láska s krvavou příchutí... 2

6. března 2009 v 21:04 | Titany |  láska s krvavou příchutí

Promiňte, že to tak trvalo,.... ale znáte to,... něco do toho vlítlo.
no nic, užijte si to :D
Jakoby se zastavil čas,… najednou se přes ní přehnal lehký vánek, a Hinata ucítila omamnou vůni. Najednou už necítila žádný tlak, nikdo ji nedržel, byla volná, ale proč? Podívala se a kousek od ní mezi sebou bojovali dvě postavy - ten muž co jí napadl a nějaký další blonďatý kluk, nebo spíše už také muž. Sehnuli se a výstražně na sebe vrčeli, dokud mezi ně někdo nehodil dýku…
"Děkuji Naruto,- ale teď už radši běž!"
Ozval se líbezný hlas za Hinatou. Když se otočila, strnula na místě,- jakoby sama Afrodita sestoupila z nebes a svým líbezným hlasem zastavila boj. Naruto i Sasuke se napřímili a oběma se do očí vrátila jejich barva. Za Hinatou stála dívka jejího věku. S jejími vlasy si pohrával vánek a nesl její vůni až ke klukům. Jen co se Sasuke nadechl, vrátila se mu jeho krvežíznivost.
"Naruto, už jdi!!!"
Dívka poslední slova vykřikla tak hlasitě, že to se všemi až trhlo. Otočil se a odcházel pryč, ale zastavil se u Hinaty. Jakmile ti dva navázali oční kontakt, bylo téměř nemožné tu chvíli něčím přerušit. Hinata nikdy neviděla jasnější modř, tak andělskou tvář - bezchybnou, milou a přesto mužskou. Už chtěla něco říct, ale to jako by ho probralo, a za pár sekund zmizel mezi stromy. Hin byla jako v tranzu. S ním pocítila to překrásné mravenčení v každičkém svalu, i motýlky v břiše, i strach svírající myšlenky. Dala by všechno za to, aby ten pocit mohla cítit, byť jen o chvilinku déle. Z jejího snění jí ale vyrušil souboj, který doposud vůbec nevnímala. První, čemu se ale podivila, že dívka s ním bojuje pomocí svých pěstí, a to i přes to, že má na zádech připevněný meč. Ale touto otázkou se nezabývala příliš dlouho. Dívka totiž omylem trefila kmen stromu - ten se v okamžiku proměnil na hromadu třísek. Tu se k ní Sasuke dostal příliš blízko, a to byla jeho největší chyba. Dívka vytáhla stříbrnou dýku a pokusila se ho s ní bodnout do srdce, ale pouze ho zranila. Sasuke s řeznou ránou na hrudi raději ustoupil. Růžovláska zandala dýku a šla za Hinatou. Ta se nejdříve trochu bála, ale potom dívce začala přeci jen věřit, - nic jiného jí ani nezbývalo.
"Ahoj, já jsem Sakura, Ty jsi Hinata viď?"
Hin jen kývla hlavou.
"Vím že to zní divně a že mi asi nebudeš věřit, ale já jsem tvá sestra. Pocházíme obě ze starého a velice váženého cikánského rodu, a jsme něco jako princezny, ale u nás nikdo tento titul nepoužívá. To ale není podstatné. Ten muž, co tě tu napadl, jak už asi víš, byl upír - Sasuke Uchiha. Snažil se tě zabít, protože ty jsi jediná, kromě mě, kdo ho může zabít. Vím že se cítíš hrozně Hinato, ale my dvě jsme byly předurčeny k závěrečné bitvě. Opravdu si nevzpomínáš?! Vždyť jsme byly pořád spolu! Nic nás nemohlo rozdělit!!"
Hinata jen trochu vyděšeně šeptla.
"N-ne, promiňte."
Sakura se zarazila, ale potom usoudila, že teď nemá cenu jí cpát do hlavy něco, co teď asi stejně nepříjme. Nemá cenu jí teď vysvětlovat, pro co byly předurčeny. Došla k Shikamarovi, hodila ho na koně a řekla: "Pojď, musíme do tábora, než začne noc."
Hinata chvíli stála a koukala s otevřenou pusou na to, jak snadno přehodila asi sedmdesátikilového Shikamara jen tak lehce na koně,… ale když se jí Sakura začala pomalu vzdalovat rychle se za ní rozběhla. Rozhodně neměla v plánu se tam zdržovat byť jen pár sekund sama. K večeru dorazili do tábora. Všude byly maringotky, hořely tam ohně, muži hráli na podivné nástroje a ženy cinkaly s tamburínami, zpívaly a tančily okolo ohňů. Měli na sobě sukně (podobné španělským) a černý korzet. Měli volně rozpuštěné vlasy a v nich měla každá dívka zapletenou květinu - nad levým uchem. Jakmile uviděli Hinatu, začali se radovat ještě více a hned se k ní všichni sesypali. Ale Sakura je hned všechny okřikla a zavedla Hinatu k sobě.
"Tady máš čisté šaty,- a teď jdi spát,- zítřek pro tebe bude snad nejhorším dnem celého tvého života."
Řekla Sakura a smutně sklopila pohled směrem k podlaze, když si uvědomila, co musí zítra udělat. Nakonec popřála Hinatě dobrou noc a odešla. Hinata se bezmocně svezla na zem,.. bylo jí hrozně. Byla sama, ztracená někde v rumunských lesech a chce jí zabít upír. A další zpráva - upíři existují a ona je předurčená s nimi bojovat! Jaká ironie,- vždy se bojům vyhýbala - tuze se bála sporů a rvaček, vždycky se rozklepala když na ní někdo třeba jen nepatrně zvýšil hlas. A ještě se dozvěděla, že vlastně není Hyuuga ale že je to cikánka - nezná své rodiče a má sestru. Sestru, kterou vůbec nezná a na kterou si nevzpomíná. Bezvládně spadla na postel, schoulila se do klubíčka a začala usedavě plakat,- a plakala by snad i celou noc, kdyby neusnula z vyčerpání. Spala
hlubokým spánkem, nevnímala hluk, ani to, že se na ni skoro celou noc někdo díval. Ráno jí probudil dusot koňských kopyt a hlasité ržání. Podívala se z okýnka a uviděla nádherného černého hřebce, jak se vzpínal na zadní a bránil se jakémukoliv fyzickému kontaktu s lidmi. Musel se vzpínat asi hodně dlouho, srst se mu nádherně leskla pod jeho potem, ale hřebec ani trochu nepolevil ve svém odhodlání. Hinata rychle otevřela dveře maringotky a běžela se podívat blíže. V tom se tam ale z ničeho nic objevila Sakura. Měla oblečení jako každá dívka v táboře, šarlatovou sukni a černý korzet. A stejně tak jako když ji Hinata viděla prvně, tak vypadala naprosto nádherně. Vběhla ke koni do ohrady. Hinata se vyděsila a chtěla za ní, ale jeden muž jí zastavil a jen pokynul hlavou k tomu aby se dívala, mohla tedy jen stát a nečině přihlížet. Sakura se pomalu blížila ke koni, který byl pořád neklidnější. Nervózně pohazoval hlavou a hrabal přední nohou. Sakura od něj byla asi tak dva metry, když v tom se vzepjal, a chtěl Sakuru udupat,..ta tam ale pořád stála, jako přikovaná, teprve když už mněla jeho kopyta pár centimetrů nad hlavou, hbitě uskočila. Takhle to šlo docela dlouhou dobu, vždy když už jí hrozilo nebezpečí se bleskurychle přemístila jinam, a vždy když se vyhnula jeho útoku, tak ho pohladila. Nakonec se zastavila před ním a hleděla mu do očí. Kůň lehce sehnul hlavu a sklopil uši dozadu. Sakura ho lehce pohladila po šíji a zašeptala mu do ucha- " Ty jsi silnější než já, ale nejsi hbitější. Potřebujeme se oba abychom tu přežili, pomůžeš mi tedy?" Kůň nervózně vystartoval a přešlapoval na místě, po chvíli přicházel volným krokem k Sakuře a lehce si otřel hlavu o její hruď.
"Hodný kluk, - budu ti říkat Itachi."
Řekla Sakura a odvedla ho. Hinata chvíli nevěřícně koukala na to co všechno se tam právě odehrálo a ničemu nemohla uvěřit. Všichni se vrátili ke své práci a tak i Hinata se vrátila do maringotky. Umyla se, a oblékla si ty šaty, co jí Sakura připravila, ale ta sukně jí byla poněkud velká a i přes pevně stažený korzet jí padala. Dívala se tedy po nějakém pásku, ale jediné co uviděla, byl černý kožený bič.
"No co mám dělat?" - řekla a omotala si ho kolem pasu,- a - ono to pomohlo! Nebylo to sice ideální, ale drželo to! Ještě chvíli se upravovala a potom vyšla ven. Jakmile se ale objevila před maringotkou, příšerně se vyděsila…..
Všichni se zastavili a dívali se na ni, jakoby,…jakoby,… - no ten jejich pohled se snad nedá ani popsat. Jen tam tak stáli a zírali. Kdo něco držel v rukách, tak to upustil na zem spolu se svou bradou. Hinata okamžitě zrudla, ale jak se patří pořádně!!! Chtěla něco říct, ale jaksi nenacházela slov. Vtom tam přišla Sakura i s tím blonďatým mužem. Jak ho ostatní uviděli, okamžitě se odebrali do svých přístřešků a všechno zabednili. Zůstali tam pouze oni tři. Jakmile Naruto uviděl Hinatu nemohl z ní odvrátit pohled,.. bylo to snad ještě silnější než posledně. Najednou však zavál vítr. Hinatiny vlasy , jakoby chtěli pohladit blonďatého chlapce po tváři, ale jakmile se nadechl její vůně, všechno se změnilo. Jeho oči, nádherně modré oči celé zčernaly. Naruto se okamžitě chytil za noc, a bylo vidět že se drží celou svou silou, aby něco neudělal.
"Dobrý Naruto?"
Zeptala se starostlivě Sakura.
"Jo, snad jo…. Ale čím dřív vypadnu, tím líp."
"Promiň ale budeš tu muset zůstat déle, je mi to líto, ale Hinata si musí vzpomenou, a ty jsi jediný, kdo nám může pomoct!"
"Cože?! Ale jestli tu zůstanu, tak jí zabiju!!!!"
"Právě to ona nesmí dovolit! Jestli se teď nenaučí bránit, bude do tří dnů mrtvá!"
Naruto jen smutně svěsil hlavu.
"P-promiňte, c-co to, o čem to tu mluvíte?"
Zeptala se roztřeseným hlasem Hinata.
"No to si ze mě děláš srandu ne? Ona že se má postavit mé pravé síle?! Zabil bych jí do jediné minuty!!!!!"
Už skoro křičel Naruto.
"Tady ale není jiná možnost!!!! Uvědom si laskavě, že pokud se nenaučí ovládat svou sílu, bude mrtvá tak jako tak,- a ty Naruto,.. já věřím, že až to zvládne, dokážeš se udržet…… veřím ti Naruto.."
"Ale co když to nevyjde?!"
"Tady ale není jiná možnost, musíte bojovat."
Všichni tři tedy šli,… Naruto byl úplně zticha a zamyšleně hleděl do země. Sakura vysvětlovala Hinatě, co teď právě bude muset podstoupit. Zanedlouho přišli k rozlehlému placu, který byl obehnán silnou hradbou. Vzhledem to připomínalo obrovskou arénu.
"Hin, je mi to moc líto,..jediné co ti teď můžu říct je,- buď opatrná, řiď se instinktem, a naslouchej svým citům, …..svému srdci. A ty Naruto,…… věřím ti, snaž se příteli."
Na tyhle slova vytáhla Sakura meč, řízla Hinatu do dlaně, strčila jí ho do ruky, a oba je zavřela v aréně. Hinata se roztřeseně podívala na svou ruku, po které zrovna stékala další, z mnoha kapiček její krve - a vzápětí se podívala na Naruta. Ten měl skroucený obličej z křeče, jak se držel, ale nakonec s velkými obtížemi zařval na Hinatu.
"Uteč!!!!! Už se neudržím!!!!!!!"
Hinatě se rozšířili oči. Naruto se začínal měnit. Dopadl na všechny čtyři a okolo něj se začala objevovat oranžová barva. Narostly mu drápy zčernaly mu čárky na jeho tvářích, z úst mu začaly vyčnívat dva hladové tesáky a oči mu pohltila černá barva. Ještě naposled stačil vykřiknout na Hinatu : "UTEČ!!! Ale potom už nad sebou naprosto ztratil kontrolu.
Hinata tam stála jako přikovaná, dokud Naruto naposledy nezařval. To s ní cuklo a snažila se běžet na druhou stranu, ale co to bylo platné, když tam byli zavřeni. Nebylo odtamtud úniku. Bylo to jako když do ohrádky s jehňátkem vypustili lva.

Jak dlouho asi bude moct Hinata utíkat Narutovi? Dostane se z toho živá? A co vlastně dělá sakura ? proč se nesnaží radit Hinatě? Co se jí stalo?
…………….. To vše v příštím díle…………..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daisuke Uchiha Daisuke Uchiha | Web | 6. března 2009 v 21:23 | Reagovat

super další pokráčko pls

2 Daisuke Uchiha Daisuke Uchiha | Web | 6. března 2009 v 21:25 | Reagovat

ps je naruto vlkodlak

3 Anke - tvoje SBéčko♥♥♥♥ Anke - tvoje SBéčko♥♥♥♥ | Web | 6. března 2009 v 21:47 | Reagovat

No tak to je moc zajímavé naruto upír!

4 Yoko-chan tvóje SBéčko Yoko-chan tvóje SBéčko | Web | 7. března 2009 v 0:35 | Reagovat

Souhlas s Anke!XD Jinááááč super Sbééé!!!:)

5 Mono....SB.....lovujuuuce :D Mono....SB.....lovujuuuce :D | Web | 7. března 2009 v 0:40 | Reagovat

On je vlkodlak či upír?? xD xD..ale bolo to inak velmi good pls pokrackoo rýýchlo :D

6 kamy uchiha kamy uchiha | Web | 7. března 2009 v 0:59 | Reagovat

mocinky pekny

7 aja....SB aja....SB | Web | 7. března 2009 v 6:35 | Reagovat

je to vážně best!!!!!!

8 Titany Titany | 7. března 2009 v 10:18 | Reagovat

naruto je upír :X :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama