Září 2008

5-vstříc úsvitu

22. září 2008 v 21:09 | Titany |  láska v náručí nenávisti
sorry mnela sem jen malo času, ale aspon neco ne?
Když se tokiko uplne uzdravila, začala trénovat medic jutsu, ale pořád nebyla moc silná, a tak šla titany za tsunade- (obě k sobě mněli navzájem respekt) a tak když titany požádala, tsunade zacala trenovat stala se z tokiko opravdu silná kunoichi, vsichni tři si byli velice blízcí, a tak dokonce tsunade svolila aby byli spolu v týmu. Ale neplnili žádné mise,-byli zvláštní ochranka nejvyšších, jejich týmu se přisuzovala hodnost hokágeho, a tak z nich mněl každý strach, vzniklo to spíše ze slibu který dali titany, - s nikým o ní nemluvit, a nidko se jich na nic jiného neptal než právě na ni.
Uběhl rok od toho dne kdy se poznali. A do konohy se vrátil gaara s kankurouem. Kankurovi se tam moc nechtělo, ale musel, mněl misi.
Leidy tsunade! Je tu gaara!
Zdravím, konečně přišla chvíle kdy se písečná spojí s koninou proti akatsuki, ale dost řečnění. Budete spolupracovat s mým nejlepším týmem. Bohužel po narutovi se slehla zem, takže ho nemáme, ale přesto věříme že vyhrajeme.
Rozumím.
Ale co tu dělá váš bratr?!
Kazekage ho sem poslal.
Aha, chápu, ale bude lepší když zůstane v konoze, na něj je to moc.
Ano.
A teď vás představým s vašimy kolegy.(nevěděla sem jak to napsat)
Titany, neji Hyuga a tokiko inuzuka.
Když vešli do místnosti , všichni tři naráz vyjeli po kankurouovi.
Tsunade na to koukala zprvu naštvaně, ale potom jí to došlo a poslala ho pryč.
Gaara se podíval na titany, jako by byla záhadná neidentifikovatelná bytost, ale vzápětí se omluvil za bratra.
Seznámili se, a šli si zbalit. Tokiko vzala léčení, neji jídlo a titany zbraně.
Vyšli vstříc úsvitu, nevěděli kam jít, jak dlouho to bude trvat a jestli se vůbec vrátí, ale nikdo se tím moc nezabýval. Mněli úkol, který museli splnit………..

fakt sorry

20. září 2008 v 21:44 | Titany
hele lidi ja se vam opravdu moc omlouvam, ale teď sem opravdu nic nepřibude,
nemužu psat a nemam cas , pocitam že dalši článek přibyde přiští víkend,
-ale stejně sem nikdo nachodi
promiňte vaše Titany

jsem zpátky!

14. září 2008 v 18:17 | Titany
tákže lidičky! máte mně zpátky! ták vrátila jsem se, ale dozvěděla jsem se nepěkný věci, například že tokiko už nepíše povídky což se mi teda vůbec nelíbí a hodlám s tím něco udělat!!!!!!!!!!!! taky mně napadl novej námnětale dneska už sem asi nic nedám, možná pár obrázků,........diky za komentiky, aspoň vim že si to nepíšu pro sebe
arigato Titany-chan

oznam

4. září 2008 v 17:13 | Titany
lidičky, summimasen gomenasai!!!!!!!
mocinky se vám omlouvám, ale jedu na 10 dní pryč a tak tu nebude nic přibývat, je mi to líto ale co se dá dělat,..........
Vaše Titany

dvanáctka- upřímnost a zklamání

2. září 2008 v 18:13 | Titany |  vyvrazdeni konohy-12
Najednou začal přicházet k sobě. Když se vzbudil, první co uviděl byla nějaká ANBU - byla to žena, mněla červené vlasy, vypracovanou postavu ale taky masku a tak sasuke nic víc neviděl.
Přišla jsem na poslední chvíli co?
Proč jsi mně zachránila?
A proč ne? Ty snad chceš umřít?
To ne, ale stejně to nevysvětluje tvé chování, jak víš že tě nezabiju.
Ve tvém stavu asi těžko.
Sasuke se zamyslel, mněla pravdu. Chtěl vstát a něco jí říct, ale v tom ho popadla neskutečná bolest.
Lež! Sice jsem tě vyléčila, ale jestli sebou budeš pořád šít, tak se ti ta rána znovu otevře.
Jak ti říkají?
Mě? Říkají mi laia, a jak se jmenuješ ty?
Sasuke,…….sasuke uchiha.
Při tomhle jméně laia vyskočila jako když jí praští.
u-u-uchiha?! Dostala ze sebe.
Ano, a podle tvé reakce předpokládám že znáš mého bratra itachiho.
Itachi je tvůj bratr?!
Ano,… bohužel, co ti udělal?
a-ale nic já jen že jsem o něm slyšela že vyvraždil celý svůj klan, ale jak tak na tebe koukám, asi to není pravda.
Je to pravda, naživu nechal jen mně, a já mu přísahal pomstu.
Laia se zamyslela.
To chceš jít sám proti itachimu?
Nikdo jiný už není, jen já jsem přežil, a to díky tobě.-řekl zasákle a usmál se na záhadnou dívku. "svůj tým hebi jsem ztratil."
Já ti pomohu, jestli nemáš nic proti.
Laie se mladík s černými vlasy a stejně zbarvenými oči celkem líbyl.
Zachránila jsi mi život jsem ti to dlužen, budu jedině rád když nebudu sám.
Laia k němu přišla blíž, klekla si a sundala si ANBU masku. Sasuke zkoprněl úžasem, krásnější dívku snad vživotě neviděl. Mněla oči jako on, černé,..jako nejtemnější noc.
Mé pravé jméno je yachiru sarumoto, pocházím z konohy, jsem poslední z mé… rodiny…, jednou jsem dostala misi se svým týmem, bojovala jsem s jedním ninjou z mlžné, abych ho přelstila, shodila jsem ho s klonem do propasti, můj tým myslel že jsem mrtvá, a já jim to ani nevyvracela. Měla jsem možnost začít žít nový život, a to jsem taky udělala, od té doby jsem se toulala světem, a potkala tebe. Tak,….ale nic nevím o tobě, povíš mi něco?
Já….., tak dobrá, uchiha klan znáš viď?
Ano.
Fain, takže do 7 jsem vyrůstal s rodiči a s bratrem, potom ale všechny zabil, stal jsem se geninem, byl jsem v týmu s narutem uzumakim a sakurou haruno, ale potom jsem je zradil a odešel k orochimarovi,-nemněl jsem odcházet a mrzí mně to, ale už to nejde vzít zpět, orochimaru si mně omotal kolem prstu, takže jsem ho poslouchal, dokonce jsem málem zabil naruta a sakuru, ale nakonec mi naruto oplatil útok můj tým byl zabit a já jsem utekl sem, kde jsi mně našla ty.
Hmmm zajímavé, teď o sobě víme to nejhlavnější, tak pojď.
Co?!
Jo promiň.-řekla laia, dala si sasukeho na záda a odnášela ho pryč. Sasuke absolutně nevěděl co s ním chce dělat, připadal si trapně, nesla si ho jako nějaký úlovek………..
******************v suně*********
v suně byl klid, teda až na temari kibu a akamarua, kteří se prali pošťuchovali a dováděli v jezírku mezi skalami, za sunou. Sakura s gaarou mněli spoustu práce s papírováním za úřad hokáge, a ještě ke všemu mněli postavit novou vesnici skrytou v listí, a pak se ještě pořád nevrátili neji naruto a hinata. Ale i přes to byli šťastní, vlastně, všichni byli šťastní, až na jednu osobu. Byla to tenten, nikdo ji neviděl, protože byla celý den na skále a pozorovala obzor, jestli se náhodou už nevracejí, tak strašně se těšila na nejiho, že na nic jiného nemyslela, až opravdu jednoho dne uviděla obrysy postav. Myslela si, že je to skupina anbu nebo tak, protože jich bylo o hodně víc ale když se přiblížily uviděla skutečně nejiho naruta hinatu, modrovlasou dívku a nenápadného kluka. Vytryskly jí slzy štěstím a už chtěla utíkat za sakurou a gaarou, ale něco jí donutilo se na ně ještě chvíli dívat………
hele konan?-ptal se neji.
Ano?
Tak ty jsi nepoznala šťastnou rodinku?
No,…ne.
Tak my ti ji předvedeme! Vykřikl neji a začal s ní vyvádět různé blbosti a dovádět, když skončily objal jí a dal pusu do vlasů, potom jí spolu s hinatou chytli za ruce a utíkaly ke konoze. Tenten nevěřila svým očím, opět se jí spustily slzy, ale tentokrát né z radosti, připadala si strašně opuštěná a hlavně zrazená, už nemněla proč zůstávat v suně. Pomalinku odešla ze skály, ani se tam nevracela, nic si nevzala, prostě jak tam seděla, tak odešla. Nemněla vztek, ale přišlo jí to tak líto, uvnitř mněla všechno sevřené a nedokázala přestat brečet, ale najednou, kus od suny,v temném lese, ne jedné větvi uviděla pořádnou kaluž krve, a tak se vydala po stopě, došla k malému domku. Připlížila se a nahlédla dovnitř, a lekla se, svezla se po stěně dolů a mněla nešťastný nepřítomný výraz, přála si aby to byla noční můra a ona aby se probrala, ale nic takového se nestalo, ale nakonec se trochu sebrala, vzala si kunai a vrazila do domu.
*********************.
Lorde kazekage! Vrátily se! I s hinatou !!!
Opravdu?!
Ano, ale mají sebou ještě konan a nějakého ninju.
Gaara se zamračil ale potom vyběhl i se sakurou ven.
Přivítaly se objímaly se a potom šli úplně vše vyprávět ke gaarovi domů. Už chtěli začít vyprávět, když v tom tam vtrhl kiba s akamarem a hned za nimi temari, a vítání začalo nanovo.
****příští díl bude napínavej! ********