Říjen 2008

osmnáctka- svitek a cesta

30. října 2008 v 21:06 | Titany |  vyvrazdeni konohy-12
Naruto byl ještě pořád s hinatou, když mu do klína skočila černá veverka nalili a upustila mu do klína vzkaz od nejiho. Jen co si to naruto přečetl zaťal ruku v pěst.
"sasuke"!! procedil mezi zuby.
Hinata poznala o co jde.
Naruto! Jdu s tebou! Víš kde leží to údolí, tak nás tam odnes!
Ale hinato je to nebezpečné!
No a co?! Mám s ním nevyřízené účty, a taky mám novou zbraň, a každou další chvilku může neji přijít o život, tak už nemluv a okamžitě nás tam dostaň!!
Naruto se skoro až začal bát. -takovouhle hinatu vůbec neznal. Byla jiná, tvrdá a šla za svým cílem, ale přesto se bála maličkostí. Začínala se mu líbit čím dál tím víc. Naruto se už dál nerozmýšlel, vzal si hinatu na záda a v momentě byli na kraji údolí.
Hinata zaktivovala svoji zbraň a ……….
Naruto, nikdo tam není, jenom někdo připoután ke stromu!
Jdeme!
Doběhli k nejimu a nestačili se divit tomu co jim právě říkal.
Naruto vzal svitek do rukou a začal číst:.
Drahý Naruto,
Vím že mne proklínáš, a chceš mne zabít, jestli po tom opravdu tak toužíš, dám ti k tomu příležitost-víš kde mně najdeš, budu čekat. Jen sem se ti chtěl omluvit za to co jsem všechno udělal. Nechoval jsem se jako člověk, a proto si teď nezasloužím vaše odpuštění, přesto ti chci říct,že mne to mrzí. Dal bych všechno za to abych to mohl vzít zpět, ale bohužel nejde. Omlouvám se,…..všem, ale nejvíce tobě a sakuře.
Ps: Tenten je s námi úplně dobrovolně. Nehledejte v tom žádný únos!
Sasuke.
Jen co to naruto dočetl došel k nejbližšímu stromu, opřel se o něj zády a pomalinku klesal dolů.
Naruto? Ty mu odpustíš?- ptala se hinata.
Kdybych věděl, že se opravdu změnil, odpustil bych mu vše. Byl pro mne jako bratr.
Vypadalo to, že se opravdu změnil, ale pořád nechápu, proč se k němu přidala tenten.-vložil se do toho neji.
Je jenom jediný způsob jak to zjistit. Vím jaké místo má na mysli, jdeme tak, a zjistíme pravdu. Řekl rázně naruto. Všichni vstali a vydali se na cestu, která mněla objasnit všechny otázky………………………………………..štvete mně!!!!!!! Aspoň napiště že to bylo strašný! Ale nějak to okomentujte!

nakrkli ste mně!--nová povídka nebude!

29. října 2008 v 16:20 | Titany
TÁÁÁK, A TEĎ SI VÁS PODÁM!
JÁ SE TADY JAK TEN MAG........ PÍŠU S POVÍDKOU, TAKOVÝ PRÁCE, A NAKONEC SE NEDOČKÁM ANI TOHO MIZERNÝHO KOMENTÁŘE!!!!!!!
ŠÁHNĚTE SI KAŽDEJ DO SVEJCH TRENEK MŮŽETE SI ZA TO SAMI!
CHTĚLA SEM PŘIDAT NOVOU POVÍDKU S NÁMNĚTEM MOŘSKÝCH PAN, ALE TEĎ NEVIM, JESTLI MAM VŮBEC POKRAČOVAT VE VYVRAŽDĚNÍ KONOHY!!!!!!

TITANY!

sedmnáctka- bitva uchihů

27. října 2008 v 22:56 | Titany |  vyvrazdeni konohy-12
Naruto, proč jsi to neřekl ostatním?
Zatím to nikdo nemusí vědět. Není důvod, a proč si ty neřekla o svých očích někomu dalšímu?
Já,…já, no bála jsem se jejich reakce.
…………..neji……………
vy víte něco o té dívce?!
Ano byla tu, ještě s jednou dívkou s červenými vlasy a s chlapcem asi jako vy, mněl černé oči a černé vlasy a podobal se uchiha itachmu.
Nejimu projel mráz po zádech.
Pane, prosím vás KAM ŠLI?!!!!!
Šli směrem k támhle tomu údolí, je to údolí agamirataiso, ale tady se mu říká údolí smrti.
Neji ani nepoděkoval, rozeběhl se tím směrem jak nejrychleji uměl. V polovině cesty mu došlo, že i kdyby se tam dostal včas, že na něj sám určitě stačit nebude. Nachvilku se zastavil a přivolal své zvíře. Byla to černá veverka Nalili. Poslal ji se vzkazem do suny.
Doufám že přijdeš včas ,…..Naruto!!
……v suně………..
temari, já chci jenom říct že vy se k sobě nehodíte!!!
TY DO NÁS LASKAVĚ NEVRTEJ!!!! TO JE MOJE VĚC KOHO MÁM RÁDA!!-nepříčetně řvala temari na kankuroua.
Ale, temi!
ŽÁDNÝ ALE! JESTLI NĚKDY NĚCO UDĚLÁŠ KIBOVY, ZAPOMENU NA TO ŽE JSME SOUROZENCI!!
Práskla do stolu a zlostně popadla svůj vějíř. Naposledy se obrátila na kankuroua a třískla s dveřmi tak, že vyletěly z pantů. Za chvíly se tam přiřítil i gaara a jako co se tam stalo. Kankurou se na něj jen zlostně podíval a šel pryč. Temari běžela za sunu, rozevřela svůj vějíř, a rozmáchla se jak nejvíc dokázala. Když skončila, ze skály která tam stála zbyla jenom hromada písku. Sedla si na zem, nepřítomně hleděla na krajinu a po tváři si pomalounku hledala cestu první slza.
Proč?,…….proč já? -zašeptala a po tváři se jí už nezastavitelně linuly další slzy.
…………bitva uchihů……..
byla to tvrdá bitva, oba používaly sharingan a sasuke ktomu i ultimate chidori. Dalo by se skoro říct že to byla bitva na úrovni sanninů. Ale stále jakoby mněl navrh sasuke. Itachi znižeho nic zvolal něčí jméno. V sasukem to hrklo-.
To přeci nemůže být pravda! Ten zemřel před mnoha lety!-myslel si sasuke, ale když ta osoba vyšla ven, div ho to neposadilo na zadek.
Obito, pojď mi pomoct!
Před domem stál tobi. Ale ještě před tím než stačil zaútočit proti sasukemu, obklopily ho tenten a yachiru. S tobim byly hotové do čtvrt hodiny, byl to vcelku snadný boj, a to i přez to, že nemněly zrak. Zato sasuke na tom byl podstatně hůř. Jeho šaty byly nasáklé krví a shurikeny zapíchlé ve svém těle už ani nepočítal, ale itach byl na tom stejně, a né-li hůř. Když vtom se dostal itachi příliš blízko k sasukemu a kunaiem mu propíchl stehno a hluboce prořízl břicho. Sasuke zaúpěl a z posledních sil mu katanu vrazil přímo do srdce, oba dva se ve stejnou dobu sesunuli na zem, s tím rozdílem, že sasuke ještě žil- když jen z posledních sil.
Dívky poznaly že je konec bitvy a stáhly si šátky, chtěli se rozběhnout za sasukem, ale byl zde ještě někdo další…………Neji. Právě přiběhl a chystal se sasukeho dorazit.
Yachiru!!!!!! Zastav ho! Ale nezabij ho! Já jdu k sasukemu!
Tenten ho okamžitě začala léčit, ale nevypadalo to moc dobře.
Neji jen nechápavě civěl na tenten, a to byla jeho zásadní chyba. V momentě byl svázán provazy k nejbližšímu stromu.
Yachiru!!! Pojď k sasukemu, já se jdu podívat po dítěti! - křikla tenten a odběhla do budovy, z níž vyšel tobi. A vskutku, když se vrátila, držela v náručí malé novorozeně.
Tenten potřebuju tě tady! --Křikla.
Doběhla k sasukemu položila dítě vedle něj a spojila ruce s yachirinými.
Tak, jak jsem tě to učila.
Dobrá.
Neji ta to jen nechápavě civěl, vůbec nic mu teď nedávalo smysl. Jakto, že je tenten se sasukem? A proč je najednou taková?! A jakto že je tak silná?! Ale ničemu se nedivil tak, jako tomu co právě viděl. Čakra obou se spojila a vytvořila modrobílou záři. V momentě nemněl sasuke ani škrábnutí a pomalu se probouzel. Yachiru do něj natlačila dvě plazmové pilulky a byl, jako kdyby se mu nic nestalo.
Díky holky, máte to u mě. A usmál se , ale najednou jeho zrak spočinul na nejim. Témněř okamžitě na to se podíval na tenten, která mezitím opět chovala dítě.
Jdeme k němu. -řekla tenten.
Proč jsi tady? -začal sasuke.
Hledal jsem tenten,- ale tobě já stejně nic říkat nemusím!!! Řekl a odplivl si.
Nato mu tenten vrazila pořádnou facku.
Nejiho to šíleně zabolelo, ale ne na tváři, ale u srdce. Nechápal, proč a co se to děje.
Já se tě o to neprosila! UŽ TĚ NIKDY NECHCI VIDĚT! Nelez za mnou, a nesnaž se mně nějak hledat!! Pro tvou informaci, sasuke je už uplně normální, a právě zabil itachiho! To jenom ty teď všechny zraňuješ a nad všechny se povyšuješ. Mam tě plný zuby hyuugo!!!
Otočila se a odešla. Yachiru šla po chvilce za ní, jedinej kdo tam zůstal byl sasuke. Vytáhl svitek a něco na něj napsal. Když byl hotov položil ho nejimu na klín.
Vím že sem naruto dorazí, až tu bude, prosím předej mu ten svitek. O nic jiného tě nežádám.
Jak to dořekl zmizel. Zůstal tam jen neji, sám… a přivázán v tichu mrtvého údolí……
……………………pokráčko bude možná už zítra!!!!!+ gome za chyby

šestnáctka- naruto a hinata-ŠOK!

26. října 2008 v 13:00 | Titany |  vyvrazdeni konohy-12
Neji běžel jak nejrychleji mohl, mylel si že je tenten v maléru, a do pravdy mu moc nechybělo. Nevím sice jak, ale něco ho táhlo k té vesnici, kde našli tu ženu. Ptal se každého koho potkal, jestli nezná tenten, ale nikdo nic neřekl, až na jednoho člověka……..
…v údolí………….
Mohlo by to tu být samá past, tedy pokud tu někdo je.
Podotkl sasuke.
Fain, rozdělíme se, já půjdu s tenten a ty se pokus dojít k tomu prvnímu domu, setkáme se za 10 min u zadního okna, jestli tam někdo z nás nedorazí, ten druhý bude mrtvý, což znamená že budeme pokračovat bez něj.
Řekla yachiru a spolu s tenten zmizela v korunách stromů. Sasuke zaktivoval sharingan, ale nic neviděl, a tak pomalinku pokračoval dál. Nikde žádná past, vypadalo to tak že tam nikdo není, ale to nebyla pravda, ta osoba už o nic dávno věděla…..
Sasuke, vypadá to tak, že tu nikdo není.
Já vim tenten, ale nusíme bejt opatrní, já znám svého bratra a vím, že on není žádnej blbec, jestli tu je , tak už o nás dávno ví!

No skvěle bratříčku!!!!!!-takovou chválu jsem ani nečekal!
Všichni tři sebou cukli, a rychle se otočily.
ITACHI!!!!!-rozlehlo se trojhlasem po celém údolí.
Neřvěte mi tady! Nejste tady vítáni!
Holky si bleskurychle nasadily šátky přez oči a všichni tři se postavily do útočné pozice.
Hmm, takže teď se asi rozhodne kdo z nás je lepší. T vyhraje ten silnější.- řekl itachi a okamžitě začal útočit.
……………………..v suně…………….
Hinata se ještě chvíli bavila s narutem, ale od té doby kdy mu ukázala svoje oči byl jakoby zaražený, jako by byl myšlenkami někde jinde,..ale on přemýšlel, také mněl své tajemství, už 2 týdny to věděl ale nikomu to neřekl. A teď, když mu hinata řekla něco takového, nevěděl jestli jí to má říci nebo ne. Hinatě to potom už nedalo a zeptala se ho.
Naruto, co je s tebou. Seš pořád takový zamlklý, je to kvůli mně?
Ne! To není kvůli tobě, já jen nevím jestli ti mám řict svoje tajemství když ty jsi mi řekla to své.
Hinata se zarazila, naruto má své tajemství?! A neví jestli mi to má říct? Proč by mněl? Asi mu to jen přijde blbý, když já mu to řekla.
Naruto! Tajemství je jenom tvoje věc. Mně vůbec nevadí že by jsi mi ho neřekl. Konec konců by to potom už přeci nebylo tajemství ne?
Řekla a usmála se tak jak umněla jenom ona. Naruta to zahřálo u srdce a musel se usmát taky, teď už mněl jasno, řekne jí to.
Naruto se zvednul a vážně se podíval hinatě do očí. Ta se zprvu lekla toho vážného výrazu.
Hinato, slib mi že to co tady uvidíš, stejně jako to co jsem viděl já, zůstane jenom mezi námi, prosím!
Samozřejmě naruto.
Naruto se zhluboka nedechl a udělal pár pečetí. Mžiku zmizel a v záblesku žlutého světla se objevil za hinatou.
NARUTO TO JE………….HIRAISHIN NO JUTSU!
Ano, já……..jsem syn yondaimeho…………….

patnáctka- zásadní obrat

16. října 2008 v 15:58 | Titany |  vyvrazdeni konohy-12
Ráno se všichni tři vzbudily a vyrazily směrem k vesnici danneron. Tam byl prý itachi naposledy spatřen. Okolo poledne přišly do vesnice, ptali se všech lidí, snažily se vycítit nějakou čakru, ale zbytečně. Blížily se ke konci vesnice. Stál tam opuštěný dům, a na dveřích byl znak uchiha klanu. Sasuke se zarazil, ale potom vtrhl do domu. To co tam viděl, ho nepřekvapilo tak, jako to co se tam mněl teprve dozvědět…………

V suně……..
Hinata seděla v jednom parčíku, na břeku jezírka, a dívala se na vodní hladinu. Přmýšlela o tom co se stalo a co se s ní děje, když v tom jí někdo vyrušil.
Naruto kun, ahoj!
Ahoj hinato! Co tu děláš?
A, ale jen tak přemýšlím.
A prozradíš mi o čem? Zeptal se a přisedl si.
Hinata chvíli váhala, ale potom se rozhodla.
Naruto, slib mi že o tom nikomu neřekneš, ať uvidíš cokoliv.
Dobrá slibuji!
Hinata vstala a celou tu dobu se dívala do země. Když se po chvíli opět podívala na naruta…….
H..H..HINATO! dostal ze sebe nevěřícně naruto.

Hinata jen stála a čekala na jeho další reakce.
Jak se to stalo?!
Já netuším…..
Hinata mněla novou zbraň, mněla sharingan skloubený s byakuganem, mněla bílé oči, ale místo panenky mněla sharingan.
To je ale super! -začal jásat naruto.
Hinata se na něj podívala.
Teď z nás budeš nejsilnější! Hmm to bych si mněl asi hlídat místo hokágeho. Začal vtipkovat naruto.
Takže tobě to nevadí?
A proč by mnělo! Jsi výjimečná, buď na to hrdá!.
Děkuju naruto. Řekla hinata a objala ho. Už se nestyděla, bylo jí to jedno, moc dobře si pamatovala na to, jak se cítila u akatsuki, proklínala se, že nikdy nic narutovi neřekla, nikdy mu nic nenaznačila, a proto teď už chce začít znovu, je jí jedno co se stane. Už se nikdy nechce tak cítit.
Naruto na ni zprvu vyjeveně civěl, ale potom se pousmál, a schoval jí do svého náručí. A Hinata se prvně za hodně dlouhou dobu cítila opravdu v bezpečí………….
……u sasukeho……………….

Byla tam malá místnost a uprostřed ležela v kaluži krve umírající žena. Tenten a yachiru k ní hned přiběhly a snažily se jí zachránit, ale obě věděli, že je to zbytečné. Přesto se na ně z posledních sil podívala, a nesmírně se vyděsila, když uviděla sasukeho.
i-itachi?
Sasuke byl v šoku, ale potom se zmohl na slova.
Ty ho znáš? Kde je?!!!
k-kdo jste?
Mé jméno je sasuke uchiha, jsem jeho bratr, co se tu stalo a kde je itachi?!
Ta žena se ale nejdříve podívala na dívky.
Prosím, pokuste se mne udržet na živu, musíte se všechno dozvědět,- vím že to nepřežiji, ale -
Itachi přišel do naší vesnice, zmasakroval všechny silné členy našich klanů a poté požadoval nejsilnější ženu z nejsilnějšího klanu, to jsem byla já. Byla jsem mu vydána na milost a nemilost. Chtěl po mně abych mu dala syna, já odmítla a tak mne znásilnil, poté odešel a nevrátil se celý rok. Dnes ráno sem přišěl a vzal si svou dceru, sebral mi mé dítě, prosím nedovolte aby zůstala Sora s ním!!!!
Sasuke jen nepřítomně civěl do stěny. "itachi má dceru!"
SASUKE!-vytrhla ho z přemýšlení yachiru. Už nezbývá moc času!!!
Paní, prosím vás kam šel?!!
Š-šel, do…do..agami….agamira………..(a vydechla naposledy)
Né!!! Né!! Halo probuďte se! KAM ŠEL??!!!!
Sasuke, je to zbytečný!!!!
Tenten zapřemýšlela……
Je tu jen jedno místo začínající na agamira - agamirataiso - je to opuštěné údolí mezi tamhle těmi skalami- a ukázala na horizont.
Dobrá jdeme!
K odpoledni dorazily ke svému cíly. Opravdu v tom údolí byla skupinka nějakých domů, které se zdály být na první pohled opuštěné, ale opak byl pravdou……
… v suně…………………
konan vešla do nejiho pokoje.
Ty někam jdeš?
Musím najít tenten.
Půjdu s tebou!
Ne! Musím jít sám!
Dobrá.
A konan?
Ano?
Nikomu o tom neříkej, prosím.
Fain, dávej na sebe pozor.
Budu ahoj…
Ahoj….
"musím jí najít" - říkal si neji, když se otočil na sunu. Najdu jí! Kdyby to bylo to poslední!..........

čtrnáctka - oznámení

9. října 2008 v 19:19 | Titany |  vyvrazdeni konohy-12
je to krátký ale aspoň něcoPři tréningu mněli obě zavázané oči, ostřily svůj sluch a šestý smysl. Asi tak po týdnu usilovného trénování, se odhodlali vyrazit, yachiru někde sehnala bojové oblečení, tenten mněla černý komplet s temně zlenou barvou a yachiru s krvavě červenou, která jí šla k vlasům. Sasuke byl jako obyčejně ve své bílé košily. Všichni pobrali zbraně ( jenom tenten mněla svitek) a vyrazily za itachim.
……..v suně………..
naruto? -zeptala se tsunade.
Ano?
A jak jsou na tom akatsuki?
Zabiti, všichni,…………..teda až na itachiho, ten tam nebyl.
Velmi dobře.
Tsunade?-ozval se neji ze dveří místnosti.
Nevíte proč odešla tenten?
To nevím neji, ale říkala že se vrátí.
Neji jenom smutně sklopil hlavu a poodešel někam pryč. Když v tom se objevil naruto s hinatou.
Neji! Gára nás volá k sobě domů, všechny z listové, temari a kankuroua.
Nojo, už du.
Řekl a šel dál se sklopenou hlavou. Když došel do domu kazekageho, byli tam už všichni, až na tenten. Neji si sednul a smutně se podíval na prázdnou židli vedle sebe.
Ták! Jsem ráda že tu jsme všichni! - teda skoro, ale tenten to už stejně ví.-začala sakura.
Chtěli bychom vám oznámit,-začal gára……
Že čekám dítě!-vykřikla sakura šťastně.
Naruto vytřeštil oči a začal se dusit ramenem, kterým se nehorázně cpal. Nakonec ho ale vykašlal, tím pádem byl kankurou celej od nudlí.
Sakuro to je skvělí! Gratuluju! Budu tetička!!!-rozplývala se temari, a jen tak náhodou koukla na kibu. Ten zvedl obočí ale samozřejmě nepochopil co tím myslela. Všichni jim moc gratulovali,a přáli štěstí, a ptali se kdy se narodí a co to bude………odešli až kolem osmé hodiny večer, sakura byla ráda že to přijaly takhle. Ale byla celkem unavená, a tak jak uviděla postel, svalila se na ní a hnedka usnula. Gára se na ni podíval, usmál se a přikryl jí. Potom si lehnul k ní. Sakura to ucítila a přitáhla si ho k sobě, gára jí objal a takhle spolu usnuli.
…………………………………
sasuke už se stmívá, mněli bychom se zastavit.
Jo utáboříme se támhle.
Jak to řekl seskočil na nejbližší mýtinku, kde rozdělal oheň. Sedli si kolem, chvíly bylo ticho, ale to prolomil sasuke.
Jestli to přežijeme, co bude potom?
Já, už bych se chtěla někde usadit, už příliš dlouho jsem nemněla domov. -řekla yachiru.
Sasuke? Možná bychom mněli jít do suny. Já se za tebe kdyžtak zaručím, a když to nepůjde, můžeme klidně založit novou vesnici. Vždyť je to jedno.
Jestli to ale přežijeme - dodala yachiru, a všichni sklopily svůj zrak zpět do plápolajícího ohně.
Zítra se uvidí…………………………..

diplom pro anke za SB!!!!

9. října 2008 v 18:54 | Titany

8- nekonečná láska -KONEC

8. října 2008 v 21:30 | Titany |  láska v náručí nenávisti
Byla vyléčena, spolkla ještě jednu posilující pilulku a vyrazila zpět do dveří, za kterými číhala smrt. Proběhávala chodbami, prohledávala pokoje, ale nemohla je najít. Poslední pokoj……..otevřela dveře a uviděla peina.
Tak ty jsi se tu taky ukázala? Už sem myslel že nepříjdeš!
Ty hajzle!!! To bude tvoje smrt!
Uvidí se,- ty máš sice svého pozměněného démona, ale já mám ty zbylé!
Dvouocasá kočka s vlastnostmi sedmiocasého démona. Nenávidím tě za to!
Itachi nám to taky vyčítal, ale potom jsme mu nařídily zabít tě.
Titany vzteky tekly slzy, ale nejen vztekem mohla za to minulost……….
"titany!! Musíš odejít! Musíš utéct!"……..
nelíbylo se mu to -tak jsme mu museli dát kunai na krk.
To už se ale titany neudržela, propustila démona, který začal ničit vše kolem sebe. A nejvíce ze všeho útočil na
peina. Byl to dlouhý a neúprosný boj a výhra se nepřiklonila na žádnou stranu. Tokiko mněla venku co dělat, neji se nelepšil a jí pomalinku docházela čakra. Nakonec ale dokázala zastavit krvácení. Neji byl ale pořád v bezvědomí. Tokiko si k němu sedla a starostlivě se dívala na něj i na místo, kde se odehrávala bitva. Oba dva bojovali tak ukrutně, že si nikdo nevšiml, že se dostali z úkrytu. Mezi bojem titany přemýšlela, jaké by to bylo, kdyby byl itachi s ní, čí je to vina, a to že jí nezabil znamenalo jediné- miloval jí. Nad těmito slovy jí opět vytryskly slzy a pod návalem vzteku zasadila itachimu smrtelnou ránu do srdce. Ten se ještě chvíli díval do očí svého protivníka, a potom vydechl naposledy. Tokiko už chtěla jít za titany, ale vtom uviděla někoho dalšího ´´ježiši kriste!!!!´´pomyslela si
Titany POZOR ZA TEBOU!!!!
Ale bylo pozdě, shurikeny a kunaie se zabodly titany do zad. Klesla na kolena a z úst jí vytryskl proužek krve. Osoba která zasadila tento úder se zasekla, když uslyšela to jméno a rozeběhla se za titany. Oči, jinak vždy chladné jako led, se teď leskly pod návalem slz. Vzal titany ze zadu do náručí, ..spadla jí hlava na jeho rameno tak, že si hleděli do očí.
Titany promiň,! Já nevěděl že jsi to ty! Prosím tě odpusť!!!!
i-i-itachi!
Itachi položil titany na zem a naklonil se nad ní.
Když vtom projela itachiho tělem katana. Kapičky krve padaly na titaninu tvář a poté jí opouštěli spolu s jejími slzami. To tokiko použila katanu, a už chtěla itachiho dorazit ale-.
TOKIKO! NÉ!
Tokiko se zarazila.
Tokiko, vezmi nejiho, běžte do vesnice a řeknětě že je mise splněna!
Ale titany! Potřebuješ vyléčit!
Ne! Taky jsem medic, a vím že mně ani itachimu už není pomoci! Běž! A vyřiď i to, že itachi klan nevyvraždil, byl to madara.
Ale titany!
Běž ! to je rozkaz!
Tokiko tady vzala nejiho a běžela do vesnice.
t-titany,….m-mi-miluju tě!
Já tebe taky!
Nahnula se k němu a dala mu polibek, když se odtáhla, oběma rukama vzala katanu trčící z itachiho zad a přitáhla ji tak, že projela i jejím tělem.
Itachi se na ni podíval.
p-proč jsi to udělala?!
Kdybys mi umřel, nemněla bych už proč tu zůstat, nemněla bych proč dýchat a proč se smát, 1000X raději zemřu tady s tebou, než se trápit zbytek svého života!
Titany,…je-je mmi t- to líto,…..mně-l ..jsem …zůs-..tat stebo…u pro..miň!
t..to je dob..rý vím proč jsi …..to u…u…udělal.
Miluju tě!
Miluju tě!
Následoval polibek, plný lásky odpuštění, ale následovaný hořkou chutí krve. Najednou obě těla ztěžkla. Zbyly jen nevyřčené vzpomínky, bolest a odloučení, ale to už se teď nikdo nedoví. po všem tom, zůstaly jen dva opuštěné hroby vedle sebe, které nikdo nenavštěvuje. Nikdo?-to né! Každý měsíc tam chodí jedna rodina, která jako jediná věděla o jejich trápení a znala důvod toho všeho. Byla to tokiko a neji Hyuga. Ale nebyli sami, za nimi běželi a dováděli chlapeček s holčičkou. Titany a Itachi.
A tak tento příběh nebude zapomenut, alespoň pro tentokrát, protože tokiko určitě bude svým dětem vyprávět o dívce, která se pro svou velkou lásku vzdala uplně všeho, dokonce i života………………………………………KONEC

New design by ségra xD

8. října 2008 v 18:46 | Nele-chan
hehe.udělala jsem Titany(my milovaný ségře MTR) design s Itachim..........pod perexem je něco co k tomu patří xD ale ještě sem dám ikonku =)

7- vysilující bitva

5. října 2008 v 20:39 | Titany |  láska v náručí nenávisti
Už nastávalo ráno, tokiko a neji se vzbudily, tokiko najednou zrudla, uvědomila si co se večer stalo, a že leží u nejiho úplně nahá, jen pod dekou. Nevěděla jak se má chovat, ale neji to vyřešil za ní.
Dobré ráno lásko, jak si se vyspala?
No, ty musíš vědět nejlépe, kdy jsem usnula.
Řekla a lišácky se na něj usmála. Neji jí něžně vzal hlavu do dlaní a políbil jí, když v tom tak přišla titany. Oba náležitě zrudly a co nejvíc zapluli pod deku. Titany prošla jakoby nic a letmo jim hodila oblečení, se slovy -
oblečte se, za pul hodiny vyrážíme.
Oba se na sebe usmáli a začali se oblékat. Zbalili stan který vlastně nikdo nepoužil, a vyrazily.
Titany?
Ano? Tokiko?
Kde je gaara?
Dostal jinou misi. On,-!!!počkat!!!!! něco cítím!
Všichni se zastavily a postavili do obrané pozice.
Najednou z ničeho nic se ze stromu vynořil zetsu.
Titany se na něj podívala a řekla:
Neji, toho nechám tobě, z přehledem by si ho mněl zvládnout.
Neji okamžitě uposlechl a vrhl se proti zetsuovi. Zprvu byl v převaze, ale potom se neji rozhýbal a zetku byl během pěti minut mrtvý. Titany k němu přišla a stáhla mu z ruky prsten a schoval si ho do brašny s kunaiema.
Co teď? -ozvala se tokiko, která ošetřovala nejimu drobné ranky.
Pokusím se je vycítit.
A hned se sehla k zemi a začala čichat, zprvu nic, ale potom ucítila slabý proud čakry. Z velké dálky, a tak se tam rozběhli. Došli k veliké prasklině v zemi. Neji a tokiko už tam chtěli skočit, ale titany je zadržela. Zasealovala rukama a dotkla se zemně. Prasklina jako by tam nikdy nebyla a místo toho se tam objevily obrovské dveře.
Genjutsu?-zeptal se neji.
Ne, ale něco podobného.- řekla titany a zmizela ve dveřích. Neji a tokiko se na sebe nechápavě podívali a vydali se za ní.
Otevřeli dveře do nějakého pokoje, a tam byli deidara a kisame. Deidaru si vzal neji a kisame se postavil proti titany. Tokiko pomáhala nejimu. Vedli si dobře ale byl to celkem vyrovnaný boj. Oproti tomu kisame se podíval titany do tváře, a příšerně se lekl.ty si ta holka s kočičím démonem, kterého jsme zmutovali!!!!!!!!- itachi tě mněl zabít!!!!!! Jakto že žiješ?!
o-o-on, m-m-mně mněl z-zabít?!
Ahá! Takže ty to nevíš?
Ale ty stejně zemřeš!
To já vím, ale ty taky!
A hned na jeho slova vtrhli do té místnosti všichni akatsuki kromně konan peina a itachiho.
Kisame deidara a polovina dalších už byla mrtvá, ale tokiko a neji už byli utahaní. Titany to uviděla a zařvala na ně. Dej! Pro vás konec vemte si ho, a dělejte co máte!
Na to hodila tobino k nohám nejiho a ty s ním začaly bojovat tak že se pomalinku blížily konci chodby, nakonec se s ním dostaly ven, kde ho porazily a ukryli se do nejbližší koruny stromů, kde čekali na katashi. Mněli to dané příkazem, věděli že kdyby titany neuposlechli byla by to pro ně jistá smrt. Titany zatím bojovala jako ještě nikdy, mněla na sobě hodně řezných ran, ale stále byla v pohodě. To nejhorší jí zatím čekalo………
Vyhrála,……všechny zabila, a to ještě s malou zásobou čakry. Došla k tokiko na strom. Ta jí okamžitě začala léčit, tokiko na tom nebyla špatně, to spíš neji byl na tom hůř, ale jí čekal ještě jeden boj, boj který nebude jen o síle těla, ale taky duše.
Vydala se tedy zpět do podzemního paláce, kde na ni čekali další členi akatsuki………….

třináctka- zpráva a tréning

4. října 2008 v 20:46 | Titany |  vyvrazdeni konohy-12
Ten ten vtrhla do chatrče.
Tenten?! Co ty tady děláš?!!
Uchiho!!! Zabiju tě za to co jsi udělal sakuře!
Ne počkej já,…mrzí mně to, prosím nech si to vysvětlit!
Tady není co vysvětlovat! Zemřeš!
Vtom se před ní postavila yachiru.
Mám jí zabít?
Né!!! Jenom jí přidrž, ale nic jí neudělej!
Tenten začala vrhat vším co mněla po ruce, ale díky tomu že si nic nevzala jí zbraně dost brzo došli. Pro yachiru to už bylo jednoduché spoutat jí.
Ten ten prosím věř mi je mi to všechno strašně líto, mrzí mně všechno co jsem kdy udělal! A chci se omluvit!
Jo , jasně. A proč ta náhlá zmněna. -poznamenala ironicky.
Uvědomil jsem si to, když jsem umíral.
NEVĚŘÍM TI!
A ty si myslíš že by se ti tehdejší sasuke omlouval a škemral o odpuštění?!
Tenten se zamyslela, mněl pravdu, a navíc on by se s ní nezahazoval a už dávno by jí nechal zabít.
Takže ty jsi opravdu jiný?
Jo, už to tak asi bude. Ale proč jsi tady?
Tenten jen smutně sklopila hlavu a dala se do tichého pláče. Když se trochu vzpamatovala, řekla mu vše, o únosu hinaty, jak ji šly naruto a neji zachránit, a jak nejiho uviděla s jinou dívkou když se vraceli. Za normálních okolností by jí to bylo trapný, ale teď se jí strašně ulevilo, když o tom mohla někomu říct.
A co teď budeš dělat?
Nevím, ale tam už se nevrátím. Nemohu zůstat s vámi?
To ne!-zakřičel sasuke.
My jdeme na itachiho a ty bys to určitě nepřežila!
Ale já už stejně nemám žádný pádný důvod k životu! Radši zemřít na vaší straně, než sama stářím!!!!!!!!
Tak dobrá, ale musíš dát zprávu ať tě nehledají, a musím tě trénovat!
Dobrá, půjdu tedy s vámi, ale kdo tam doručí tu zprávu?
Já, a když to půjde řeknu i o omluvě pro naruta a sakuru že sasuke?
To bys byla hodná, děkuji….
A yachiru šla směrem k suně.
Když došla zeptala se kde by našla sakuru haruno. Strážní jí odpověděli že na úředě hokágeho a kazekágeho. Našla jí celkem rychle (tsunade v ní přece jen něco zanechala :X) .
Vy jste sakura haruno?
Ano.
Potřebuji s vámi mluvit.
Pojďme tedy ke mně.
Tohle vám posílá tenten.- a podala sakuře dopis s páskami, které si vždy vázala do drdolu.
Drahá sakuro,
Ty víš že jsme byli vždy nejlepší kámošky, a právě proto žádám tebe abysi všem řekla, že jsem odešla z vesnice dobrovolně, nastali jisté okolnosti, které mně donutily opustit vás, mám vás moc ráda, a někdy se přijdu podívat na vaše miminko, abysi věřila že to píšu já, posílám ti i svoje stuhy.
Tvoje Tenten. PS. Pozdravuj odemne všechny.
Proč tenten odešla?!
To nevím, jen vás mám od ní pozdravovat. A ještě něco…
Co?
Sasuke uchiha.
Sakura se lekla.
On se vám srdečně omlouvá, ví že mu nikdy nedokážete odpustit, ale chce abyste věděli že ho to strašně moc mrzí, a už o něm nikdy neuslyšíte.
Co??!
To co jsem mněla vyřídit jsem vyřídila, takže pokud dovolíte odejdu.
Ty jsi se sasukem uchihou?! A tenten taky?
Je zbytečné snažit se mně uvěznit, nebo dát hlídat, zabila bych je, a já opravdu nechci zabíjet. Těšilo mně, nashledanou.
Sakura tam jen tak stála a dívala se na místo kde před chvílí byla ta dívka v anbu uniformně.
Nechtělo se jí věřit, že by se sasuke změnil, ale když říkal že o něm už neuslyší, tak to bylo jedině dobře, a co se týče tenten, psala že je v pořádku a jen musí něco zařídit, ale prý se vrátí, a tak si s tím nedělala hlavu, a šla to říct nejimu, hinatě a spol.
Když yachiru dorazila na smluvené místo, uviděla jak tenten léčí sasukeho. Přišla blíže a zjistila že už zbývá velmi málo do úplného zahojení, a tak jí pomohla s léčením, přitom se představili, spřátelili se a povídali si co a jak při boji budou muset znát. Asi tak za půl hodiny byl sasuke úplně vyléčen a začal je obě trénovat proti sharinganu.

dvanáctka- upřímnost a zklamání

4. října 2008 v 20:09 | Titany |  vyvrazdeni konohy-12
Najednou začal přicházet k sobě. Když se vzbudil, první co uviděl byla nějaká ANBU - byla to žena, mněla červené vlasy, vypracovanou postavu ale taky masku a tak sasuke nic víc neviděl.
Přišla jsem na poslední chvíli co?
Proč jsi mně zachránila?
A proč ne? Ty snad chceš umřít?
To ne, ale stejně to nevysvětluje tvé chování, jak víš že tě nezabiju.
Ve tvém stavu asi těžko.
Sasuke se zamyslel, mněla pravdu. Chtěl vstát a něco jí říct, ale v tom ho popadla neskutečná bolest.
Lež! Sice jsem tě vyléčila, ale jestli sebou budeš pořád šít, tak se ti ta rána znovu otevře.
Jak ti říkají?
Mě? Říkají mi laia, a jak se jmenuješ ty?
Sasuke,…….sasuke uchiha.
Při tomhle jméně laia vyskočila jako když jí praští.
u-u-uchiha?! Dostala ze sebe.
Ano, a podle tvé reakce předpokládám že znáš mého bratra itachiho.
Itachi je tvůj bratr?!
Ano,… bohužel, co ti udělal?
a-ale nic já jen že jsem o něm slyšela že vyvraždil celý svůj klan, ale jak tak na tebe koukám, asi to není pravda.
Je to pravda, naživu nechal jen mně, a já mu přísahal pomstu.
Laia se zamyslela.
To chceš jít sám proti itachimu?
Nikdo jiný už není, jen já jsem přežil, a to díky tobě.-řekl zasákle a usmál se na záhadnou dívku. "svůj tým hebi jsem ztratil."
Já ti pomohu, jestli nemáš nic proti.
Laie se mladík s černými vlasy a stejně zbarvenými oči celkem líbyl.
Zachránila jsi mi život jsem ti to dlužen, budu jedině rád když nebudu sám.
Laia k němu přišla blíž, klekla si a sundala si ANBU masku. Sasuke zkoprněl úžasem, krásnější dívku snad vživotě neviděl. Mněla oči jako on, černé,..jako nejtemnější noc.
Mé pravé jméno je yachiru sarumoto, pocházím z konohy, jsem poslední z mé… rodiny…, jednou jsem dostala misi se svým týmem, bojovala jsem s jedním ninjou z mlžné, abych ho přelstila, shodila jsem ho s klonem do propasti, můj tým myslel že jsem mrtvá, a já jim to ani nevyvracela. Měla jsem možnost začít žít nový život, a to jsem taky udělala, od té doby jsem se toulala světem, a potkala tebe. Tak,….ale nic nevím o tobě, povíš mi něco?
Já….., tak dobrá, uchiha klan znáš viď?
Ano.
Fain, takže do 7 jsem vyrůstal s rodiči a s bratrem, potom ale všechny zabil, stal jsem se geninem, byl jsem v týmu s narutem uzumakim a sakurou haruno, ale potom jsem je zradil a odešel k orochimarovi,-nemněl jsem odcházet a mrzí mně to, ale už to nejde vzít zpět, orochimaru si mně omotal kolem prstu, takže jsem ho poslouchal, dokonce jsem málem zabil naruta a sakuru, ale nakonec mi naruto oplatil útok můj tým byl zabit a já jsem utekl sem, kde jsi mně našla ty.
Hmmm zajímavé, teď o sobě víme to nejhlavnější, tak pojď.
Co?!
Jo promiň.-řekla laia, dala si sasukeho na záda a odnášela ho pryč. Sasuke absolutně nevěděl co s ním chce dělat, připadal si trapně, nesla si ho jako nějaký úlovek………..
******************v suně*********
v suně byl klid, teda až na temari kibu a akamarua, kteří se prali pošťuchovali a dováděli v jezírku mezi skalami, za sunou. Sakura s gaarou mněli spoustu práce s papírováním za úřad hokáge, a ještě ke všemu mněli postavit novou vesnici skrytou v listí, a pak se ještě pořád nevrátili neji naruto a hinata. Ale i přes to byli šťastní, vlastně, všichni byli šťastní, až na jednu osobu. Byla to tenten, nikdo ji neviděl, protože byla celý den na skále a pozorovala obzor, jestli se náhodou už nevracejí, tak strašně se těšila na nejiho, že na nic jiného nemyslela, až opravdu jednoho dne uviděla obrysy postav. Myslela si, že je to skupina anbu nebo tak, protože jich bylo o hodně víc ale když se přiblížily uviděla skutečně nejiho naruta hinatu, modrovlasou dívku a nenápadného kluka. Vytryskly jí slzy štěstím a už chtěla utíkat za sakurou a gaarou, ale něco jí donutilo se na ně ještě chvíli dívat………
hele konan?-ptal se neji.
Ano?
Tak ty jsi nepoznala šťastnou rodinku?
No,…ne.
Tak my ti ji předvedeme! Vykřikl neji a začal s ní vyvádět různé blbosti a dovádět, když skončily objal jí a dal pusu do vlasů, potom jí spolu s hinatou chytli za ruce a utíkaly ke konoze. Tenten nevěřila svým očím, opět se jí spustily slzy, ale tentokrát né z radosti, připadala si strašně opuštěná a hlavně zrazená, už nemněla proč zůstávat v suně. Pomalinku odešla ze skály, ani se tam nevracela, nic si nevzala, prostě jak tam seděla, tak odešla. Nemněla vztek, ale přišlo jí to tak líto, uvnitř mněla všechno sevřené a nedokázala přestat brečet, ale najednou, kus od suny,v temném lese, ne jedné větvi uviděla pořádnou kaluž krve, a tak se vydala po stopě, došla k malému domku. Připlížila se a nahlédla dovnitř, a lekla se, svezla se po stěně dolů a mněla nešťastný nepřítomný výraz, přála si aby to byla noční můra a ona aby se probrala, ale nic takového se nestalo, ale nakonec se trochu sebrala, vzala si kunai a vrazila do domu.
*********************.
Lorde kazekage! Vrátily se! I s hinatou !!!
Opravdu?!
Ano, ale mají sebou ještě konan a nějakého ninju.
Gaara se zamračil ale potom vyběhl i se sakurou ven.
Přivítaly se objímaly se a potom šli úplně vše vyprávět ke gaarovi domů. Už chtěli začít vyprávět, když v tom tam vtrhl kiba s akamarem a hned za nimi temari, a vítání začalo nanovo.
****příští díl bude napínavej! ********

6-vzpomínky....

3. října 2008 v 19:18 | Titany |  láska v náručí nenávisti
Poslední ohlédnutí na rodnou vesnici, na místo kde se narodily, kde vyrůstali (teda alespoň někdo)…a vyšli splnit svojí misi, věděli, že se na 89% nevrátí, ale to nemnělo žádnou váhu, museli splnit svoji misi….. běželi celý den, když se blížil večer titany zavelela k utáboření. Neji a tokiko pomalu stavěli stany, titany si zavolala gaaru a pod záminkou hledání dřeva vyrazily do lesa. Zastavily se u takové houštinky.
Gáro, nemůžeš s námi, ty to 100% nepřežiješ.
Ale mně je to jedno, dostal jsem misi a tu taky splnim!
Nikdy jsi tu misi nechtěl vzít!! Vidím to na tobě!
Vážně?! A co ještě vidíš?!
Víš že tvůj přítel je v maléru, jmenuje se naruto, není to tak? Nechtěl jsi náhodou za ním, místo téhle mise?!
To je jedno! Vy to sami nezvládnete!
Otevři oči! To ty jsi tu nejslabší článek! Budeš nás jen brzdit! A jestli mi to nevěříš mohu ti to dokázat.
-najednou se opět jakoby začala rozpouštět ve vzduchu, ale vzápětí se objevila za gazdou drží mu kunai u krku.
Vidíš jak jsi slabý milý gáro? Já se tě snažim chránit, a nejen tebe, nás!
Ale když nesplnim misi, budu za zrádce!
Tak o tohle ti jde? Fain, dávám ti novou misi, najdi a přiveď naruta zpět do vesnice, to je tvá nová mise. Jestli mne neuposlechneš mám právo tě zabít, a to bych udělala jen velice nerada.
Gára se na ní díval starostlivě, ale v jeho pohledu bylo vidět i něco jiného, úleva a skromné díky. Otočil se a běžel pryč. Titany se za ním chvíly dívala a potom pozbírala dřevo.
Mezitím už neji s tokiko postavily stany a rozdělali oheň z toho co našli kolem (než by se titany vrátila oni by snad umrzli) .
Neji?
Ano?
Tohle je možná poslední noc co jsme spolu….
Já vím, chtěl jsem ti něco říct, ale nevěděl jsem jak….
Tak to řekni jak ti to příjde na jazyk.-řekla tokiko a krásně se usmála, že to neji nevydržel a políbyl jí, byl to krásný polibek, tokiko se po chvilce také přidala. Když se od sebe odtáhli neji se podíval tokiko do očí.
Tokiko…..já……já tě miluju!
Já tebe taky.
Neji se opět chtivě přisál ba její rty, a za žádnou cenu se nechtěl odtrhnout, ale potom se sám přesunul na její krk a pomalinku si na ní začínal lehat. Tokiko mu horlivě sundala triko a prsty projížděla po jeho těle, neji se také činil, tokiko už na sobě mněla jen spodní prádlo, bylo to moc pomalé a touha pořád rostla a tak oba přidali na tempu. Tokiko z najito doslova servala spodek a neji z ní zase strhl ten zbytek co mněla na sobě. Chvíli se na sebe jen dívaly ale potom přišel pro oba tak očekávaný okamžik, byl to nával slasti a rozkoše, a přidávali na tempu, ani si neuvědomily že je zahlédla titany, která se radši hned klidila stranou.
Když každý dosáhl svého lehli si vedle sebe a hlasitě oddechovali. Neji ještě políbil tokiko do vlasů přikryl jí dekou pritáhl sobě a pošeptal do vlasů:.
Miluju tě, moc.
Já tebe taky….
A tak i oba usnuli, v náručí a naprosto šťastni.
Oproti nim,-titany seděla na stromně a přemýšlela a vzpomínala na to co nikdo kromně ní a jednoho člověka nikdo nevěděl. "itachi,..miluju tě." "já tebe taky lásko."……(později a jinde)
"né itachi né, já tě miluju!" "já tebe taky, ale nemůžeme být spolu, nesmíme, zabili by tě." " ne, já od tebe neodejdu!" "jestli neodejdeš budu tě muset zabít sám!" " já neodejdu!" -už zaznělo jen ostří katany jak proniká tělem. Itach se sklonil k dívce, jež byla od krve- musíš odejít nebo zabijou nás oba" " itach jak si mohl?!" "prosím, už běž!!!"
ne už nesmím vzpomínat, musím se soustředit na boj, ale nevím jestli ho vůbec dokážu zabít. Možná ho stále ještě miluju……………………….

obrázky

1. října 2008 v 20:17 | Titany