6-vzpomínky....

3. října 2008 v 19:18 | Titany |  láska v náručí nenávisti
Poslední ohlédnutí na rodnou vesnici, na místo kde se narodily, kde vyrůstali (teda alespoň někdo)…a vyšli splnit svojí misi, věděli, že se na 89% nevrátí, ale to nemnělo žádnou váhu, museli splnit svoji misi….. běželi celý den, když se blížil večer titany zavelela k utáboření. Neji a tokiko pomalu stavěli stany, titany si zavolala gaaru a pod záminkou hledání dřeva vyrazily do lesa. Zastavily se u takové houštinky.
Gáro, nemůžeš s námi, ty to 100% nepřežiješ.
Ale mně je to jedno, dostal jsem misi a tu taky splnim!
Nikdy jsi tu misi nechtěl vzít!! Vidím to na tobě!
Vážně?! A co ještě vidíš?!
Víš že tvůj přítel je v maléru, jmenuje se naruto, není to tak? Nechtěl jsi náhodou za ním, místo téhle mise?!
To je jedno! Vy to sami nezvládnete!
Otevři oči! To ty jsi tu nejslabší článek! Budeš nás jen brzdit! A jestli mi to nevěříš mohu ti to dokázat.
-najednou se opět jakoby začala rozpouštět ve vzduchu, ale vzápětí se objevila za gazdou drží mu kunai u krku.
Vidíš jak jsi slabý milý gáro? Já se tě snažim chránit, a nejen tebe, nás!
Ale když nesplnim misi, budu za zrádce!
Tak o tohle ti jde? Fain, dávám ti novou misi, najdi a přiveď naruta zpět do vesnice, to je tvá nová mise. Jestli mne neuposlechneš mám právo tě zabít, a to bych udělala jen velice nerada.
Gára se na ní díval starostlivě, ale v jeho pohledu bylo vidět i něco jiného, úleva a skromné díky. Otočil se a běžel pryč. Titany se za ním chvíly dívala a potom pozbírala dřevo.
Mezitím už neji s tokiko postavily stany a rozdělali oheň z toho co našli kolem (než by se titany vrátila oni by snad umrzli) .
Neji?
Ano?
Tohle je možná poslední noc co jsme spolu….
Já vím, chtěl jsem ti něco říct, ale nevěděl jsem jak….
Tak to řekni jak ti to příjde na jazyk.-řekla tokiko a krásně se usmála, že to neji nevydržel a políbyl jí, byl to krásný polibek, tokiko se po chvilce také přidala. Když se od sebe odtáhli neji se podíval tokiko do očí.
Tokiko…..já……já tě miluju!
Já tebe taky.
Neji se opět chtivě přisál ba její rty, a za žádnou cenu se nechtěl odtrhnout, ale potom se sám přesunul na její krk a pomalinku si na ní začínal lehat. Tokiko mu horlivě sundala triko a prsty projížděla po jeho těle, neji se také činil, tokiko už na sobě mněla jen spodní prádlo, bylo to moc pomalé a touha pořád rostla a tak oba přidali na tempu. Tokiko z najito doslova servala spodek a neji z ní zase strhl ten zbytek co mněla na sobě. Chvíli se na sebe jen dívaly ale potom přišel pro oba tak očekávaný okamžik, byl to nával slasti a rozkoše, a přidávali na tempu, ani si neuvědomily že je zahlédla titany, která se radši hned klidila stranou.
Když každý dosáhl svého lehli si vedle sebe a hlasitě oddechovali. Neji ještě políbil tokiko do vlasů přikryl jí dekou pritáhl sobě a pošeptal do vlasů:.
Miluju tě, moc.
Já tebe taky….
A tak i oba usnuli, v náručí a naprosto šťastni.
Oproti nim,-titany seděla na stromně a přemýšlela a vzpomínala na to co nikdo kromně ní a jednoho člověka nikdo nevěděl. "itachi,..miluju tě." "já tebe taky lásko."……(později a jinde)
"né itachi né, já tě miluju!" "já tebe taky, ale nemůžeme být spolu, nesmíme, zabili by tě." " ne, já od tebe neodejdu!" "jestli neodejdeš budu tě muset zabít sám!" " já neodejdu!" -už zaznělo jen ostří katany jak proniká tělem. Itach se sklonil k dívce, jež byla od krve- musíš odejít nebo zabijou nás oba" " itach jak si mohl?!" "prosím, už běž!!!"
ne už nesmím vzpomínat, musím se soustředit na boj, ale nevím jestli ho vůbec dokážu zabít. Možná ho stále ještě miluju……………………….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám design?

jasně! je super! 71% (22)
ale jo ujde to 12.9% (4)
vubec! zmněň ho! 16.1% (5)

Komentáře

1 Nee-chan*tvoe sister* Nee-chan*tvoe sister* | Web | 3. října 2008 v 19:25 | Reagovat

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej to bylo super......arigato žes to napsala xD

2 Michiyo ♥twoje SB-čkoo♥ Michiyo ♥twoje SB-čkoo♥ | Web | 3. října 2008 v 19:26 | Reagovat

Tvůj blog je něco tak krásného.Tvůj blog je jeden z nejlepších.Nechápu a nemám jáda ty co tvůj blog nemají rády tak jako já.Miluju tvůj blog a budu se snažit ho neopustit a taky ho neopustím.

Pošli to všem svým sb mě taky jestli chceš a krásným blogům taky i když nejsou tvoje sb.Pokud jich pošleš víc jak 9 a 9 se ti vrátí.Pokud to pošleš příjde tvoje tajná láska a dá ti pusu.Pokud to nepošleš nic ti nedá a nakope ti prdel.Posílej do 5 minut od přečtení !

3 Michiyo ♥twoje SB-čkoo♥ Michiyo ♥twoje SB-čkoo♥ | Web | 3. října 2008 v 19:26 | Reagovat

SUPER!! KRASNE TO JE XD

4 Michiyo ♥twoje SB-čkoo♥ Michiyo ♥twoje SB-čkoo♥ | Web | 3. října 2008 v 19:26 | Reagovat

prosím prídeš si aj ty prečítať nové diely mojej poviedky michiyo???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama