mořské pany - napětí vzrůstá!!!

14. ledna 2009 v 19:58 | Titany |  mořské pany proti konoze
lidičky moc mně to mrzí, ale teď nemám čas, musim se učit na dějepisnou soutěž,.... tak nevím jak to bude s další povídkou......... ale tady máte alespoň něco málo.....


Jakto že se probral?
Už sem ho nemohla udržet, je na mně moc silný.
POZOR!
Zakřičel sasuke na sakuru, která si nevšimla jednoho z démonových ocasů, bylo ale už příliš pozdě na to, aby něco udělala. Ocas se k ní blížil…. Těsně před tím, než stačil trefit svůj cíl, strhl sasuke sakuru pod sebe a snažil se vyhnout střetnutí. Sakuru i lišku zachránil, ale sám mněl velmi hlubokou ránu na zádech.
Promiň……. - zašeptal naposledy před tím, než spadnul celou svou vahou na sakuru.
Co se to děje ?!- ptal se vyděšený shikamaru, když viděl jak sasukeho bezvládné tělo padá k zemi, a tu ránu na jeho zádech.
Tenten! Rychle sakura potřebuje vodu!!!!
Křikla hin na tenten, která jí okamžitě poslechla. Jen co se sakury dotkla první kapka vody, pocítila náhlý příliv nové energie.
A kdo jsi ty?! - zeptal se démon růžovlasé dívky stojící u stěny. V náručí ještě pořád držela lišku a stále se dívala na místo kde před chvílí ležel sasuke…… hlavou se jí honily myšlenky….( on je mrtvý?! Kdyby žil, tak by tam přece zůstal, já ho zabila!!!! Je to moje vina, kdybych ho udržela ještě chvilku déle, mohl žít!!!!!! Ale proč zemřel? On mně zachránil, ale proč to dělal?! Můj život pro něj byl cennější než jeho, a kvůli mně je teď mrtvý!!!! Já ho zabila! Ale teď musím zachránit naruta! Bez něj hinata zemře! Musím to dokázat!!!)
Sebrala všechnu svou zbylou energii a znovu se jí podařilo uspat démona. Když usnul, rychle se protáhla mřížemi a začala se domlouvat s liškou, jak ho zkrotit……..
Shikamaru! Přestaň a běž se podívat za sasukem, já ho udržím i sama!
Jasně! …….. sasuke? Sasuke, slyšíš mně? Ježiši! To je zlý, jestli to brzo neodpískáme, nezachrání ho už ani tsunade!
Klid! My to dokážeme! Tenten další vodu honem!!!!!
Jasně hin!
Rozuměl si kyuubi?
Ano!
Tak dobrá uděláme to tak jak jsme si domluvily!
Vtom si sakura klekla na kolena a pronikla do démonovy mysli, po chvilce se k ní přidal i kyuubi, ale každý šel jinou stranou, každý hledal něco jiného……….. ale venku už to tak klidně nevypadalo….. shikamaru dal sasukemu jen nezbytnou první pomoc, víc toho neuměl, ale uvnitř kruhu se začal naruto měnit, postupně mu narůstal jeden ocas za druhým.
Temi! Pozor ať se nedostane z kruhu!!!!!
Ale on je moc silný!!!!!!
Počkej jdu ti pomoct! - křikl shikamaru okamžitě chytil naruta do svého stínu.
Dobře máme asi tak 10 minut, dýl ho už neudržim! Sakura by si mněla pospíšit!!!
Sakura mezitím našla co hledala. Vypadalo to jako temný kout, kde se znenadání objevily dvě oči. Oči plné nenávisti a krvelačnosti.
Co tu chceš?!
Něco ti ukázat!!!! A začala tvořit jakousi iluzi. Byl tam chlapec, otočený k nim zády. Seděl na lavičce a byl sám. Najednou se mu o nohu začalo otírat malé a ztracené koťátko. Chlapec je vzal do náručí a začal si je hladit, když v tom k němu přiběhli jiné děti. Vzali mu koťě a začali ho vyhánět, chlapec se na ně otočil, a bylo vidět že je slepý, nemněl normální oči, mněl je celé zakalené a temně černé. Nezdálo se ale že by neviděl, naopak, viděl velice dobře, a právě proto ho ostatní odstrkovali, báli se ho. Pokládali ho za zlé znamení a proto ho vyháněli. Když tohle všechno viděl démon, rozzuřil se.
Proč mám tohle vidět?!?!
Jen se dívej dál!
Najednou se z vesnice ozval veliký křik. Jeden dům byl zahalen v plamenech a kolem něj byli všichni lidé. Také jedna žena která pořád křičela a volala své dítě. Najednou tam přiběhl ten hoch. Byl už starší ale pořád vypadal stejně. Když uslyšel tu ženu, neváhal a rozběhl se do hořícího domu, a po chvíli vyběhl i s malým novorozenětem. Žena mu vděčně padla na kolena k nohám, a děkovala mu. Chlapec jí i dítě vzal a odnesl ji do bezpečí. Od té doby se k němu žena chovala jako jeho vlastní matka, žil s ní a pomáhal jí, a vždycky, když mněl někdo z vesnice nějaký problém, vždy to viděl a přispěchal na pomoc. Mnoho životů tímto způsobem už zachránil, a mnoho lidí mu za to byli nesmírně vděční. Postupně si takhle získával víc a víc lidí, až nakonec byl považován za hrdinu, mnozí ho mněli rádi jako bratra, a chlapec byl poprvé v životě šťastný. V jeden den se to ale změnilo, chlapec v dálce něco uviděl, okamžitě vzal všechny vesničany a schoval je v nedaleké skalní puklině. Rychle se vrátil do vesnice zkontrolovat jestli tam ještě někdo nezůstal, ale bylo příliš pozdě, byl tam už kyuubi, vztekle a krvelačně se rozhlížel po vesnici, chlapec věděl že už není jiná volba, a tak se pokusil démona odlákat, ale ten ho bez jediného mrknutí oka zabil. Když zjistil, že je vesnice prázdná, tak zmizel stejně rychle jako přišel. Vesničané marně volali jméno toho chlapce, našli už jen bezvládné tělo ležící pod sutinami jednoho domu. Všichni přišli na jeho pohřeb, všichni mu na hrob položili květinu a pomodlili se za něj, protože pro ně to byl hrdina, který je zachránil před kyuubim. Všichni k jeho hrobu vzhlíželi s úctou.
Kyuubi se na obraz upřeně díval. Sakura ale hned na to vyvolala další iluzi.
Byl večer, temná noc, plná výkřiků a strašlivého řevu, kyuubiho řevu. Byl spoutaný nějakým jutsu a naproti němu stál čtvrtý hokáge. Pod ním leželo novorozeně se žlutými vlásky a modrými oči.
Naruto…… - zabublal démon.
Doufám že tě lidé z vesnice budou brát jako hrdinu…… - řekl čtvrtý a zapečetil kyuubi do naruta. Naruta tak ale nikdo nebral, nikdo s ním nebyl nikdo ho nemněl rád odháněli ho, bili ho.
Mám ještě pokračovat? - zeptala se sakura.
………………………………………………………………………….
Temari!!!!! Já už ho dál neudržim!!!!!!!!!!!!! - řekl shikamaru a okamžitě na to se jeho stín stáhl a naruto začal běsnit a zuřivě narážet do vodní stěny.
Jestli se neuklidní, tak ta stěna brzo praskne! A sasuke……. Sakra to nevypadá pro nikoho dobře………….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nele.senpai *tvoe lowele sister XD* Nele.senpai *tvoe lowele sister XD* | Web | 15. ledna 2009 v 20:26 | Reagovat

suuuuuuuuuuper :D a neomlouvej se :D

2 aja..SB aja..SB | Web | 15. ledna 2009 v 21:09 | Reagovat

hustý.....Kyubi je fakt bastard......

3 daisuke uchiha daisuke uchiha | Web | 18. ledna 2009 v 14:10 | Reagovat

jj rád spřátelím co na diplomek ??

4 daisuke uchiha daisuke uchiha | Web | 18. ledna 2009 v 16:14 | Reagovat

ne nevadí né každýmu to jde mně to taky moc zrovna nejde no ale baví mě dělat diplomky takže do 20 :00 budeš mít diplomek u nás  jo ?

5 daisuke uchiha daisuke uchiha | Web | 18. ledna 2009 v 18:46 | Reagovat

no už je u mě na blogu jo

6 daisuke uchiha daisuke uchiha | Web | 18. ledna 2009 v 20:25 | Reagovat

u nás na blogu je snob určitě se přihlaš -můžetese přihlásit i vy ostatní

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama