mořské pany - sakura se vzdává naděje !

4. února 2009 v 16:32 | Titany |  mořské pany proti konoze
Naruto byl v kleci čím dál tím neklidnější, ale hinata byla u něj a všemožně se ho snažila uklidnit. Bylo už ale příliš pozdě. V temariině vodní stěně se objevila první prasklina a jak narutovi postupně přibývaly další ocasy a narážely do stěny, tak se na povrchu začala tvořit pavučina, která se rychle rozrůstala.
Hin! Už ho dlouho neudržim!!!!! Shikamaru! Tenten! Vezmněte sasukeho a utečte odsud!!!!!! Tady to bude pekelně nebezpečný!!!!!!
Shikamaru a tenten okamžitě poslechly.
Hinato!!!!
Běž temari!!! Já vím co mám dělat!!!
Temari s obavami přikývla a okamžitě se co nejrychleji rozběhla pryč od nich. Naruto už mněl pět ocasů, které zuřivě narážely do všeho co jim zkřížilo cestu. Najednou to vodní stěna už nevydržela a roztříštila se na miliony malinkatých kousíčků.
Tak teď už nemám nevybranou, promiň saky, jestli to nevyjde nikdo z nás to nepřežije…
………………………………………..
tak co mám ještě pokračovat??!! Ty sám nejlépe víš jaký mněl naruto kvůli tobě život!!! A přesto zůstal takový jaký je!!!! Nikdy se z něj nestal zlý člověk, vždy žil jen pro blaho vesnice, i když ho lidé v ní neustále zavrhovali a ponižovali! Nikdy nepřestal věřit!!!!!!
Démon sklopil oči, ale hned na to začal strašně hlasitě řvát. Trhalo to uši…..
Kyuubi!!!! Teď honem!
Najednou se zpoza tmy vynořil kyuubi, který okamžitě skočil do té temnoty k démonovi. Začal neúprosný boj……
Zatím to jde dobře, prosím hinato, vydrž ještě chvilku!!
…………………………………..
jak naruto prorazil stěnu, krajinou se okamžitě rozlétla obrovská tlaková vlna, všechny stromy v okolí byly zdevastovány, kolem se povalovali jen třísky. Hinata se pomalu zvedla zavřela oči a pomalinku začala zpívat,……. Zpívala nádhernou píseň všechno kolem ní se začalo měnit,…… rozlila se všude krásná modrá třpytivá záře, a všechno zachvátil proud míru krásy čistoty a klidu…… naruto se pomalinku začal uklidňovat.
………………………………………………………………
i sakura slyšela zpěv,…. A zhrozila se, když si uvědomila co to znamená. Ale na démona začal působit, nemohl odolat tomu vábivému zvuku, ucítil krásu míru a klidu, lásky a přátelství. Najednou pocítil touhu tohle znovu zažít, změnit se, chtěl být jiný, a tak , ač už kyuubiho skoro porazil, odevzdal se mu, chtěl být lepší než nenáviděný a krvelačný démon.
Najednou se změnily a stala se z nich krásná liška. Mněla devět ocasů, červenozlatou srst a oči,….. už dál nebyly ty, jaké byly na narutovi když ho ovládnul démon, nebyly plné nenávisti a touze po krvi, byly přátelské mírumilovné a plné laskavosti, mněli stejně modrou barvu jakou mněl naruto.
Děkuji ti za vysvobození!!! Budu vám věčně zavázán!
Nezapomeň na to, co jsi slíbil! Staneš se narutovým summonem!
Samozřejmě!
………………………………………………………….
Naruto se s hinatiným zpěvem uklidnil, a postupně mu mizel jeden ocas za druhým, až se probudil jako by se vůbec nic nestalo, ale hinata na tom byla podstatně hůř, byla jakoby v tranzu, ze kterého se nemohla dostat, a pomalu se začínala měnit ve vodu. Naruto se vyděsil. Vtom se sakura vrátila zpět i s kyuubim.
Hinato nééé!!! Prosím zůstaň tu s námi!!! Potřebujeme tě, prosím neodcházej!!!!!!
Počkej, co se to tady děje?
Jestli hinatu nepřinutíme, aby tu zůstala s námi, změní se ve vodu,….. ona zemře!!!!!
To né!!!! Hin! Prosím!!!! Né ty, ale já bez tebe nemohu žít!!!!! Hinato, lásko, prosím neopouštěj mne!!!
Hinata pomalinku otevřela oči, které se vzápětí setkaly s těmi narutovými.
Hinato prosím bojuj!!!
Na-ru-tooooo. - zašeptala hinata a pomalu se začala snášet k zemi.
Naruto k ní hned přiskočil a obejmul jí.
Hinato! Ty jsi to dokázala!!! Naruto je volný!!! Tady je kyuubi! - a ukázala prstem na lišku sedící opodál. Hinata se šťastně podívala na naruta.
Naruto, uzavři s kyuubim summon smlouvu.
Naruto kývnul, rozbalil svitek, napsal na něj pár znaků, a podal ho kyuubimu, ten tam otisknul svou krvavou tlapu, a pod to se podepsal naruto svou krví. Tím bylo vše dokonáno. Kyubi ještě jednou poděkoval a zmizel v obláčku dýmu.
Kde jsou všichni? A kde je sasuke? - zeptala se naléhavě sakura.
Museli utéct, honem! Sasukemu nezbývá moc času!!!!!
Naruto nic nechápal, ale šel za nimi, mezitím sasukemu začalo selhávat srdce………
…………………………………
temari! Prosím, udělej něco!!!!! Cokoliv!!!
Já nemohu! Neumím to!
Sakra!!!!! Sasuke!!! Drž se brácho!!!!! - tenten, ty pro něj taky nic udělat nemůžeš?
Shikamaru, já už udělala všechno co jsem mohla…….
Sakra!!!!
Shikamaru!!!!! - ozval se naruto se sakurou.
Naruto! Tak rád tě vidím!!!! Zvládli jste to!!!!! Ale sasuke je na tom strašně! - naruto, ……on umírá……..
COŽE?!?!?!
Jo, v tomhle stádiu už by mu nepomohla ani tsunade!
To néééééé! Sasuke, sasuke slyšíš?!?
Naruto spadnul k sasukemu a třásl s ním s nadějí že se probere, ale jeho tělo se jen bezvládně sneslo k zemi…..
Na-ru-to…………… sbohem………….
Né sasuke né!!!!!!!!!! Ty musíš žít slyšíš?!
Mezitím k němu přiskočila sakura, a začala ho léčit, skrz hlubokou ránu v jeho zádech….. kolem jejich dlaní se vytvořila křišťálová voda, kterou mu pustila do organismu, tu mu potom nechala proudit po celém těle,…. Omývala a zacelovala mu poraněné orgány. Sasuke nepředstavitelně křičel bolestí.
Potřebuje krev, má tu někdo stejnou jako on?
Ne, nikdo, on má v krvi kekei genkai, a nikdo další z jeho klanu už nežije, nikdo nemá stejnou krev jako on.
Sakura se hluboce zamyslela, to na co přišla, by zachránilo sasukeho život, ale bylo tu jiné riziko, sakura by ztratila schopnost být mořskou panou,…….navždy……
Nakonec se sakura rozhodla, pomalu se svými rty přibližovala k těm sasukeovým, když hin a temi uviděli co chce sakura udělat obě najednou vykřikly NE!, ale bylo moc pozdě, nedokázaly by tomu zabránit. Sakura políbila sasukeho, najednou se kolem nich objevil třpytivý závoj modré mlhy a oba je zahalil. Když se mlha rozestoupila všichni co tam stáli s pozorovali je, se zděsili…………………………………..

sasuke
ležel na zemi a zdál se být v pořádku, ale sakura na tom byla hodně zle. Vznášela se nad zemí, a kolem ní kroužil jakýsi vodní drak, obrovské monstrum, které jakoby sakuru vysávalo. Když zmizel a sakura se snesla k zemi,všichni k nim přiběhli a zjišťovali o co tu šlo.
Sasuke se pomalu začal probouzet a první co uviděl byla sakura, která se dívala do jeho temně černých očí, a přitom neměla daleko k pláči.
sakuro…
nic, neříkej, ty jsi mi zachránil život, teď jsem ho já zachránila tobě, jsme vyrovnáni. Hinato, temari,… děkuju že jste mne přijali mezi vás jako sestru, ale nyní už není nic co by mne s vámi spojovalo. Možná že nás cesty osudu jednou opět svedou dohromady, ale teď musím jít. Vy to víte, já to vím. Už sem nepatřím, už nejsem mořskou panou…..-
ale saky!!!!! To nemůžeš!
Hinato, já musím,…. Sbohem……….
Jen co to dořekla vyskočila na větev a ztratila se jim během sekundy z očí.
Hinato, co se to tu děje? Proč sakura odešla a co mněly znamenat ty její řeči? A co to provedla sasukemu? - zeptal se naruto.
Hinata se jen smutně podívala na místo, kde ještě před chvilkou stála sakura a potom začala vysvětlovat.
Saky nebyla vždy mořskou panou,……… o její minulosti já nesmím mluvit, ale důležité je, že sasukemu předala část svého života,… no vlastně, ona má kus jeho, a on pravděpodobně kousek z ní. Nevím co kdo má, ale ona tím že zachránila sasukemu život, vzdala se nároku na ten svůj v podobě mořské pany, teď už je sakura jen obyčejný člověk.
Ale hin, ona, jak zmizela, ona je shinoby ne?
Její minulost nesmím zmiňovat, jen vím, že to že se stala mořskou panou a to že tu schopnost ztratila, souvisí s její vírou a s její rodinou.
Za nějaký čas vyprávění a objasňování situací, co právě teď proběhly, se všichni, i temari s tenten vydaly do konohy. Temari to vzala vodou, a tenten se shikamarem a sasukem šli pěšky. Naruto a hinata tam chvíli zůstaly sami. To strašlivé ticho prolomil až naruto.
Je mi to strašně líto…..
Co?
Nic z toho by se nestalo, kdyby jste se nepokoušely mi odstranit démona. Můžu za to já. Za sakuru, za sasukeho bylo to bláhové.
Naučit! To neříkej!!!!! Povedlo se to! A kdybychom ti ho nepomohli zkrotit, brzy by tě ovládl a později zničil! Sakura věděla že tě mám radši než vlastní život a proto to udělala!!!!! Ty za nic nemůžeš! Jasný?!
Ale…
No tak! Už o tom nemluv, miluju tě!
Já tebe taky hin!
Pomalu vstali a vyrazili za ostatními.

Když sasuke šel s ostatními zpět do konohy stále vzpomínal na sakuru, na ten okamžik, kdy se probudil a uviděl ji, byla ráda že žije, ale zároveň jako by byla k smrti vyděšená co příjde, nemohl ten obraz dostat z hlavy. Když dorazily do konohy šly to všechno oznámit tsunade. Před branou hinata dostala temi z vody, ta se usušila a šli. U tsunade to proběhlo celkem rychle, ale když se dozvěděla o kyuubim, jakoby najednou zvážněla. Tenten mněla být přiřazena do týmu s nějakým nejim a kibou, povzdechla si, že to jsou kluci, ale nálada se jí zpravila když se dozvěděla o všech zbraních které si může vzít. Dostala titul chunnin a tak spokojeně odešla do přiděleného bytu, kam ji doprovodil jeden ninja. Temari zatím žádné mise nechtěla, ani nechtěla být nikam přidělena, a tak jí tsunade prozatím nechala s tím že pro ni najde poději něco jiného. Sasuke odešel do sídla uchihů a naruto s hinatou chtěli taky odejít, ale tsunade naruta zarazila a taktně naznačila že si s narutem potřebuje promluvit o samotě. Tak hinata vzala temi a shikiho, s tím že temi musí ukázat jeleny, že se jí budou určitě strašně líbit!! Oba je popadla a táhla je ven směrem k ohradám. Naruto zůstal u hokage sám. Z tsunadiny vážné tváře poznal, že to co se tu dozví, asi nebude něco co se dá jen tak překousnout.Ovšem pravda je taková, že naruto si ani neuvědomuje vážnost zprávy, kterou mu chce tsunade sdělit

Příští díl: naruto dostává šok! - rodinné dědictví!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 4. února 2009 v 17:56 | Reagovat

Moc je to pěknýý líbí se mi to. :-)

2 Nele.senpai *tvoe lowele sister XD* Nele.senpai *tvoe lowele sister XD* | Web | 4. února 2009 v 20:37 | Reagovat

doooooooobre =D

3 Anke - tvoje SBéčko♥♥♥♥ Anke - tvoje SBéčko♥♥♥♥ | Web | 4. února 2009 v 21:50 | Reagovat

Super díl a promin ze jsem si to necetla driv ale nejak jsem na to ani nepomyslela, ale je to super povidka zajimalo by me co je se sakurou a jaka byla jeji minulost a to dedictvi bude taky zajimavy takze shrnute se uz moc tesim na dalsi dil

4 Naomi-san Naomi-san | Web | 4. února 2009 v 22:39 | Reagovat

:) týýýjo proslouskala jsem všechny díly a fakt paráda, hezky píšeš, doufám, že brzo bude další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama