mořské pany - kdo (co) je sasuke? 1/2

18. února 2009 v 21:21 | Titany |  mořské pany proti konoze
promiňte lidi, ale mám moc práce a docházej mi nápady, možná ale brzo bude nová povídka (o upírech- je to teď docela oblíbený námět)


Temari si vzala spirita , který byl za ten čas vycvičen tak, aby ho temi mohla používat, a vyrazili. Kari se snažil je alespoň trochu vést, ale postupovali pomalu…….
Bylo tu ale něco jiného, a mnohem závažnějšího, tsunade sice řekla, že hned jak dorazí sasuke, tak ho za nimi pošle, ale zamlčela to, že sasuke se už skoro dva měsíce nevrátil.
Ale asi po 4 hodinách co naruto a ostatní opustili konohu , se sasuke vrátil, šel pomalým a vážným krokem za tsunade.
Tsunade,…..mám problém.
Sasuke, jakto že jsi se tak dlouho nevracel, no to je jedno, musíš ihned za narutem, temari a shikamarem,…..je to velice vážné, unesli hinátu, hlášení z mise nech na potom, hinata je důležitější,…..běž OKAMŽITĚ!!
Sasuke se na ni velice vážně podíval a s těžkou hlavou ihned odešel, ani doma se nezastavil.
Honilo se mu v hlavě kdo mohl hinatu unést, a jak se jim to vůbec povedlo? Ale jedno věděl jistě, s ním nebude nikdo v bezpečí.

Jaký je sasukeho problém , a proč s ním nebude nikdo v bezpečí?? Co se sasukemu stalo??

Mezitím se hinata pomalinku probírala. Když se docela rozkoukala, uviděla ohyzdnou kobku, vypadalo to spíš jako nějaká nepovedená kanalizace. Ale nemohla vůbec nic dělat, všechnu energii jí asi nejspíš nějakým způsobem sebrali. Bylo jí strašně. Bolel jí krk a celá levá strana těla. Okamžitě se snažila telepaticky spojit s temari, ale nějak to nešlo, vzpomněla si, že sakura už není jako ony, ale přesto se pokusila zavolat i jí, ale žádná odpověď. Asi po půl hodině přišli její věznitelé.
Kdo jste a co po mně chcete?
My jsme shinobi z kamené, jsi tu protože jsi dívka spratka od žlutýho bleska z listové, a my se chceme tomu parchantovi pomstít.
"oni o mně asi nic nevědí" pomyslela si hinata a na oko začala předstírat obrovský strach o naruta a o sebe.
Né, prosím vás naruto nic neudělal to né! Neubližujte nám.
Sklapni a možná se dožiješ posledního pohledu na něj!!!
A mohla bych dostat prosím trochu vody?
Tak slečinka chce vodu? No tak prosím… řekl a odporně se zašklebil, vzal sklenici s vodou a chrstnul jí na hinatu tak že jí pojil oblečení, aby jí prosvítalo tričko. Na chvíli mu to vyšlo a hinatě byly vidět prsa, ale moc dlouho to netrvalo. Proměnila se a s úsměvem odpověděla.
Děkuju, není nic lepšího než osvěžit se dobře chlazenou vodou. Potom se ale na ně podívala děsivým pohledem, všichni shinoby co tam byli , tak se nestačili vzpamatovat z toho šoku a upadli do smrtícího genjutsu v podobě hinátiného zpěvu.
No tak to by jsme mněli, a teď honem za narutem.
Hned jak vyšla, rozhlédla se kolem, a nikde nic nebylo, jen les, les a zase les. Pokusila se znovu navázat telepatické spojení. A povedlo se…..
Sakura se s ní ještě pořád dokázala spojit! Hinata jí řekla že je v lese a vůbec neví kde, a co má dělat. Sakura na to jen řekla ať neztrácí jejich spojení, že ji za chvíli najde. Hinata vůbec netušila, jak to jako chce provést, ale sakura se zachvíli opravdu objevila u hinaty.
Hin??
Zakuto!!! Jak si mně tu našla?
To je jedno, pojď odvedu tě k narutovi, šel tě hledat, a už je nedaleko odtud.
Hin ničemu nerozuměla, ale byla ráda za to že zase vidí sakuru. Ale najednou…….
Hinata ztratila rovnováhu a spadla na zem. Sakura k ní okamžitě přiskočila a snažila se jí zvednout, ale jakmile se jí to podařilo, hinata opět nedokázala udržet svou váhu na nohách a bezmocně se sunula k zemi.
Hinato!!!!! Co je to s tebou?!
Museli mně uspat asi déle než sem si myslela. Naruto, musím se k němu dostat….. cítím jak za mně každou minutou vyprchává energie…..řekla a zavřela oči.
Hin!!!! To ne! Já tě nenechám mi tu umřít!
Řekla sakura , vzala si hinatu na záda a běžela rychlostí shinobiho směrem k narutovi.

Naruto, jestli ji do hodiny nenajdeme, bude pozdě!
Ja vim temari, ale co teď asi můžeme dělat? Kari už nemá žádnou stopu!!!!
Najednou se za nimi objevil sasuke.
Sasuke? Co tady děláš? -
No honim se za váma asi tři dny! Tsunade mně poslala.
Ale jenom co dorazil, začal na něj kari vrčet. Cenil na něj tesáky a pořád před ním ustupoval.
Kari! Co to děláš?! Sasuke, to je divný, tohle nikdy nedělal´.
To neva, já vím proč to dělá… ale kolik času asi zbývá hinatě?
Necelá hodina, a my vůbec nevíme kde je.
Sasuke se zamyslel, zavřel oči a začal čichat,…všichni na něj koukali jako na největšího magora, ale, když přestal strašně se něčeho lekl.
Rychle za mnou!!!!!!!
Všichni se okamžitě rozeběhli za sasukem…….
Sasuke, proč se tak chováš? Co ti je?
Naruto, teď se na nic neptej!!! Rychle hin je v nebezpečí!!!
Trvalo to asi deset minut velice, velice Rychlého běhu. Najednou se před sebou zastavili, jakoby jeden nevěřil tomu co vidí.
Hinato!!!
Zakřičel naruto a běžel za hin, která ležela na sakuřiných zádech, a nejevila známky života. Všichni se starali o hin, jen dvě osoby ne. Sasuke a sakura stáli jako přikovaní a nevěřícně prohlíželi jeden druhého. Sasuke najednou udělal nepatrný krůček k sakuře, ta se ale ihned sehla a začala vrčet, její krásně hluboké zelené oči plné laskavosti, se teď změnily na dvě studny plné krve. Když to uviděl sasuke, zareagoval stejně. Oba dva teď mněli rudé oči, prodloužili se jim nehty, takže to vypadalo, jako kdyby mněli drápy. Skrčili se tak, aby byli na všech čtyřech a vzájemně si vyměňovali nenávistné pohledy. Teprve teď si jich všimnul shikamaru, a okamžitě k nim běžel, a právě v tu chvíli,..-----…..-----…..proti sobě sasuke a sakura vyrazili. Jako by mezi nimi nikdy nic nebylo, jako by to byli odjakživa nepřátelé na život a na smrt. Shikamaru se postavil mezi ně, chtěl je zastavit, a přitom sakuřiny "drápy" byli už jen kousek od jeho hrudi. Na poslední chvíli ho temari strhla k sobě.
Blázníš??!?! Přeskočilo ti??? Musíme je dostat od sebe!!
Ne!
Co?
My teď nemůžeme dělat vůbec nic, nanejvýš odsud rychle zmizet.
Ale,,, co se to tady ksakru děje??!!! - zaječel naruto.
Naruto, rychle vem hinatu a běžte do vesnice.!!!!
Naruto se už radši na nic neptal a zamířil si to směr konoha.
Shikamaru, my odsud musíme taky vypadnout!
Ne! Já tu sasukeho nenechám!
Ale sasuke už není člověk!!!!!!
COŽE?!
Temari z něj byla už na pokraji šílenství, každou vteřinou byli oba ve větším nebezpečí… vzala proto svůj vějíř, a omráčila shikamara, který se díval na sasukeho. Rychle ho položila na spirita a co nejrychleji odtamtud vypadli.
………………………..------bitva začala ------…………………
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 18. února 2009 v 21:38 | Reagovat

Mocinky pěkný rychle pokráčko

2 Anke - tvoje SBéčko♥♥♥♥ Anke - tvoje SBéčko♥♥♥♥ | Web | 19. února 2009 v 14:20 | Reagovat

Super jen tak dál!

Tvůj blog je něco tak krásného!Tvůj blog je jeden z nejlepších!Mám ráda tvůj blog a nikdy tě neopustím!Máš hezký designy, a to už je co říct! :)

Blogaření je prostě nejlepší, co může existovat, a ty jsi jedna z těch nejlepších blogařek na světě!Nechápu a nenávidím ty lidi, kteří tvůj blog nenávidí, protože tvůj blog je prostě NEJ!Ti, co ti píšou špatný komentáře jsou ti, kteří ti chcou zkazit náladu a závidí ti, takže jsou OUT!

Pokud ty nepíšeš nikomu špatné komentáře, jsi blogařský anděl! :D

Pošli tento vzkaz všem sb, které máš nejvíc ráda!Pošli to i mě naspátek, protože já jsem taky tvoje esbéčko!Pokud to svým sb nepošleš, tak bude vidět, že o sb nemáš zájem a že je nenávidíš!

3 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 19. února 2009 v 19:50 | Reagovat

Tvůj blog je něco tak krásného!Tvůj blog je jeden z nejlepších!Mám ráda tvůj blog a nikdy tě neopustím!Máš hezký designy, a to už je co říct! :)

Blogaření je prostě nejlepší, co může existovat, a ty jsi jedna z těch nejlepších blogařek na světě!Nechápu a nenávidím ty lidi, kteří tvůj blog nenávidí, protože tvůj blog je prostě NEJ!Ti, co ti píšou špatný komentáře jsou ti, kteří ti chcou zkazit náladu a závidí ti, takže jsou OUT!

Pokud ty nepíšeš nikomu špatné komentáře, jsi blogařský anděl! :D

Pošli tento vzkaz všem sb, které máš nejvíc ráda!Pošli to i mě naspátek, protože já jsem taky tvoje esbéčko!Pokud to svým sb nepošleš, tak bude vidět, že o sb nemáš zájem a že je nenávidíš!

4 Nele.senpai *tvoe lowele sister XD* Nele.senpai *tvoe lowele sister XD* | Web | 19. února 2009 v 20:51 | Reagovat

suuuuuuper =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama