modrovlasa divka 24

31. července 2008 v 22:51 | Titany |  Kakashi Hatake
A JE TO TU!!!!!
MOŽNÁ PŘEDPOSLEDNÍ DÍL!
Když se katashi probudila, na nic nečekala a šla z nemocnice pryč, nebyla ale moc veselá. Hlavu jí tížilo to, co jí včera v noci řekl chichiri, a jak to, že ho dokáže voda částečně uzdravit??!! Ela za chvíli nechala přemýšlení, bolela jí hlava,a taky slyšela jak kurenai (přátelsky) peskuje chichiriho. Kurenai vešla do domu a byla docela překvapená, kurenai seděla na stole, a něco naštvaně povídala a chichiri zatím uklízel střepy po rozbitém okně.
"co se to tu dějě?"
"chichiri si hrál na drsňáka a rozbil okno" řekla normálním hlasem kurenai.
"no jo no jo pořád! Nezblázni se! Jak ti je kurenai?"
"je to dobrý, což mne přivádí na myšlenku že musím trénovat."
"Tááák počkat! Jaký trénovat a jaký já??!!! Snad si dáš chvilku pauzu a my snad budeme bojovat taky ne??!"
"No víš chichiri…."
"No co ??!! né! Žádný takový!to je…."
"NE! Chichiri ty to pořád ještě nechápeš co?! Já mám teď uplně nový vlastnosti! Nevím co všechno dokážu a o kolik se mi zvětšila síla, a jestli to hodně rychle nezjistím tak prohraju!"
chichiri na to jen koukal s otevřenou pusou. Jen co to katashi dořekla odešla. Chichiri požádal kurenai aby je nechala chvíli o samotě, a šel za ní.
"Katashi?"
"ano?"
"Víš, já to nemyslel zle, ….jenom tě … prostě tě nechci ztratit."
"Ani já tebe! Ale musíme trénovat! Orochimaru ví jak jsem silná a proto nepůjde do předem prohrané bitvy!"
kurenai zatím v lese zbírala nějaké bylinky na čaj a masti- to byla její specialita, léčebné mastičky a čaje. Ale vtom na ni zaútočila skupina ninjů ze zvučné. Bylo jich na ní zkrátka moc. Ale ichimaru vycítil že s jeho paní není něco v pořádku a rychle tam běžel, naštěstí se dokázal "domluvit" na dálku se všemi členy jejich týmu a tak přivolal i katashi a chichiriho, ale bylo pozdě. Kurenai ležela na zemi v kaluži krve. Katashi ihned povolala vodu, která je obklopila a potom je rozmáčkla. Ti kterým se podařilo vyhnout se prvnímu útoku, neunikly chichirimu. Katashi se ihned rozeběhla za kurenai, ale ta byla v bezvědomí a vůbec nereagovala. Katashi byla vynikající medik, ale bezvědomí vyléčit prostě nikdo nedokáže. Ošetřila jí vnější i vnitřní zranění a odnesli jí do nemocnice. Tam čekali půl hodiny než konečně vyšla sestřička a řekla jim, že díky nim přežila, ale je v komatu, neví se kdy se probudí, za hodinu, den, měsíc, rok nebo nemusí vůbec. Katashi to nevydržela a zhroutila se, pomalu se svezla na zem a nekontrolovatelně začala plakat.
"Je to má vina! To já chtěl aby zůstala doma!"
"ne chichiri! Není to ničí vina, může za to orochimaru!"
chvíli tam seděli, a potom se katashi zeptala jestli ji můžou vidět. Sestřička neochotně svolila. Oba vešli do pokoje a zhrozili se, katashi byla zmlácená k nepoznání a na živu ji udržovali jen přístroje.
"TO NE! Zatohle mi orochimaru zaplatí!"
katashi z tváře zmizel jakýkoliv výraz, nedalo se poznat, jak jí je, ale když se člověk zadíval do jejich očí uviděl hlubokou bolest a nenávist. Už nebyly slzy, ani křik jen kamenné výrazy, u obou.
"chichiri?"
"vím co chceš říct, jdu s tebou, pomstíme kurenai!"
ichimaru zůstaň tady a hlídej ji! Jestli se k ní kdokoli kromně doktorů přiblíží zabij ho, když to nepůjde zavolej nás!.
"ale paní!!! Tohle je nemocnice! Sem vlci nesmějí!"
katashi se na ni jen podívala, a sestřička leknutím div neupadla do mdlob. Její oči byly krvavě rudé.
"jestli se kdokoli pokusí odsud dostat toho vlka, zabiju ho." Řekla klidně.
Sestřička už radši nic nenamítala a ti dva odešli.
Odešli…, odešli na cvičiště, kde den za dnem trénovali do naprostého vyčerpání, bojovali spolu jako kdyby byli nepřátelé na život a na smrt, jako by se nenáviděli. Zbýval poslední den tréninku. Už zítra se mněli s orochimarem utkat. Vstali a chtěli jít na své cvičiště, ale když procházeli kolem brány, zavolali na ně, že má chichiri návštěvu. Chichiri se podivil, protože kromně katashi a kurenai nemněl žádné přátelé, ale předsi šel za tím, který si ho dal zavolat. Samozřejmě s katashi. Když otevřel dveře pracovny jeho oči se rozzářili.
"ABUELO!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

mám pokračovat ve vyvraždění konohy?

ano 71.4% (25)
ne 28.6% (10)

Komentáře

1 tokiko tokiko | Web | 1. srpna 2008 v 9:34 | Reagovat

TO MI DELAS SCHVALNE!!!!!!tak tohle jako ne......ihned to dopis nebo te nejakym zvlastnim zpusobem sejmu pres icq!!!!!!!jinak pekna kapca...

2 lucinka lucinka | Web | 1. srpna 2008 v 22:15 | Reagovat

to bolo bobmobve,pani a ten koniecccc,a za smutne no uzoo

3 Michiyo ♥twoje SBčkooo♥ Michiyo ♥twoje SBčkooo♥ | Web | 8. srpna 2008 v 18:24 | Reagovat

dufam ze kurenai prezije

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama