modrovlasa divka posledníííí díl!

19. srpna 2008 v 18:20 | Titany |  Kakashi Hatake
POSLEDNÍÍÍÍ DÍLEK!
Sorry ze je to tak pozdě , ale nějak sem se nedostala ke psaní
Zašeptala svá poslední slova katashi.
Ne! To ne! Já tě nesmím znovu ztratit! Ty mi nesmíš odejít!!! SLYŠÍŠ!!! Ne tak otevři oči!! Vzbuď se , no tak lásko! Tohle mi nedělej! NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!
Oba se už topily v slzách, nebyla tu šance, všechna naděje z nich vyprchala, nic už nepomohlo, snad leda zázrak.
Z lesa přiběhli kashika a matsumoto. Věděli co se stalo, snažili se utíkat jak nejvíce to šlo, ale stejně bylo pozdě,……katashi bezvládně ležela náručí kakashiho, ale přesto ještě slabě dýchala.
Nedá se ještě něco udělat?!!!! Přece musí být způsob! TAK UDĚLEJTE NĚCO!! Křičel kakashi.
Matsumoto přišla k chichirimu.
Chichiri, dal by jsi všechno za to abys zachránil katashi?
Samozřejmě! Já, kakashi, i kurenai!
Když jsme u kurenai…..(řekl kashika) byla napadena orochimarovými poskoky, ale ichimaru to zvládl……….opravdu by jste pro ni udělali vše?
Samozřejmě!
Vtom případě,….matsumoto, potřebujeme ichimara, i s kurenai- dneska to tu dokončíme.
Kakashi ani chichiri tomu nerozuměli, ale nijak do toho nezasahovali, věnovali se katashi, které čím dál více ubývalo sil…
Kolem matsumoto se vytvořil černý kruh s nějakými rudými plameny, na okamžik zmizela, ale za chvíli se na tom samém místě objevila i s kurenai a ichimarem.
Kashiko pomoz nám! Dobrá, všichni se nás chytněte! Všichni se chytli vlků, kakashi s katashi v náručí a chichiri držel kurenai. Vlci se postavili čelem k sobě a dostali je k měsíčnímu jezírku. Chichiri hned položil kurenai, vytrhnul kakashimu katashi a položil ji do vody, tak ji hned vyzvedla nahoru a léčila rány, bylo vidět jak ji z těla odplavuje jed, vyla bez jediného škrábnutí, ale stále se neprobouzela, byla jen bezvládné tělo, stejně jako kurenai,…..vtom byl slyšet ohromně bolestný "knikot" až v každém zamrazilo. Matsumoto ležela na zemi a svíjela se bolestí.
Matsumoto!!! Vykřikl chichiri.
To nic,….. jen jsem přesáhla svůj limit.
Katashi!!! No ták vzbuď se! - byly slyšet kakashiho prosebná slova.
Mohl bych ji přivést zpět do bdění, ale musel bych to slyšet od mé paní….řekl ichimaru, a jen co to dořekl, začal kurenai, divně léčit, nevypadalo to ani jako léčení, ale nakonec se kurenai probrala, dříve než si stačila všimnout čehokoli jiného, zpozorovala katashi jak bezvládně leží v kakashiho náručí.
CO JÍ JE!! KDO JÍ TO UDĚLAL?! POMOZTE JÍ PŘECI!!
Přeješ si to ze všeho nejvíc?
Samozřejmě! Vždyť je jako moje sestra!
Ichimaru kývnul a začal ji opět jakýmsi "jiným" způsobem léčit, ale i když skončil, katashi pořád neotvírala oči.
Co je?! Zabralo to? Jakto že se neprobírá?! Co je,…… co se stalo?!!!
Obávám se, že ztratila smysl žít. Řekl smutně ichimaru a poodešel k matsumoto. Jen co k ní došel, začal prožívat to samé co ona,….kničel bolestí a svíral se v křečích. Také přesáhl svůj limit.
Cože?! Jak mohla ztratit smysl života?!
Kakashi!! Ona už zřejmě nemá pro co žít.
Ale jak to?!
Ty se ještě divíš?! Víš vůbec co si prožila?! Řekla ti vůbec někdy něco o sobě? Ona nemá důvod zůstávat na tomto světě, neprožila tu nic hezkého, nikdy nepoznala svou pravou rodinu, pěstoun ji bil, až utekla do lesa, kde žila sama, jediný kdo ji mněl rád byl tamahome, kterého jsi zabil, tenkrát jsi zabil jedinou osobu, kterou si ona pamatovala, jako toho, co jí mněl jako jediný rád. Pak přešla do konohy, všichni se jí báli a proto si o ní mysleli že je zlá, byla opět sama, potom se ale zamilovala do tebe, tys jí dal tu poslední kapku naděje, že ji má ještě stále někdo rád……ale potom přišel orochimaru…………… týral ji tak, že skoro zapomněla na svůj život, a to jediné co ji tam drželo při životě, jsi byl ty! A když se konečně vrátila, tak si ačkoli nechtěně, uhasil poslední plamínek naděje na šťastný domov, po kterém tak toužila……ona……….už nemá proč tu žít!-řekl sklesle chichiri.
Kakashi jen nešťastně koukal na katashi.
Chichiri kývl na znamení aby je nechala o samotě, a šli za vlky, kteří na tom nebyli zrovna nejlépe.
Katashi….já, nevím co má říct,…snad jen že mně to mrzí,..je mi to strašně líto, prosím tě……..vrať se ke mně! Řekl kakashi a znovu se mu spustili slzy. Prosím,…vrať se,..kvůli chichirimu, kurenai………….kvůli mně! Prosím, já ti slibuju že budeme rodina, vezmeme se,…budeme mít dvojčata, kluka a holku, kurenai a chichiri, si taky k sobě někoho najdou, a budeme žít štastně, budeme bydlet vedle sebe a …..naše děti k nim budou chodit na návštěvu, a pro bombony. Budeme spokojená a skromná rodina, budeme milující rodiče,…. A konečně bychom žily šťastně……prosím!!! Vrať se ke mně a budeme šťastní!
Katashi prosím…….miluju tě!
Najednou začala katashi pomalinku otevírat oči.
Ka….ka..s..hi?
Katashi,…vezmeš si mně?
Katashi vyvalila oči a šťastně ho ze všech sil odejmula.
Pak se přivítala s překvapeným chichirim i šťastnou kurenai, ale to ještě pořád nebyl šťastný konec, matsumoto a ichimaru, leželi na zemi a svíjeli se v bolestích.
SAKRA! NEMAM DOST CHACRY ABYCH JE ZACHRÁNILA!!
Kashiko, pro všechno na světě!! Udělej něco, zahraň je!
To je tvé přání?
Ano, chci, abyste žili šťastně jako rodina ….spolu.
Dobrá, řekl kashika a přistoupil k oběma vlkům, začal se nad ně zvedat modrý obláček jakési mlhy,……..všichni tři byli v pořádku.
Katashi, my teď musíme odejít.
Chápu,…… děkuji, za vše,….doufám že budete šťastni. Sbohem.
Sbohem,………
Rozloučily se a odešli.
Ptáte se proč museli odejít? ……..to je snadné, už toho pro ně vykonali tolik, že by nebylo správné, aby s nimi zůstávali, každý má mít svobodu a svou rodinu.
A jak to bylo dál? No tak jak jsem vám to popsala o kousek výše, kakashi si vzal katashi, o rok později mněli dvojčátka, renjiho a soi , chichiri si vzal siriu, a kurenai se zalíbila asumovi, nejlepšímu příteli kakashiho, žili spolu, bojovali spolu (v misích) a byli,….prostě šťastni.
KONÉÉÉÉC!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

o kom bude další povídka?

sakura-sasuke 46.9% (23)
shikamaru-temari 20.4% (10)
neji-tenten 32.7% (16)

Komentáře

1 Misaki (美咲)♥SB-čkoo♥ Misaki (美咲)♥SB-čkoo♥ | Web | 19. srpna 2008 v 18:40 | Reagovat

supeer! kawai...Mam na blogu az 10 new adopcii... pliid sa mrknut, mozno sa ti nieco zapáci..:)

2 tokiko tokiko | Web | 19. srpna 2008 v 21:09 | Reagovat

to bylo suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper......

3 Michiyo ♥twoje SB-čkoo♥ Michiyo ♥twoje SB-čkoo♥ | Web | 21. srpna 2008 v 18:34 | Reagovat

SUPEEEEEEEER

4 lucinka lucinka | Web | 23. srpna 2008 v 9:54 | Reagovat

jeee not o bolo nadherneeeee,jaj bozee ja umrem,strasne krasneeeee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama