dvanáctka- upřímnost a zklamání

2. září 2008 v 18:13 | Titany |  vyvrazdeni konohy-12
Najednou začal přicházet k sobě. Když se vzbudil, první co uviděl byla nějaká ANBU - byla to žena, mněla červené vlasy, vypracovanou postavu ale taky masku a tak sasuke nic víc neviděl.
Přišla jsem na poslední chvíli co?
Proč jsi mně zachránila?
A proč ne? Ty snad chceš umřít?
To ne, ale stejně to nevysvětluje tvé chování, jak víš že tě nezabiju.
Ve tvém stavu asi těžko.
Sasuke se zamyslel, mněla pravdu. Chtěl vstát a něco jí říct, ale v tom ho popadla neskutečná bolest.
Lež! Sice jsem tě vyléčila, ale jestli sebou budeš pořád šít, tak se ti ta rána znovu otevře.
Jak ti říkají?
Mě? Říkají mi laia, a jak se jmenuješ ty?
Sasuke,…….sasuke uchiha.
Při tomhle jméně laia vyskočila jako když jí praští.
u-u-uchiha?! Dostala ze sebe.
Ano, a podle tvé reakce předpokládám že znáš mého bratra itachiho.
Itachi je tvůj bratr?!
Ano,… bohužel, co ti udělal?
a-ale nic já jen že jsem o něm slyšela že vyvraždil celý svůj klan, ale jak tak na tebe koukám, asi to není pravda.
Je to pravda, naživu nechal jen mně, a já mu přísahal pomstu.
Laia se zamyslela.
To chceš jít sám proti itachimu?
Nikdo jiný už není, jen já jsem přežil, a to díky tobě.-řekl zasákle a usmál se na záhadnou dívku. "svůj tým hebi jsem ztratil."
Já ti pomohu, jestli nemáš nic proti.
Laie se mladík s černými vlasy a stejně zbarvenými oči celkem líbyl.
Zachránila jsi mi život jsem ti to dlužen, budu jedině rád když nebudu sám.
Laia k němu přišla blíž, klekla si a sundala si ANBU masku. Sasuke zkoprněl úžasem, krásnější dívku snad vživotě neviděl. Mněla oči jako on, černé,..jako nejtemnější noc.
Mé pravé jméno je yachiru sarumoto, pocházím z konohy, jsem poslední z mé… rodiny…, jednou jsem dostala misi se svým týmem, bojovala jsem s jedním ninjou z mlžné, abych ho přelstila, shodila jsem ho s klonem do propasti, můj tým myslel že jsem mrtvá, a já jim to ani nevyvracela. Měla jsem možnost začít žít nový život, a to jsem taky udělala, od té doby jsem se toulala světem, a potkala tebe. Tak,….ale nic nevím o tobě, povíš mi něco?
Já….., tak dobrá, uchiha klan znáš viď?
Ano.
Fain, takže do 7 jsem vyrůstal s rodiči a s bratrem, potom ale všechny zabil, stal jsem se geninem, byl jsem v týmu s narutem uzumakim a sakurou haruno, ale potom jsem je zradil a odešel k orochimarovi,-nemněl jsem odcházet a mrzí mně to, ale už to nejde vzít zpět, orochimaru si mně omotal kolem prstu, takže jsem ho poslouchal, dokonce jsem málem zabil naruta a sakuru, ale nakonec mi naruto oplatil útok můj tým byl zabit a já jsem utekl sem, kde jsi mně našla ty.
Hmmm zajímavé, teď o sobě víme to nejhlavnější, tak pojď.
Co?!
Jo promiň.-řekla laia, dala si sasukeho na záda a odnášela ho pryč. Sasuke absolutně nevěděl co s ním chce dělat, připadal si trapně, nesla si ho jako nějaký úlovek………..
******************v suně*********
v suně byl klid, teda až na temari kibu a akamarua, kteří se prali pošťuchovali a dováděli v jezírku mezi skalami, za sunou. Sakura s gaarou mněli spoustu práce s papírováním za úřad hokáge, a ještě ke všemu mněli postavit novou vesnici skrytou v listí, a pak se ještě pořád nevrátili neji naruto a hinata. Ale i přes to byli šťastní, vlastně, všichni byli šťastní, až na jednu osobu. Byla to tenten, nikdo ji neviděl, protože byla celý den na skále a pozorovala obzor, jestli se náhodou už nevracejí, tak strašně se těšila na nejiho, že na nic jiného nemyslela, až opravdu jednoho dne uviděla obrysy postav. Myslela si, že je to skupina anbu nebo tak, protože jich bylo o hodně víc ale když se přiblížily uviděla skutečně nejiho naruta hinatu, modrovlasou dívku a nenápadného kluka. Vytryskly jí slzy štěstím a už chtěla utíkat za sakurou a gaarou, ale něco jí donutilo se na ně ještě chvíli dívat………
hele konan?-ptal se neji.
Ano?
Tak ty jsi nepoznala šťastnou rodinku?
No,…ne.
Tak my ti ji předvedeme! Vykřikl neji a začal s ní vyvádět různé blbosti a dovádět, když skončily objal jí a dal pusu do vlasů, potom jí spolu s hinatou chytli za ruce a utíkaly ke konoze. Tenten nevěřila svým očím, opět se jí spustily slzy, ale tentokrát né z radosti, připadala si strašně opuštěná a hlavně zrazená, už nemněla proč zůstávat v suně. Pomalinku odešla ze skály, ani se tam nevracela, nic si nevzala, prostě jak tam seděla, tak odešla. Nemněla vztek, ale přišlo jí to tak líto, uvnitř mněla všechno sevřené a nedokázala přestat brečet, ale najednou, kus od suny,v temném lese, ne jedné větvi uviděla pořádnou kaluž krve, a tak se vydala po stopě, došla k malému domku. Připlížila se a nahlédla dovnitř, a lekla se, svezla se po stěně dolů a mněla nešťastný nepřítomný výraz, přála si aby to byla noční můra a ona aby se probrala, ale nic takového se nestalo, ale nakonec se trochu sebrala, vzala si kunai a vrazila do domu.
*********************.
Lorde kazekage! Vrátily se! I s hinatou !!!
Opravdu?!
Ano, ale mají sebou ještě konan a nějakého ninju.
Gaara se zamračil ale potom vyběhl i se sakurou ven.
Přivítaly se objímaly se a potom šli úplně vše vyprávět ke gaarovi domů. Už chtěli začít vyprávět, když v tom tam vtrhl kiba s akamarem a hned za nimi temari, a vítání začalo nanovo.
****příští díl bude napínavej! ********
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám design?

jasně! je super! 71% (22)
ale jo ujde to 12.9% (4)
vubec! zmněň ho! 16.1% (5)

Komentáře

1 tokiko tokiko | Web | 2. září 2008 v 18:26 | Reagovat

a jsi na me zla...segra.....to mi deelllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas chvalne....!!!!ja chci rychle dalsi diiiiiiiiil§jinak stavkuju !!!!!!!!!!

2 Michiyo ♥twoje SB-čkoo♥ Michiyo ♥twoje SB-čkoo♥ | Web | 4. září 2008 v 19:48 | Reagovat

SUPER UZ ABY BOL DALSI !!!!! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama