mořské pany - rodinné dědictví

7. února 2009 v 17:35 | Titany |  mořské pany proti konoze
Naruto tam jen tak stál a nervózně se díval na tsunade.
Naruto, to co ti teď řeknu, pro tebe bude asi hodně drsný, ale tvůj otec mě prosil, abych ti to neříkala dříve, než si budu jistá, že to zvládneš.
Můj otec??? Co to má znamenat?
Naruto, ty jsi syn Minata Namikaze, čtvrtého hokáge.
Naruto jak tohle uslyšel spadnul na židli, co mněl za sebou. Pět minut jen tupě zíral do stěny za hokáge, pak se na ni podíval a dostal ze sebe.
Vy-vy jste ho znala?
Ano, přece jen to byl žák jirayi. Byl to opravdu skvělý muž, a s tím že ti je příští týden 18 let, zdědíš úplně vše po něm. To znamená, sídlo namikaze, jeho peníze, a je tu ještě jedna věc naruto.
Jaká?
Tvůj otec mněl kekei genkai, víš o tom?
Do teď jsem nevěděl ani kdo je můj otec, tak proč si sakra myslíte, že bych mněl vědět o jeho kekei genkai??!!!
Chápu tě, máš naprosté právo být naštvaný, ale to nic nemnění na faktu, že jsi jeho syn, a máš jeho schopnosti.
Jaké?
Technika boha hromu.(nevim přesně jak se to jmenuje) díky tomuto se tvůj otec dokázal kdykoliv a kamkoliv přemístit.
Bábi tsunade, nebude vám vadit, když se půjdu na chvíli projít, mám o čem přemýšlet.
Jasně naruto, ale zítra ke mně znovu přijď, musím ti říct podrobnosti.
Naruto přikývl a jako tělo bez duše se vytratil z budovy hokáge.
Šel ulicemi a nevnímal nic kolem sebe. Došel až pod skálu s hlavami hokáge. Vyskočil na vysoký komín, sednul si a celou dobu se díval na yondaimeho, na svého otce, otce, kterého znal snad uplně každý z jeho vesnice, každý, kromně naruta. Seděl tam celý den a přemýšlel o všem možném. Na druhé straně vesnice ale odehrávalo se úplně něco jiného. Hinata s temi a shikim dorazili k ohradám s jeleny, a když je temi uviděla vypískla a hned k nim běžela. Jak přeskočila ohradu, shikamaru chytil bílou barvu a div se neskácel, jak se příšerně leknul. Okamžitě se rozběhnul za temari, ale hinata ho zastavila.
Co to děláš???? Vždyť ji ušlapou!!
Neboj se, jen se dívej.
Temi pomalu šla k jednomu , a zrovna k tomu největšímu z nich. Pomalu k němu natahovala ruku, a jako by to čekala, jelen, jenom co k ní přičichnul, sklonil hlavu až úplně k zemi, a lehce pokrčil přední nohu.
o-o-on se jí klaní….. zašeptal shikamaru, a nevěřícně pomalu vstoupil do ohrady.
Hinata se nad tím jen pousmála a šla dál za shikamarem. Temi si dál prohlížela to neznámé zvíře, a líbilo se jí čím dál tím víc. Hladila ho po hřbetě, na hlavě, za ušima, a aby toho na shikamara nebylo málo, jelen si kleknul na všechny čtyři, jako by chtěl aby si na něho temari sedla, a to také udělala. Když se znovu postavil, oběl s temari kolečko podél ohrady. Vypadal při tom tak vznešeně,…. Hlavu nesl hrdě, a jeho krok připomínal chod královských koní. Znovu se zastavil u shikamara, který mněl pusu dokořán a nevěřil svým očím a u hinaty, která si z něj dělala legraci. Temari když slezla, mněla v očích výraz dítěte, které právě dostalo hračku, kterou si strašně přálo. Přišla k shikimu a jemně mu prstem strčila do brady, aby jí zavřel. Ten co chvíli tikal pohledem od temi k jelenovi.
Jak se jmenuje? - zeptala se temi¨
Spirit. Ale jak si to dokázala..? nikdo se k němu nesměl přiblížit!
No, asi mně má rád!
Mám, nápad,….. nechtěla by jsi mi pomoct s jejich chovem? - mohla by sis spirita i vzít!
Vážně?! VÁŽNĚ BYCH MOHLA?! Ááááá! Jasně že jo! A můžu si ho vzít na procházku? No respektive na projížďku?
Ale jo, klidně! Půjdeme s tebou, neva?
Jasně že ne! Co tomu říkáš spirite? Pojedem se projet?
Jelen jen pokorně sklonil hlavu.temi si na něj sedla a vyvedla ho z ohrady. Chvíli se všichni procházeli po louce, pak sešli k řece, a protože bylo obrovské vedro šli se temi a hin smočit. Spirit zatím poslušně čekal u břehu a pil. Temari a hinata skočily do vody a okamžitě se proměnily. Nemněli sice takový třpyt jako v moři, ale přesto to bylo něco úžasného. Řeka byla dost široká a hodně hluboká, takže holky nebylo vidět, shikamaru čekal na břehu, ale v tom proti němu z vody vyrazila hinata. Shikamaru se tak leknul, že spadnul na zadek. Hin se zasmála a znovu se ztratila pod vodou, shikamaru asi po pěti minutách ten šok rozkejchal, ale holky mu ještě nedaly pokoj. Pro změnu se vynořila temari a celého ho zacákala svým ocasem, to už shikamaru nenechal bez pomsty a hodil k nim šipku, chvíli se ve vodě pošťuchovali, ale holky mněli jasně navrch. Asi po půl hodině vylezl shikamaru celý mokrý z vody, holky po chvilce taky vylezli a doplazili se na louku, kde čekaly než oschnou. Přeci jen byla manipulace se sladkou vodou obtížnější. Ležely tam hodně dlouho, teprve až když se začalo stmívat, tak se rozhodli jít zpět do vesnice. Naruto zatím pořád seděl na střeše domu a díval se na hlavy hokáge, vytesané do skály. Z ničeho nic se zvednul a běžel na druhou stranu vesnice. Zastavil se u velikého opuštěného domu, který kdysi patřil jeho otci. Pomalu otevíral dveře. Celým domem projelo otřesné zavrzání starých pantů, známka toho že ty dveře dlouho nikdo nepoužíval. Naruto pomalu boudil chodbami a prohlížel si pokoje. U jednoho se zastavil. Byl to dětský pokoj, vymalovaný na modro, a po zdech byly všude nakreslené spirály a blesky. Na zaprášeném stolku byla jedna fotka. Naruto k ní pomalu přišel a opatrně z ní setřel prach. Díval se na zasklený rámeček, po kterém začala stékat slza. Na fotce byli narutovi rodiče. Minuto a Kushina, která mněla už pěkné bříško. Naruto se ještě chvíli díval ne tu fotku a potom se šel podívat na zbytek domu. Překvapilo ho, že u budovy byl vyhrazen prostor, kde se trénovala nějaká zvířata. Byla tam spousta psích boud a ohrad. Když už byla skoro noc, vydal se domů, ale něco si s sebou odnesl. Byla to ta fotka, kterou sebral v dětském pokoji. Když přišel domů, hinata už tam byla a dělala večeři. Naruto se usmál, zezadu jí objal a pošeptal do ucha,- miluju tě, podívej, to jsou mí rodiče…
A ukázal jí zaprášenou fotku v rámečku. Hin se na ní podívala, setřela zbytek prachu a políbila naruta.
Ale že to mají úžasného syna.
Řekla a dala narutovi večeři.
A tak to šlo v konoze den za dnem. Hinata a Naruto byli spolu, ale nešli do vážnějšího vstahu, hináta se bála, vlastně ani nevěděla čeho, ale bála se. Temi se zabydlela v sídle nara, jejím nejlepším přítelem se stal shikamaru- a ona jako jediná ho dokázala porazit v shogi. Začala s ním dokonce plnit i nějaké mise. Tenten byla šťastná, jak za tým tak i za zbraně, kamarády které si našla, a nedalo se říct že není šťastná. Jen sasuke byl den za dnem smutnější, pořád si vyčítal sakuru, a nedokázal se zbavit pocitu viny, že všechno zavinil on. Ale dál žili v konoze v klidu a míru. Den za dnem, týden po týdnu, měsíc za měsícem. Už to byli skoro tři měsíce od té doby co se z naruta dostal kyuubi. Naruto se přestěhoval do nemize sídla a obnovil otcovu činost,,,, chov ninja lišek.
Jednou se ale hinata procházela za hranicí vesnice. Hledala v lese nějaké bylinky pro schizune, najednou ale ucítila bolest v krku a vzápětí ztratila vědomí………………………………. Večer, když se hinata dlouho nevracela, vzal Naruto jednu ze svých lišek, která dokázala vystopovat vše a vydal se tam , kde mněla hin údajně být. Našel tam už jen její košík a kousek jejího oblečení.
Kari, co se tu stalo, kde je hinata?
Liška kývla hlavou a okamžitě začala hledat hinatin pach.
Bylo jich tu asi pět, nejdříve tu hinata upadla pak přišli oni a odnesli jí. Směr ,…… jihovýchod. Ale potom už jejich stopa končí.
Honem, musíme to oznámit Tsunade.!!!!
A ihned vyrazil k hokáge,.
Tsunade!!! Hinata byla unesena! Asi pět mužů, směr jihovýchod. Potřebuji sasukeho temari a shikamara! Co nejrychleji!
Samozřejmě, ale sasuke má misi, budete se muset obejít bez něj, hned jak se vrátí pošlu ho za vámi. Vyražte okamžitě!!!
Hai!
A Naruto!
Ano?
Buď opatrný! Víš že hinata se jen tak chytit nedá, budete očividně stát proti opravdu silnému nepříteli!
To vím bábi.
A byl pryč. Během deseti minut vyrazili. Naruto s sebou vzal kariho, aby mněli alespoň nějakou stopu. Ale ani s ním to neměli jednoduché.
Necítím její volání, buďto nepotřebuje naši pomoc, nebo není při vědomí, ale každopádně už jí zbývá asi 65 hodin. Jestli se k ní naruto nedostane. Hin zemře!!!!!!!!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 7. února 2009 v 19:11 | Reagovat

moc pěknýýý rychle pokráčko. :-)

2 aja..SB aja..SB | Web | 13. února 2009 v 5:57 | Reagovat

mocinky pěkný!jen jelen a spirit já znám jenom koně spirita animovánýho xD.........mocinky pěkný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 Anke - tvoje SBéčko♥♥♥♥ Anke - tvoje SBéčko♥♥♥♥ | Web | 15. února 2009 v 10:40 | Reagovat

Krásná kapitola no a ten konec....smutny ale jinak jsem se přestěhovala na jiný blog, tak se podívej ne můj blog at si to můžeš změnit =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama