láska s krvavou příchutí... 1

4. března 2009 v 21:24 | Titany |  láska s krvavou příchutí
Ruka osudu je nemilosrdná, a proto kdo se straní svého poslání, dlouho nepřežije…..

Píše se rok 1798, a uprostřed hlubokých rumunských hor ožívají i vaše nejhrozivější představy. Náš příběh začíná ale úplně jinde, než v Rumunsku. Začíná u drobné dívenky se skleněnýma očima a tmavě modrými, až načernalými vlasy. Hinata Hyuuga byla potomkem velice mocné rodiny, stal se z ní vzor dokonalé dívky. Byla krásná, slušná, vlídná, milá, měla dobré chování i vzdělání, ale přesto byla něčím jiná. Byla neobvykle rychlá, silná a vytrvalá, a někdy dokázala vidět i to, co si nedokázala vysvětlit.
Jednoho dne se procházela po tržišti, když tu si všimla mladíka sedícího v temném rohu budovy. Byl zvláštně oblečený a své vlasy měl svázané v culíku. Něco k němu pocítila, něco zvláštního jí k němu táhlo, a tak k němu pomalinku kráčela. Její kroky byly lehoučké, jakoby váhala nad každým svým dalším krokem, jakoby šlapala po peříčkách. Byla od něj asi 3 metry, když v tom k ní zvedl hlavu. Jeho zorničky se zúžily při pohledu na její tvář. Téměř okamžitě si kleknul na kolena, ruce dal před sebe a sklonil hlavu až k zemi.
"Princezno Hinato, konečně jsem vás našel, váš lid vád potřebuje a teď více než kdy předtím!"
Hinata se zprvu zarazila nad jeho oslovením - princezno - ale potom, kdoví kde sebrala odvahu a zeptala se.
"Promiňte, ale jaký můj lid, a kdo vlastně jste?"
Muž se na ni nechápavě podíval,… najednou jakoby mu svitlo a co nejjednodušeji začal vyprávět.
"Princezno, jste členem královského rodu v Rumunsku, máte sestru a bratrance, více příbuzných už vám ale bohužel nezbylo. Já jsem Shikamaru, velitel osobní stráže, - vaší osobní stráže. Když jste byla malá, unesli vás a prodali, od té doby vás hledáme. Prosím, pojďte se mnou!"
Hinata si myslela, že je to blázen a tak se mu zdvořile omluvila a snažila se co nejrychleji dostat pryč, ale ten muž ji sledoval. Sledoval ji až k jejímu domu. Doma poté byla nesvá a pár dní se bála vyjít ven. Nakonec jí ale strach přešel a chystala se ven na ples, který se mněl konat v domě asi 200 od jejich. Hinata si kočár nebrala, řekla si, že ten kousek přez park zvládne i pěšky, a tak když už byla připravena, vyšla. V polovině parku ale uslyšela zvuk. Zastavila se a dívala se na všechny strany, ale nikde nikdo nebyl. Řekla si že to nejspíše byla jen veverka a šla dál. Ušla ale sotva tři kroky, když v tom někdo rychle vyběhl z lesa, omráčil jí a unesl. Když se Hinata probrala, jela na koni, ale i s tím mužem, - Shikamarem. Chvíli se na něj dívala, ale pak si uvědomila, že nejede sama, ale on jí držel v náručí!!!
"Co - co to děláte?"
"A,- princezno, už jste vzhůru? Je mi to opravdu velice líto, ale musím vás přivést zpět a třeba i násilím."
Hinata nic nechápala a snažila se vymanit z jeho sevření, ale až teď si všimla, že je svázaná.
"Princezno, prosím, uklidněte se!" - řekl Shikamaru, ale Hinata se nedala…
"Proč?! Co se mnou chcete dělat?!"
"Musíte zachránit svůj lid - vy, s vaší sestrou jste jediné, kdo s nimi může bojovat."
"A s kým?"
"s upíry.."
"Nebuďte směšný, něco takového jako upír neexistuje."
"Vím, že mi nevěříte, ale prosím vás, zkuste si vzpomenout, nikdy jste nedokázala něco, co jste si nemohla vysvětlit?! Vaše síla, vytrvalost, hbitost, sluch, zrak?"
"Ale to je naprosto normální! A už mně konečně pusťte!!"
Shikamaru zastavil, vysladil Hinatu na druhého koně, co běžel za nimi, ruce jí ale nechal svázané a vyrazili dál.
"Princezno, vím, že je to pro vás strašně rychle a mnoho věcí, ale věřte mi, Vy jste cikánská princezna z rodu okami, (znamená vlk). Vy a vaše sestra - byly jste předurčeny ke konečné bitvě."
"Naprosto nevím, o čem to tu mluvíte."
Podotkla tiše Hinata, a sklopila oči.
"Porozumíte princezno, jen co si vzpomenete."
A tak na koni putovali, hodně překážek zdolali, až se dostali do dalekých a hlubokých lesů rumunské země. Projížděli temným lesem, Hinata už dávno neměla pouta. A proč taky,… byla v neznámém kraji a sama, útěkem by nic nedokázala. Byli uprostřed hlubokého lesa. Koruny stromů byly tak husté, že skrz ně neproniknul sluneční svit. Najednou Hinata zděšeně vykřikla.
"Co se děje princezno?"
"J-j-já nevím - asi - Něco se blíží…"
"A kruci, - Honem pospěšte si!!"
Křikl na Hinatu Shikamaru a pobídl koně do slabin. Hinata, ač vůbec nevěděla co se děje, neváhala a rozjela se za svým "únoscem". Jeli tryskem, jakoby se snažili uniknou samotnému ďáblu,- a nebyli daleko od pravdy. Jeli pořád rychleji a rychleji, ale koně se najednou prudce vzepřeli. Shikamaru se tak tak udržel v sedle, ale Hinata přepadla a letěla vzdechem dobrých pět metrů. Velice tvrdě dopadla na zem a chvilku se nemohla hýbat.
"PRINCEZNO!!" - vykřikl Shikamaru a ihned seskočil z koně a běžel za ní.
"ÁÁááá, tak už jste našli druhou cikánku,..no,.. tak tohle bude zajímavé. Jak asi bude chutnat její krev?"
Ozval se zpoza stromu velice chladný hlas. Hinata se vyděsila, protože ten hlas byl jen kousek od ní. Chtěla natočit hlavu a podívat se, komu patří, ale nedokázala to - její tělo se ještě nevzpamatovalo z toho nárazu.
"Jdi od ní! Ty pekelný štvanče!"
Křikl na něj Shikamaru a běžel proti tomu muži. Ten se pomalým a vznešeným krokem pomalu blížil k Hinatě. Měl havraní vlasy a oči černější než nejtemnější noc. Černé kalhoty, černý plášť,-i černý meč za jeho opaskem. Jediné, co na něm nebylo černé byla jeho košile, košile se znakem jeho klanu,- klanu Uchiha. Shikamaru se proti němu zkusil postavit, ale byl odhozen jako nějaká loutka. Muž znovu obrátil svou pozornost na dívku ležící na zemi. Pomalu se k ní přibližoval a do očí se mu postupně dostávala rudá barva- barva krve. Hinata se už mohla trochu hýbat a tak se snažila doplazit se zpět ke koním, ale on už u ní byl a skláněl se nad ní. Jeho špičáky nu rostly a s nimi i jeho lačnost po krvi. Hinata se příšerně bála, a tak vzala svou poslední sílu a odvahu a oběma rukama mu zatlačila do hrudi ve snaze ho od sebe odstrčit. Stalo se ale víc než jen to… Muž odletěl více než deset metrů a zarazil se o nejbližší strom. Překvapeně se na ni podíval a těžce se zvednul. Hinata se také jen s obtížemi zvedla ze země. Postavila se na nohy a snažila se uklidnit…. Najednou jakoby se v ní něco probudilo - její instinkt jí napovídal… zavřela oči, a když je znova otevřela, její oči byly jiné i viděla jinak. Dokázala vidět jeho energii! Také viděla i za sebe!! Muž se zamyslel a na místě zmizel, ale hned na to se bleskovou rychlostí objevil před Hinatou. Povalil ji na zem a zablokoval jí ruce. Pomalu natahoval hlavu k jejímu krku… Hinata už jen čekala na ten okamžik, na konec tohohle trápení, téhle noční můry,..čekala,… ale nic nepřicházelo. Otevřela oči a ty se střetly s těmi jeho - bylo to zvláštní, ale zase měl v očích černou barvu. Její bílé oči se utápěly v jeho černých, jakoby ji prohlížel myšlenky, jakoby jí hypnotizoval. Najednou se mu zase v očích objevila barva krve a z úst mu vyrazili špičáky. Právě se chystal kousnout, narušit tak Hinatin bezchybný krk. Ucítila lehoučký vánek a omamnou vůni. V tu chvíli se zastavil čas……………………………..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mono Mono | Web | 4. března 2009 v 21:32 | Reagovat

wow to je fakt dobree :D pokracko :D

2 Mono Mono | Web | 4. března 2009 v 21:33 | Reagovat

aa ozaj mas krasny blog a nechces spriatelit??:Dkiss

3 kata kata | E-mail | 4. března 2009 v 21:50 | Reagovat

pekneeee =D rychlo pokracko

4 Mono...SB...lovuujuuuce :D Mono...SB...lovuujuuuce :D | Web | 4. března 2009 v 21:51 | Reagovat

no ani ja nerobim diplomy hehe :D :D....tak je to OKIK :D....idem si ta dat do oblúbených stránok :D..dakujem za spriatelenie a rýchlo pokracko :D

5 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 4. března 2009 v 22:04 | Reagovat

Mocinky pěknýý

6 Yoko-chan tvóje SBéčko Yoko-chan tvóje SBéčko | Web | 5. března 2009 v 0:17 | Reagovat

Trošku mi nesedí Hinátka,bílá jako mramor k cikánský princezně,ale jináč je to zajímavý - jen tak dál Sbénko!:)

7 aja....SB aja....SB | Web | 5. března 2009 v 5:59 | Reagovat

je to opravdu best......jen doufám,že se Sasuke do hináty nezamiluje xD......patří Sakuře xDrychle další díl!

8 Anke Anke | Web | 5. března 2009 v 9:20 | Reagovat

Zatím je to hodně zajímavý, jen tak dál a doufám, že tu bude brzy pokráčko!

9 Titany Titany | 5. března 2009 v 19:37 | Reagovat

mám zatim jenom polovinu povídky, ale možná jí sem dám už dneska večer

10 Daisuke Uchiha Daisuke Uchiha | Web | 5. března 2009 v 20:31 | Reagovat

další pls

11 ♥pery-chan♥ ♥pery-chan♥ | Web | 6. března 2009 v 20:34 | Reagovat

no tak ji sem dej je to uzasny mam rada hinatu (ale na par sasusaku nema)je to nej nej nej povidky tak rychle

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama