láska nalezená smrtí

6. února 2009 v 19:16 | Titany
¨
promiňte lidičky, ale další dílek mořských panen bude asi zítra nebo pozítří, jinak teď sem dávám jednu jednorázovku, sasuhina, myslíl, že se mi hodně povedla- no posuďte sami.....
Sasuke a Hinata

Bylo další smutné ráno v konoze. No,.. smutné jak pro koho. Jsou to už tři roky, co sasuke opustil koninu. Sakura už na něj dávno zapomněla, a byla s narutem, ze kterého se stal velice silný a uznávaný ninja. Shikamaru byl s ino, kiba byl s temari, tenten s nejim. Všichni si někoho našli, teda až na jednu osobu, které osud nepřál ani sebevědomí, ani lehkou životní cestu……. Ano,…správně, byla to Hinata Hyuga. Vždy odstrkovaná, nikdo se na ní už nedíval. Nebyl tu nikdo pro koho by tu mněla být. Otec ji zavrhnul už dávno matku ztratila a neji se o ni nezajímal. Ani naruto, do kterého byla v mládí zamilovaná, se teď staral o sakuru, a na ni se už ani nikoho nezeptal. Stala se nepotřebnou. Už tady nebyl nikdo pro koho by tu mněla být, a proto se cítila stejně jako haku, naruto, a gaara . - Když vás lidé vidí ale přehlížejí vás, je to stejné jako by vám do tváře vmetaly slova jako: táhni, vypadni, my tě tu nechcem!!! A to zabolí i člověka se srdcem z kamene. A co teprve hinata?! Kolika lidem už kolikrát zachránila život?! A teď už jim nestojí ani za pohled. Strašně jí to mrzelo, a tak jednou opustila vesnici s tím, že odejde, a bude pomáhat lidem, co o to budou stát a kteří jí za to alespoň trochu poděkují. A tak hinata opustila konohu, která jí tolik ublížila. V masce, podobné kakashiho, a ve vlasech pevně stažených do drdolu, se vydala vstříc novému životu.

Už takhle žila několik měsíců, až do doby, kdy ochraňovala pocestné kupce před zloději. Doprovázela je a přitom si hrála s malou holčičkou, najednou se kolona prudce zastavila. Hinata seskočila a pospíchala dopředu, aby zjistila příčinu. Před kolonou stál ninja. Ihned se postavila do bojové pozice.
Kdo jsi?! Co chceš?!
Muž před ní mněl masku jako ona, havraní vlasy, černé oči a hluboký ale vlídný hlas.
Jsem jen potulný ninja. Chtěl jsem vás poprosit jestli bychom s vámi nemohli putovat.
Vy?
Ano tyhle děti jsem chtěl dopravit do nejbližší vesnice.
Jen co to řekl, se za ním vynořily dvě děti. Velice hubené a špinavé. Hinata se zamyslela,ale potom svolila. Opět se rozjeli. Hinata vyzvala ninju aby šel za ní. Sedli si na náklad a začali rozmlouvat. První začal on.
Své pravé jméno už nechci používat, a proto si říkám Shin. Nejdříve byla mým životním snem pomsta, ale někdo jí vykonal za mně, a tak se toulám a pomáhám těm co pomoc potřebují.
Hinata se pousmála nad shodami v jejich příbězích a začala ten svůj….
Mně začali říkat Lililala, rodina mne odmítla, protože jsem nemněla sebevědomí, a potom mne odepsali všichni, přestože jsem jim tolikrát zachránila život. A tak jsem utekla z vesnice a žiju stejně jako ty. Pomáhám těm co to potřebují, a těm co o pomoc stojí. Oba se na sebe usmáli. Něco je k sobě přitahovalo, možná jejich společné osudy,…..kdo ví?
A tak seskočily z vozu a začali si hrát s malými dětmi.
Putovali takhle asi 3 dny, když v tom na ně zaútočily ninjové z konohy. Oba dva se zarazily, když viděli naruta, sakuru a nejiho.
Po kom jdete?!
Máme rozkaz vás zabít. Jelikož vy dva přebíráte budoucí mise konohy, připravujete ji tak o zisk, a hrozí rozpad ekonomického systému celé vesnice. To nemůžeme dopustit, a proto musí být ninja jménem Shin a kunoichi lililala zneškodněni.
Oba dva se na sebe podívali a ani nemuseli nic říkat oba dva pohledy se shodli na útěku. Utíkaly dlouho, ale lililala upadla a Shin ji tam nechtěl nechat samotnou tváří tvář jisté smrti. A tak se tam postavili svým nepřátelům. Bylo naprosto patrné že ani jeden z nich nechtěl bojovat, ale museli. Oba dva vyvolali čakru a……….narutově skupině spadla brada údivem.
Kunoichi mněla v očích byakugan a ninja sharingan, ale naruto nebyl jediný kdo se tomu divil.
Oba dva byli víc vyděšení, než ti co s nimi mněli bojovat. Ale divit se nemohli věčně. Boj mezi nimi začal.
lililala si vzala nejiho a na Shina zbyli naruto a sakura. Ale tato bitva nebyla dlouhá. Shin odvolal lililalu a použil genjutsu. Ani s uvolněním se ho nešlo zbavit. Všechny je poslal do spánku a potom spolu utekli. Zastavili se daleko od útočníků. Začalo pršet. Sedli si v malé jeskyni. Seděli a hleděli si do očí, ale ani jeden z nich nepromluvil. Oba se chtěli dozvědět, co ten druhý skrývá za svou maskou. Najednou se ozvalo : kdo jsi?
Zeptali se oba dva současně. Jejich pohled byl zvědavější, než malého dítěte.
Nato si oba dva pomalinku začali sundávat své masky. Padaly tiše a nenápadně dolů, a s nimi i všechny nejasnosti, ale objevil se zde i jiný pocit…..
Sasuke!
Hinato! ,….ty jsi tak krásná…..
Hinata se začala červenat, ale hned se vrátila do reality.
Sasuke, narutovi bychom asi nemněli říkat kdo jsme, tebe by chtěl zabít naruto, a mne neji, aby nikdo nezískal byakugan. Ale známe je oba. Ty víš že se nikdy nevzdává. Nemůžeme utíkat. Zbývá jediná možnost……
Bojovat, a zemřít……(dořekl za ní)
Oba se smutně podívali na zem.
Je toho tolik co jsme si mohli říct, ale osud nám to asi nepřál. - hinatě začali stékat slzy. Konečně našla někoho, kdo jí byl přítelem, a ke komu cítila lásku, konečně našla někoho, kdo jí neopustil, a děkoval za to, co pro něj udělala, a teď to všechno musí skončit…… pršelo čím dál víc, jakoby i obloha plakala, pro ně a pro jejich osudy. Sasuke pozvednul hlavu.
Není čas musíme jít, ale ještě něco bych chtěl udělat, než se rozejdeme do boje.
Když to dořekl lehce si přitáhl hinatinu hlavu a dlouze a láskyplně jí políbil na ústa. První a poslední polibek, ….pro ně.. to byl nejkrásnější okamžik jejich života. Trvalo to dlouho, do té doby, než je od sebe oddělil nedaleký blesk. Oba mněli v očích slzy, bolesti odloučení a ztráty jeden druhého, ale museli jít……. Věděli že musí.
Jdeme! -řekl sasuke a vyrazili k místu, kde je zanechali.
Sakura se vzbudila jako první a začala probouzet ostatní. Všichni byli v naprostém pořádku, ale nikdo nechápal proč. Proč je nezabili, když už je takhle zneškodnili?! A kdo vůbec byli? …. Těmito otázkami se nemuseli zabývat dlouho, protože už tam oba stáli, ve svých maskách a zbroji. Naruto se pomalu přibližoval. Chtěl zjistit co jsou zač, ale v dalším postupu mu zabránil kunai hozený k jeho nohám. Ihned ustoupil zpět k sakuře. Hinata a sasuke se na sebe naposledy podívali a vyrazili do boje. Hinata si nejprve vzala nejiho, sasuke naruta a sakura zůstávala vzadu. Neji ale nemněl proti hinatě nejmenší šanci. Za tu dobu co utekla z konohy, se její rychlost zvýšila na tolik, že byl skoro bezbranný. Do pěti minut ležel neji na zemi v bezvědomí. Sakura když to viděla, rozběhla se proti hinatě. Tady už ale hinatina rychlost nepomáhala, sakura byla totiž velice mrštná a tak mněla navrch spíše ona. Saskuke a naruto mněli oproti tomu vyrovnanější boj. Ale sasuke požíval jen sharingan, nechtěl narutovi nějak ublížit, a tak jen čekal až to naruto ukončí. Na to oba nečekali dlouho. sasuke si nevšiml nastražených drátů při zemi, zakopl a spadl. Naruto ho potom zasáhl naplno svým rasenganem. Hinata když to viděla tak naplno vykřikla.
NÉ!!!!

Ale ta chvilka nepozornosti si vyžádala hroznou daň. Sakura ji trefila pěstí do břicha a potom jí zasáhla srdce. Sakura viděla že je konec a tak křikla na naruta.
Naruto, honem odnes nejiho za tsunade!!!!!
Naruto přikývl a běžel pryč. Sakura se otočila k odchodu.
Hinata se pomalinku plazila za sasukem, který vydychoval z posledních sil, pršelo stále víc a víc. Po usilovné námaze se jejich oči znovu setkaly. Ten pohled který si vyměnily mluvil za vše, co se jim odehrávalo v srdcích, říkal , miluji tě odpusť a sbohem.
s-s-sasuke! (řekla z posledních sil hinata)
miluju tě hinato!
Miluju tě sasuke.
A s těmito slovy spadla hinata na sasukeho hruď a oba zůstali ponecháni napospas osudu.

….o sedm let později…………….
Mamí!!!! Mamí!!!! Zvládnul jsem to! Už jsem ninja! Absolvoval jsem akademii!!!!
A k růžovlasé ženě přiběhl asi šestiletý blonďatý chlapec se zelenýma očima.
To je skvělé!! Mám tě moc ráda Naoki! Už to ví tvůj otec?
Ne, má moc práce… řekl smutně chlapec.
A to se na to podíváme řekla žena a běželi spolu k budově hokáge.
Naruto!! Tvůj syn by ti chtěl něco oznámit!!! Řekla sakura a uvolnila cestu naokimu.
Tatí!!! Já už jsem ninja!
No páni!!! To musíme oslavit řekl naruto a celá šťastná rodinka se vydala ven z budovy.

……………….ten samý den, daleko na hranicích země ohně………………..
mami! Tati! Já to dokázala!!!
No paráda!! Jsme na tebe pyšní lililalo! Řekla modrovláska a objala malou holčičku, která k ní právě běžela. Byla to krásná malá holčička. Mněla černé vlasy s modrými melírky, bílé oči a černé panenky. Vtom přišel černovlasý muž s úsměvem na tváři. Poď sem ty moje malá kunoichi! Řekl a hodil si dívku na ramena. Chvíli společně dováděli, ale potom malá někam odeběhla. V tom žena řekla.
Máme krásnou dceru sasuke…….
Vždyť je taky po tobě hinato….

Jakože to takhle dopadlo?
Když sakura tenkrát uslyšela jejich jména přiběhla k nim. Když viděla co ti dva k sobě cítí, nechtěla aby to takhle skončilo, a tak je ze svých posledních sil zachránila. Léčila je tak silně, aby je zachránila, že z vyčerpání upadla do bezvědomí. Když se probrala, byla u sebe v bytě, a vedle ní ležel dopis..
Děkujeme ti za všechno sakuro, už o nás neuslyšíte,přejeme vám všem hodně štěstí.
Sasuke a Hinata

A tak se obě rodiny přeci jen dočkaly šťastného konce………………..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mira Mira | 7. února 2009 v 14:33 | Reagovat

ahoj! ak chceš tak sa prihlás do S.O.N.P-oviedky

fakt ssry za reklamu

http://kakashixmira.blog.cz/0902/s-o-n-p-oviedku#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama