Duben 2009

láska s krvavou příchutí... 7

29. dubna 2009 v 21:04 | Titany |  láska s krvavou příchutí
první polibek!Jen co to dořekla, vyrazila Hinata proti Temari. Natáhla ruku a šlehla bičem. Vzduchem zaznělo velice hlasité prásknutí. Itachi se vzepřel a málem ušlapal Tenten, ale Sakura ho stačila uklidnit. Temari od ní uskočila a roztáhla svůj vějíř.
"Neber si to osobně, ale tohle tě zabije.." - řekla a vytvořila tu největší větrnou stěnu jakou dovedla. Hinata díky svým očím viděla jak Temari vkládá svou energii pomocí vějíře do větru, který teď měl neskutečnou sílu. Hin se zklidnila, zavřela oči, a pustila svou energii do biče, kterým šlehla proti větrné stěně. Tím dokázala to, že se vítr jakoby rozdělil na dva směry. Hin se postavila bokem, aby byla přesně mezi. Oba proudy větru kolem ní prošly a ona nemněla ani škrábnutí.
"Neber si to osobně, ale něco jako tohle, mně teda určitě nezabije!!"
"Ty jedna..!!!"
"Ty nadávky si můžeš nechat, nestojím o ně, a vůbec, - myslím že teď je řada na mně."
Řekla, rozeběhla se proti ní a švihem biče jí z rukou vytrhla vějíř. Sama poté pustila svůj bič a běžela proti ní s holýma rukama. Temari byla dezorientovaná z toho jak jí vytrhla vějíř a proto byla její reakce zpomalená,- a na to taky doplatila. Hin jí udeřila dlaní ze které jí vytryskla její vlastní energie. Temari to odhodilo o pár metrů dál a z úst jí vytekl pramínek krve. Hin se vítězně usmála, ale ten úsměv netrval dlouho, trhla hlavou směrem k lesu a pomocí očí se podívala hlouběji. Když dokázala zaostřit, zděsila se. Začala se silně třást a měla na krajíčku aby nezačala plakat. Temari si toho všimla.
"Co se děje? Co ti je?"
"Temari, prosím, odložme tento náš svár na jindy, - teď abychom přežily, budeme muset bojovat spolu."
"Proč?! Co se děje?!?!"
"Jde sem orochimaru, ale není sám." - Temari se zúžily zorničky.
"Je s ním Sasuke, Kabuto a …. A…"
"A??"
"A Gaara……."
Temari se při vyslovení toho jména taky rozklepala, ihned popadla vějíř a šla za Hinatou.
"Tenhle souboj bychom nevyhrály jako jednotlivci, i tak máme malou šanci. Budeme tedy proteď spojenci."
Nato si obě podaly ruce.
"Sakra!! - je nás málo!! Já nemohu chodit, Naruto je v bezvědomí, a vy jste jen dvě, a jste taky zraněné!!! To nemůžeme vyhrát!!!"-zakřičela Sakura.
"Pomohu.."-řekla Temari a zapískala na prsty. Vtom se tam objevila ta bílá vlčice s brašnou na zádech.
"Hodná holka."-poplácala ji Temari a sundala jí brašnu. Chvíli se v ní hrabala a vytáhla tři lahvičky.
"To je vše co tu mám na rychlé zhojení. Jsou to lektvary - vyrobila jsem je pro případ že by se mi něco stalo."
"Takže jsi opravdu čarodějka" - řekla Hinata.
"Ovšem" - řekla a jednu lahvičku donesla Sakuře druhou Hinatě a třetí si nechala. Sakura polovinu vylila na svou ránu v noze a druhou půlku vypila. Z té rány na noze se začalo kouřit, trochu to štípalo ale úplně se zacelila, i zlomenina ruky srostla a vrátila se jí energie!!!! Cítila se uplně skvěle. Temari svou lahvičku celou vypila, ale pořád jí to trochu bolelo, -Hinata je asi hodně silná- pomyslela si a podívala se na ní. Ta ale svou lahvičku nevypila, místo toho ji donesla Narutovi. A dala mu napít.
"Co to děláš?!?!" - zakřičela na ni Temari.
"On tu bude víc prospěšný než já!!! Potřebujeme ho!!" - vtom se Naruto probral a první co uviděl byla Hinata, která držela jeho hlavu ve svém klíně a hezky se na něj usmívala.
"Kdybych věděla co s ním uděláš, nikdy bych ti ho nedala!!"
"Co se to tu děje?"- zeptal se Naruto.
"Dala jsem Hinatě lék, aby si zahojila svá zranění, ale ona ho místo toho dala tobě!"
Naruto se podíval na lahvičku co Hinata držela v ruce, zbývalo tom ještě něco málo. Poté se podíval na Hinatinu ruku, už jí jen bezvládně visela dolů. Naruto jí vzal lahvičku a přiložil ji k jejím ústům.
"Napij se!"
"Ne! Naruto ty to potřebuješ víc než já!!"
Naruto se naštval, přiložil jí hrdlo lahvičky k ústům, ale Hinata je měla pevně sevřené, a za žádnou cenu je nechtěla otevřít.
"Jak chceš" - prohlásil Naruto a vypil lahvičku. Hinata si myslela že vyhrála, ale Naruto si jí najednou přitáhl za krk, a přiložil svoje ústa k jejím. Obsah té lahvičky měl stále v ústech a tak prostě donutil Hinatu to vypít. Když se od ní odtrhl Hinata byla uplně rudá a trochu vyděšená, ale její rány se alespoň trochu vyléčily a měla o trochu víc energie.
"Na-na-na…"
"Byl to jedinej způsob jak to do tebe dostat, takže mě klidně můžeš potrestat, ale až potom. Důvod proč asi je tohle příměří, je orochimaru s tou skupinou co se blíží že?"- Sakura přikývla. Všichni čtyři se semkli dokupy, a sledovaly další čtyři postavy co se k nim blížily.
Jako první se vynořil Sasuke.
"Ale ale to je náhodička!! No už jsem se chtěl trochu protáhnout, - Naruto, jak se vede ty starej brachu!!"
Naruto na něj zavrčel a vycenil zuby které se mu začaly prodlužovat.
"Klid Naruto, teď ještě ne!" - snažila se ho uklidnit Sakura, ale nepomáhalo to.
"Naruto!!! Klid!" - řekla svým jemným hláskem Hinata a Naruto se pomalinku zklidňoval. Sasuke na Hinatu nenávistně zavrčel. Ta se lekla, ustrašeně couvla, ale zakopla o kamen a spadla na zem. Sasuke v tom vyděl příležitost a tak se proti ní rozeběhl, ale cestu mu zkřížil Naruto. Sasuke se tedy zklidnil a ustoupil zpět k lesu.
"Ááá, Sasuke, ty tu máš večírek!! Tos nemohl počkat na nás?! Kde jsou tvé způsoby?!" -ozval se nechutně slizký hlas z houštiny, odkud se postupně rozestoupily další dvě postavy.
"Orochimaru!!" - zlostně sykla po Orochimarovi Sakura.
"A hele, cikánky, - a - ale, žeby to byla čarodějka?! No né, taková čest!! A máme tu rodinné setkání!!"
"Už je to dlouho, co sestřičko." - zazněl ledově chladný hlas z místa, odkud před chvílí přišli i Orochimaru s Kabutem. Temari se strachem zúžily zorničky a celá se rozklepala strachem.
"Sestřičko?!" - zeptala se Hinata, která vstala ze země a šla blíž k Narutovi.
"Ano," - řekla Temari, která studem hleděla do země "Jsme sourozenci"
"Proč jste tady?!" - zeptal se celkem nasraně Naruto.
"No víš, tak náhodou jsme měli cestu kolem a tak jsme si řekli, proč neudělat společný picknick. Hádám že by ses taky rád přidal, nemám pravdu Naruto? Jak tak koukám na tu tmavovlasou, co stojí za tebou, už se mi sbíhají sliny!" - řekl hladově Sasuke a stejně tak si i prohlížel Hinatu.
"Dej si od ní odstup!! Dotkni se jí, a zabiju tě!"
"Ajéje, no tak to sory, já nevěděl že je rezervovaná. Ty si jí šetříš na dobu nouze?" - Naruto už ho nemohl poslouchat a vztek ho znovu nutil k přeměně, ale Hinata ho strhla za sebe a svým slabým hlasem se rozkřičela na Sasukeho.
"Laskavě už sklapni!!" - jak se ale dostala před Naruta, vítr si začal pohrávat s jejími vlasy a její vůně se nesla větrem až pod Sasukeův nos. Tomu okamžitě zrudly oči a prodloužily se mu špičáky.
"Sory kámo, ale tahle voní tak dobře, že ti jí přece jenom nemůžu nechat." - a okamžitě mířil ohromnou rychlostí k Hinatě. Naruto ji chtěl strhnout za sebe, ale ona ho nenechala. Vyběhla kousek proti němu a začala se elegantně točit na špičkách a svými dlaněmi vypouštěla energii. Saukeho to odhodilo několik metrů zpět.
"Ajaj, ona kočička taky škrábe" - ušklíbnul se a setřel si pramínek krve z úst.
Najednou se kolem Hinatiny nohy omotal písek a pevně se sevřel. Hinata vykřikla bolestí. Její noha byla uplně rozdrcená.
"Hinato!!" - vykřikli všichni, a Naruto ji rychle chytil a uskočil s ní zpět k ostatním.
"Silná, ale tak neopatrná. Tak nezkušená. Škoda, mohla z ní být dobrá bojovnice." - řekl chladně Gaara.
"To si nemněl Bratře!!!" - řekla Temari a rozmáchla se proti nim vějířem. Kabuto ihned odpadl, Gaara
kolem sebe omotal písek a Sasuke s Orochimarem se schovali za stromy. Sakura okamžitě vyběhla proti Orochimarovi. Temari se snažila bojovat proti Gaarovi a Naruto zůstával s Hinatou, - bál se o ni, nemohla se hýbat.
"Naruto, běž já budu v pořádku!"
"Nemůžeš se hýbat!"
"Stále mám ruce!, dokáži se ubránit!! A teď běž, když tu stojíš u mě ohrožuješ mne víc než kdybys bojoval!"
Naruto, ač nerad uposlechl Hinatu a rozeběhl se proti Sasukemu.- A tak, bitva začala!!!!!-


láska s krvavou příchutí... 6

21. dubna 2009 v 21:13 | Titany |  láska s krvavou příchutí
po dlouhé době další dílek:D:D:D
Temari se na něj zaraženě podívala, ale ihned se připravila k boji. Naruto zvážněl a podíval se Temari do očí.
"Zastav to dokud můžeš!" - ale Temari místo odpovědi na něj zaútočila. Naruto se uhnul, ale vítr směřoval dál na Sakuru, Tenten a Hinatu. Rychle si před ně stoupnul a nechal se zasáhnout místo nich, ale stejně nějaký vítr pořezal Sakuru která schovala Hinatu za sebe. Naruto se rozzuřil a začala ho obklopovat oranžová barva, prodlužovaly se mu tesáky a začaly mu růst drápy. Bleskovou rychlostí se rozeběhnul proti Temari. Ta se stíhala jen taktak uhýbat. Už dlouhou dobu bojovali a zdálo se to být i celkem vyrovnané. Po delší době :
Temari aby se uhnula Narutovi vyskočila na strom, Naruto ale vyskočil za ní a seknul po ní rukou. Trefil jen větev ale stejně tím Temari donutil se stáhnout ještě trochu dál. Ta seskočila na zem, okamžitě roztáhla vějíř a zahájila protiútok. Naruta vítr přirazil na kmen a skoro všude ho pořezal. Tvrdě spadnul na zem a vykašlal pár kapek krve.
"Pořád chceš bojovat Naruto? Proč se nevzdáš?"
"to seš blbá nebo co??! Řekl jsem přece že Hinatu ochráním i za cenu svého života!! A na tom nehodlám nic měnit!"
Temari se zamračila a další vzduchovou vlnou Naruta znovu narazila na kmen. Naruto bolestí vykřikl, oranžová barva se kolem něj začala ztrácet a celá se pomalu začal měnit do normálu. Vtom se Hinata probrala,- jakoby uslyšela Narutův výkřik - rozhlédla se kolem sebe a uviděla ho jak ho vítr čím dál víc natlačuje na kmen stromu. Najednou kmen začal praskat až se přelomil v půli a Naruto bezvládně padal na zem.
"Naruto!!" - vykřikla Hinata se slzami na krajíčku. Rychle vstala a chtěla mu běžet pomoct, ale Sakura jí chytila za ruku.
"Ne!! Nemůžeš tam!! Nemáš žádnou zbraň!!"
Hin se rychle rozhlédla kolem sebe a nejednou si vzpomněla - kolem pasu měla omotaný její černý kožený bič - měla ho u sebe od té doby co hledala Naruta a v lese jí napadly ty zrůdy. Už nikdy nechtěla zažít ten nesnesitelný pocit - a to bezmoc. Rychle si ho vzala do ruky a běžela za Narutem. Temari se zrovna chystala naposledy máchnout svým vějířem a vše tím ukončit, ale tu se před Naruta postavila Hinata a roztáhla ruce.
"Ne!! Přestaň!! Nedovolím ti ještě víc ublížit Narutovi!! Je mi jedno jestli mně zabiješ, ale jeho tě zabít nenechám.!!!!"
"COŽE??!!!TY TAKY? CO SE TO S VÁMA SAKRA LIDI DĚJE?!?"
Hin se na ni nechápavě podívala, ale hned se vzpamatovala.
"Hinato… to nemůžeš!! Uteč!!" - řekl z posledních sil Naruto a upadl do bezvědomí.
"Naruto ne!! Prosím vydrž!!" - Klekla si k němu a snažila se ho probrat.
Temari se na ně dívala a vůbec to nechápala.
"Ty sis toho nevšimla??" - zeptala se zezadu Sakura.
"A čeho jako??"
"Naruto ji miluje, a Hinata Naruta taky!"
"A-a-a ale O oné-chan,- to - to není pravda!!!"
"A ale stejně, já ho musím zabít, on je zlo!!" - řekla Temi a rozběhla se proti Hinatě.
Ta se ihned zvedla a vzala svůj bič.
"Jdi mi z cesty!!!"
"Ne!!! Ty ho nezabiješ!!"
"Ty to nechápeš, já musim!!"
"Nic nemusíš!!! Jen my samy si určujeme svůj osud!!"
"Právem ho bráníš! Nevíš co udělal!! Nevíš co je zač!!!"
"Kdybych uvěřila tomu co mi tu napovídáš!! To nic nezmění na tom, že Naruto je hodný!!!"
" Nic nevíš! Poslouchej a potom suď!!" - řekla Temari a složila svůj vějíř.
" Všechno to začalo před dvěma lety, byla jasná, teplá úplňková noc. Já a moje vesnice,- všichni jsme slavili založení vesnice, slavili jsme a užívali jsme si krásnou noc, najednou se z lesa vynořili tři upíři."
"Tři?"
"Ano, byl to Orochimaru, Sasuke ……….. a Naruto."
"Co??!"
"Naruto tenkrát vypadal jinak. Jeho oči byly černé, a choval se jako běsnící bestie, zabil všechny vesničany, jen tak pro zábavu. Neměl s nikým soucit. Ženy, děti, starce, - všechny je zabil. A tak jako tehdy on nemněl žádné slitování, tak já ho dnes také nebudu mít. Pomstím svou vesnici, svou rodinu, - zabiji ho!!"
Hinata jen stála a třásla se. Její zorničky byly rozšířené a třásly se, nemohla tomu uvěřit. Před očima jí stále probíhal ten usměvavý hyperaktivní blonďatý kluk, který ji zachránil život, a kterého si vážila více než svého života.
"Ne!! Hinato - poslouchej mně!! To nebyla Narutova vina!! On ……" - křičela Sakura, ale Hinata ji zarazila.
"Sestřičko, to nemusíš, - předemnou ho nikdo ospravedlňovat nemusí, já vím jaký Naruto je, a tak vím, že ten kdo to udělal, ve skutečnosti nemohl být Naruto. A tak i přes to, tě nemohu pustit k Narutovi, Je mi líto, ale asi,---

Asi tu dnes jedna z nás zemře!!!!!"

Lidišky, promiňte, že to trvá tak dlouho, ale nemám pořádně čas na psaní, ale slibuju že se to zlepší, uvidíte!!! A mooooocinky děkuju za komentíky,--- nakopnou mně, abych zase něco napsala


láska s krvavou příchutí... 5

10. dubna 2009 v 22:04 | Titany |  láska s krvavou příchutí
fakt se omlouvám lidičky,- já vím je to dlouho a je to krátký, ale buďto jsem nemněla čas, a nebo mně nic nenapadalo,- každopádně tady je nová dílek, není moc zajímavý, ale ten příští,- to bude nářez!!!!

"Tenten!!! Vezmi si zbraň a připrav se na boj,
- Hinato!!! Ty si vezmi Itachiho a zmiz odsuď! Co nejdál to půjde!"
"Ale sestřičko! Já tě neopustím!! Ty nemůžeš nic dělat!!! Máš zraněnou nohu!!"
"A ty zase ruku!!"
"Já tu zůstanu a hotovo, už tě nikdy neopustím."
Tyhle slova Sakuru zarazily a krásně jí zahřály u srdce, takže už nic nenamítala. Tenten si vzala katanu a společně s Hinatou si stoupla před Sakuru, která se snažila postavit, ale nešlo to.
"Hinato"
"Co je sestřičko?"
"Ať se tady stane cokoliv, prosím tě, nevolej sem Naruta."
Hinata se na ní nechápavě podívala, ale přikývla a zaktivovala své oči.
"Je to jeden člověk a kolem něj je asi 5 psů." - řekla Hinata.
"To nejsou psi Hin" - odvětila Tenten. "To jsou vlci. A není to jen tak obyčejný člověk, je to žena - čarodějka."
"C-co že?"
"Bohužel je to tak, ona náš klan dříve mněla ráda a tak jsme si navzájem pomáhaly v lovení upírů, jenomže pak se objevil Naruto. On je hodný, ale ona byla pro to - zabít všechny upíry, a tak mezi námi začala tahle strkanice, a dospělo to tak daleko, že když se vidíme, jsme schopni se pozabíjet." Řekla Sakura a sklopila oči.
Všichni počkaly až dokud žena nepřišla k nim. Hinatě se zarazil dech. Žena mněla černou sukni, černý korzet a černou růži v krásných dlouhých a kanárkově žlutých vlasech. Na zádech měla cosi upevněno a jeden z jejích vlků, který byl jako jediný bílý měl na zádech připevněnou malou brašnu.
"Ale ale kohopak to tady máme??? Že by to byla Sakura a Tenten, a ještě jedna….. ty musíš být Sakuřina sestra."
"Jsem Hinata, a kdo jste vy?"
"Mé jméno je Temari, větrná čarodějka. Jsem tady abych zabila všechny upíry, včetně Naruta - což mi připomíná…… kde vlastně je? Vidím že jste pěkně zřízené, což předpokládám udělal Naruto."
"Prosím, nech Naruta, on to neudělal, on je hodný, - kdyby jeho nebylo, už bych byla dávno mrtvá. On vždy riskuje svůj život aby mne mohl ochránit." Řekla Hinata
"Ano? Tak proč ti udělal tu ránu na tvé ruce?..... - Ano, vím že to byl on… je to cítit z tvé krve."
"Musel, jinak bych si nedokázala vzpomenout a naučit se bojovat! On je hodný, prosím, nechej ho být!"
"Na světě neexistuje něco jako hodný upír Hinato, a to je jediná pravda na tomto světě. Vidím že ho máš opravdu velice ráda, a tak mi prosím promiň to co teď musím udělat." - jak to Temari řekla zakřičela-
"NARUTO! JÁ VÍM ŽE TU NĚKDE JSI, A TAK JESTLI SE NEOBĚVÍŠ, A NEPŘÍJDEŠ SEM, SAKURA, TENTEN I HINATA ZEMŘOU. ZAPLATÍŠ ZA TO CO JSI HINATĚ UDĚLAL, CO JSI UDĚLAL VŠEM TĚM LIDEM, KTEŘÍ TĚ POTKALI PŘED DVĚMA LETY ZA ÚPLŇKU!!! JESTLI JSOU TI ALESPOŇ TROCHU MILÉ, TAK SEM PŘIJĎ. VŠECHNY JSOU ZRANĚNÉ, A TY VÍŠ, ŽE PROTI MNĚ NEMAJÍ ŽÁDNOU ŠANCI."
"NÉ!!!!! NARUTO NECHOĎ SEM!!!!!! MY TO ZVLÁDNEME!!!" - křičela Sakura.
Naruto ale věděl že tam musí jít,… nechat je tam samotné, zraněné proti jak se zdá velice silnému nepříteli, který ví o něm a o Hinatě, a taky o tom co udělal. Musel jít, musel je chránit. Okamžitě upustil dřevo co nasbíral a běžel na místo, kde je opustil. Tenten zatím neztrácela čas a začala bojovat. Její vlci pro ni nebyly žádnou překážkou, bojovala s nimi tvrdě, párkrát ji pokousali a poškrábali, ale nakonec vyhrála, ani jeden se potom nebyl schopen zvednou - ale i přes to je nechala naživu. Když skončila s vlky, běžela proti Temari. Ta počkala až k ní Tenten přiběhne blíž, potom sáhla po té věci co mněla připevněnou na zádech a roztáhla jí. Byl to vějíř, obrovský stříbrný vějíř na kterém byl namalován velký černý vlk. Jen jednou s ním máchla a jakoby ten vzduch co se od něj linul byly ostré břitvy. Tenten se vznesla do výru a byla řezána - dokud neztratila vědomí.
"Né prosím nech toho!" - zakřičela na ní Sakura a Temari nechala Tenten tvrdě dopadnout na její vějíř.
"Neprovokujte, nebo vám ukážu svojí pravou sílu." - řekla a odhodila Tenten pryč.
Vtom se tam objevil Naruto a Tenten chytil. Položil ji a když se podíval na toho kdo to všechno způsobil, jeho vztek zmizel a ve tváři se mu objevil strach. Jeho oči se mu zúžily a rozklepaly se mu kolena.
"Ahoj Naruto, je to dlouho co jsme se neviděli, co říkáš?"
Naruto nic neříkal, jen tak tam stál a klepal se.
"Tak co kdyby tohle naše setkání bylo to poslední!!!!" řekla a rozmáchla se vějířem proti Narutovi, ale ještě před tím, než Naruta stačil vítr zasáhnout, skočila před něj Hinata a ochránila ho svým vlastním tělem. Než ji stačil vítr zranit, stihla kolem sebe a Naruta udělat jakousi bariéru ze své energie, ale když se vše uklidnilo Hinata bezvládně spadla na zem.
"Hinato!!"
- řekl a hned se k ní sklonil Naruto.
"Vidíš co děláš Naruto?? Za to všechno můžeš ty!!! To ty jsi ji donutil aby za tebe trpěla!! A proto tě teď tady musím zabít,--- ty jsi upír, jsi zlo a já tě teď zničím!!"
Naruto sklopil hlavu, vzal Hinatu do náručí a odnesl ji za Sakurou.
"Sakuro, bude žít?"
Sakura se podívala na Hinatu a usmála se.
"Ano Naruto, je to dobré, jen omdlela." - na tyhle slova se Naruto usmál a přešel k Temari.
"Víš Temari, ještě tak před pár dny, ještě když jsem neznal Hinatu, tak bych se od tebe nechal zabít, a to třeba i dobrovolně, ale teď mám jiný cíl. Dříve jsem žil jen s vidinou pomsty a utápěl jsem se v sebelítosti, ale ona, Hinata mi otevřela oči. Její úsměv mi ukázal jak dovede být život krásný i k něčemu takovému jako jsem já. A tak, - já se nenechám zabít. Od teď žiji jen proto, abych ochránil Hinatu." - řekl rozhodně a postavil se do bojové pozice.

BOJ ZAČÍNÁ!!!!!!!!!!!!!


Příště: výměna stran - co se to s vámi lidi děje??!!