Květen 2009

poděkování za design

15. května 2009 v 18:37 | Titany
Ták lidičky, jenom abyste věděli, kdo mi dělal ten naprosto suprovej design - tak byla to Pupa
Takže ARIGATO GOZAIMASHTA!!!!! protože já bych to takhle kawai nikdy neudělala!!!!!

láska s krvavou příchutí... 8

3. května 2009 v 22:00 | Titany |  láska s krvavou příchutí
Hinata v nebezpečí!!!!!!!!


Naruto zuřivě bojoval se Sasukem.
"Proč jí tak chráníš, - proč se tak bráníš. Ona tak neskutečně voní. Proč se týráš? Proč potlačuješ to čím jsi?"
"Ona je jiná!! Nech ji na pokoji!!"
"Ale, Žeby se náš malý Naruto zamiloval? No tak to je nářez!"
Hinata to neslyšela,- všude byl ohromný kravál jak všichni bojovali, ale nespouštěla Naruta z očí.
"Jí necháš na pokoji!!! Dotkneš se jí a zabiju tě!" - na to se Sasuke jen zákeřně usmál a rychlostí blesku se přesunul za Hinatu, chytil jí za krk a zdvihl si ji tak, že visela ve vzduchu.
"HINATO!!"
"Copak Naruto, neříkal jsi právě, že mně zabiješ, jestli se jí dotknu? No, tak uvidíme, co uděláš, až uvidíš tohle." - řekl Sasuke a přitáhl si Hinatu blíže k sobě, podíval se do jejích vystrašených očí a políbil ji. Naruto jakoby zkameněl. Ta chvíle snad trvala stovky let. Hinatina panika rostla čím dál více, a když se od ní Sasuke odtrhl Hin s uslzenýma očima zakřičela - "Nééééééé!!!!" - a oběmi dlaněmi strčila do Sasukeho, - tím mu ale zasáhla svou energií většinu důležitých orgánu, a hlavně plíce. Sasuke od ní rychle uskočil a spadnul na kolena, jednou rukou se podpíral, aby nespadl a druhou si křečovitě držel hrudník. Naruto přiběhl k Hinatě.
"Není ti nic? Řekni, jsi v pořádku?!?"
"Na- na naruto, pro - prosím, z-zůstaň tu se mnou! Já s- se bojim!!! PROSÍM!!!" -dostala ze sebe nakonec vzlykající Hinata. Naruto byl v šoku, ještě nikdy ji takhle neviděl. Za všech sil se držela jeho oblečení a celá se klepala. Naruto ji chytil pevněji, - držel ji v náručí, hladil ji po vlasech a houpal s ní jako s malým dítětem. Hin nakonec po pár minutách usnula. Bylo toho na ni moc. Pomalu a opatrně ji položil a přikryl dekou. (právě v tu chvíli je pozorovala Temari)
"Sasuke, za tohle mi zaplatíš!!" - řekl Naruto a začal se měnit,- ale tak trochu jinak, než kdy předtím. Byl celý oranžový, jakoby ho obklopovaly plameny, oči mněl černé a mněl dlouhé uši. Choval se jako běsnící bestie. Všichni před ním raději utekli, jen jedna osoba tam zůstala. Byl to Gara. Díky svému písku se také proměnil na jakési monstrum.
Bojovali spolu dlouho a tvrdě. Orochimaru, Sasuke a Kabuto už dávno utekli, Sakura s Temari - které byli taky pěkně zřízené přiběhli k Hinatě a mlčky to všechno pozorovali.
Temari to všechno postupně docházelo, a čím dál víc jí to všechno mrzelo.
"Temari, prosím tě, pomoz mi s ní. Jenom ona dokáže dát Naruta do normálu, musíme jí probrat.!!"
"Jasně!" - Sakura ji opatrně zvedla, klepala ji na tváře, mluvili na ni, třásli s ní, ale nic nepomáhalo. Temari si vzpomněla na svou brašnu a rozhlédla se po ní. Ležela u Itachiho kopyt. Hned se pro ní připlazila a začala se v ní hrabat. Najednou s vítězným výrazem zvedla nad hlavu malý kelímek. Rychle šla zpět k Hinatě a dala jí k tomu čuchnout. Ta se okamžitě zvedla a držela se za nos.
"Co to tu tak páchne?!" - obě dívky se začaly smát, ale najednou je smích přešel. Gara silně zařval a hned nato se stáhnul zpět do lesa. Naruto ho asi pořádně zranil.
"Hinato prosím tě, uklidni Naruta!!!! Ty jsi jediná, koho teď poslechne."
"Ale já nevím jak!"
To už se ale Naruto díval, po někom jiném a pohled se zastavil na třech dívkách. Pomalu k nim přišel a očichal je. Všechny se klepaly strachem. Naruto se zastavil u Hinaty.
"NA-naruto, prosím , to jsem já, Hinata! Prosím uklidni se!"
Naruto byl ale celý bez sebe a prudce odhodil Hinatu stranou. Ta narazila do stromu a slabě zaúpěla bolestí.
"Hinato!!!"
Hinata bezmocně mžourala očima. Viděla Naruta jak si jen tak Hraje se Sakurou a s Temari. Musí rychle něco vymyslet, ale co? - Pátrala v paměti? Co ho uklidnilo prvně?? Její hlas? Ano! Její hlas! Ale ona už na něj mluvila a nezabralo to. Vzpomínala dál. Když šli lesem, jednou si prozpěvovala, Sakura s Tenten se bavili o Garovi, a Naruto se zlostí sotva držel. Nesl Hinatu na zádech, - a ona byla zrovna mimo realitu. Vzpomínala na domov,- v Rusku. Vzpomínala a zpívala si písničku, kterou jí zpívala její maminka když se něčeho hodně bála. Potichounku si jí broukala a Naruto se díky tomu uklidnil. - Tehdy si ani neuvědomila že ji Naruto slyší, natož že se uklidnil. Ale teď jí to všechno došlo. Zvedla hlavu a začala potichounku zpívat. Její hlas byl takový příjemný a lehoučký. A její oči byly nějak tak automaticky zaktivovány. Zpívala tu písničku čím dál tím více hlasitěji, až si toho Naruto všimnul a přišel pomalu k ní. Sehnul se k ní tak aby jeho obličej byl ve stejné úrovni s jejím a prohlížel si její tvář. Byla mu povědomá. Vypadala tak mile a nevině. A ten její hlas,- určitě ho už někde slyšel, ale kde. Pátral v paměti, ale nemohl si vzpomenout. Najednou Hinata pomalu natáhla ruku a lehounce ho pohladila po tváři,- tak jako prvně, tenkrát v té aréně, kde jí Naruto pomáhal vzpomenout si na svou minulost. Vtom si Naruto vzpomenul! Jeho oči se pomalu měnily z temně černých na nádherně čisté a křišťálově modré. Jediným znakem toho jak vypadal před chvíli byli nepatrné čárky na jeho tvářích, které tam mněl pořád. Plný zoufalství a bolesti spadnul na kolena do trávy před Hinatu.
"Odpusť!!!" - řekl zoufale.
"Naruto!!" - řekla Hinata a šťastně ho objala, ale dlouho se neudržela. Její noha byla rozdrcená, její rána na ruce se znova otevřela a na boku mněla řeznou ránu. Její šaty byly potrhány, a kdyby nemněla korzet, asi by vypadala mnohem hůř.
"Jsem ráda že jsi v pořádku."- řekla z posledních sil a upadla do bezvědomí.
"To ne! Hinato! Prosím neumírej mi tu!!! Vydrž! Vydrž ještě chvilku! SAKURO!! POMOZ RYCHLE!!!!" - křičel zoufale vyděšeně Naruto.

Sakura ihned přiběhla a začala léčit Hinatu.
"Naruto rychle, vezmi Hinatu na záda a běž do vesnice. Najdeš tam takovou ženu, vypadá na dvacet pět let, má dlouhé blonďaté vlasy ve dvou ohonech, na čele značku a obrovskou hruď. Bude nejspíš v hospodě U Slimáka, a opilá. Musíš jí najít,- potom řekni že tě posílá Sakura - snad si vzpomene. Řekni jí ať vyléčí Hinatu. Že je to moje sestra. Tak rychle! BĚŽ!" -řekla naléhavě Sakura a pomohla Narutovi s Hinatou. Ten se okamžitě rozběhl svou super rychlostí k té vesnici. Sakura se bezmocně svezla na zem, - po chvíli za ní přišla Temari.
"Kdo je ta žena za kterou si ho poslala?"
"Tsunade, to ona mně vše naučila, jen jestli to Naruto stihne včas!" - skoro zašeptala do ticha a slza jí stekla po tváři. Temari se šla podívat za Tenten, byla v pořádku a pomalu se probírala.
"Víš,…. No….. Sakuro?"- soukala ze sebe pomalu Temari.
"Co je?"
"Já, všimla jsem si,…..no… už vím že Naruto není takový jak jsem si myslela, a chtěla jsem tě poprosit, jestli bych se k vám nemohla připojit."
Sakura se na ni chvíli dívala výrazem ze kterého nešlo nic vyčíst, ale potom se usmála.
"Že ti to ale trvalo co?"
Temari se nevině usmála a pomáhala Sakuře vysadit Tenten na Itachiho. Ihned jak byly hotovy spěchaly za Narutem.
Naruto se štval, jako pes, - všechno si to vyčítal a snad by se i opravdu uštval, kdyby Hinata potichounku nezaúpěla jeho jméno.
"Naruto?"
Ten hned jak to uslyšel zastavil a opatrně položil Hinatu na zem do mechu.
"Co je, co je ti??!! Bolí tě něco?!"
"Moje noha, strašně brní.."
Naruto se podíval. To zranění co jí udělal Gara bylo až moc vážné.
"Hinato, moc mně to mrzí, je to moje vina."
"Ne Naruto, ty jsi byl skvělý, to já nebyla dost opatrná."
Naruto jí vzal do náručí a pokračoval v jeho cestě. Musí se tam dostat za každou cenu!!


V příštím díle: Stihne to Naruto? Najde Tsunade? Dokáže vyléčit Hinatu?
A hlavně- Naruto se setkává s velice důležitou osobou! - bude to průser?