láska s krvavou příchutí... 9

2. června 2009 v 19:33 | Titany |  láska s krvavou příchutí
Naruto běžel jako o život, ale vlastně ne jako, - on běžel závod s časem a vítěz mněl brát vše. Hinatu pomalu opouštělo vědomí, umírala, a ona to věděla. Byla strašně ráda, že to poslední co vidí je Narutova tvář. Pomalinku natahovala svou dlaň k jeho tváři a lehoučce ho pohladila.
"Sbohem, Naruto." - řekla svá poslední slova a její tělo ochablo.
"né! NÉ! HINÁTO TY MI TU NESMÍŠ UMŘÍT!!!! HINATO NÉ!VYDRŽ! VYDRŽ, TÁMHLE JE TA VESNICE! UŽ TU JSME! NEVZDÁVEJ SE PROSÍM JÁ TĚ miluju!" - tu poslední větu už ale spíš ze zoufalství zašeptal. Hinata ale nereagovala. Přesto se Naruto nevzdal, ještě jí bilo srdce, ještě nebyl konec, avšak smrt už chodila velice blízko. Doběhl k bráně té vesnice.
"OTEVŘETE! MÁM TU DÍVKU KTERÁ POTŘEBUJE DOKTORA!"
Strážní se podívali na Hinatu a řekli.
"chlapče tý už tady nikdo nepomůže, jdi si jí zahrabat někam jinam.!"
"ale ona žije! Musim za Tsunade! Puste mně!"
"Už jsme řekli, nemáš povolení tak sem nesmíš."
Naruto se naštval, Hinata bojovala o poslední minuty a on to nevzdá když už jsou tak blízko. Jeho oči se zbarvily do ruda a narostly mu tesáky, které mu vyčnívaly z pusy.
"UPÍR! TO JE UPÍR! VŠICHNI UTEČTÉ!!!" - Začali řvát strážní a rozutekli se. Naruto vykopl bránu a běžel najít hospodu u slimáka. Mněl štěstí, byla hned pár metrů za branou. Vtrhl dovnitř už jako normální člověk a rozhlížel se po blonďaté paní. Nikde nikoho ale neviděl. Probíhal lokálem, Hinata zatím ještě více zbledla. Teď už spíš připomínala smrtku, než člověka. Až v poslední místnosti ji uviděl jak leží na stole a spí.
"Haló, probuďte se! HALÓ!!!!"
Tsunade okamžitě odlepila hlavu od stolu a dívala se kdo se jí to opovážil vzbudit. Jakmile uviděla dívku v jeho náručí zcela se probrala a zhrozila se.
"Prosím vás, jestli jste sensei Sakury-sama, uzdravte prosím Hinatu! Je to její sestra!!! Moc vás o to prosí, a já také! Udělám co budete chtít, hlavně ji nenechte umřít PROSÍM!"
"polož ji sem na stůl mladíku!" - Tsunade se na ní podívala a ihned ji začala léčit.
"Jak se jmenuješ?"
"Naruto, Naruto Uzumaki" - zprvu se nad jeho jménem zarazila, ale hned pokračovala.
"Naruto, musíš dojít ke mně domů, a přivést mi sem Shizune! Můj dům je………….. musíš jí sem přivést co nejrychleji ano?"
"Hai!" - a Naruto ihned zmizel z hospody. Jen co vyběhl z hospody obklopila ho kupa vesničanů, kteří se ho snažili zabít. Naruto na ně jen výhružně zavrčel, pár jich odstrčil a běžel tou svou rychlostí, kam ho poslala Tsunade. Doslova vyrazil její dveře že chudák Shizune dostala strašný šok. Narutovi byli ještě trochu vidět tesáky.
"posílá mně Tsunade ty jsi Shizune? Prý tě potřebuje"
"Ty-ty-ty jsi upír!!!!"
"jsi Shizune??!!" zavrčel na ni už trochu ostřeji Naruto.
"A-ano."-přitakala tichým hláskem.
Naruto na nic nečekal, okamžitě ji vzal na záda a v momentě byli u hospody. Opět odstrčil dotěrné vesničany a zablokoval dveře hospody zevnitř poté co vyrazil i ostatní zákazníky.
"Tsunade sama.. co to má znamenat?!"
"Pojď mi pomoct! To je druhá princezna a vypadá to s ní zle, pas už jsem zvládla, potřebuju aby ses postarala o její ruku, já spravím tu nohu.
"Prosím vás, bude v pořádku?"
"Uvidí se Naruto… musíš počkat…."
Hinatino zachraňování trvalo asi hodinu, a Naruto zažíval doslova peklo.
(venku před hospodou)
"Danzou sama, Danzou sama!!!! Uvnitř je upír, přinesl nějakou dívku a tu tam teď Tsunade a Shizune zachraňují!!!"
z davu se ke dveřím postupně dostával starý muž, s obvázanou hlavou a holí v ruce.
"vyjdi ven Upíre! Nemáš kam utéct!!"
Naruto si byl vědom toho, co všechno mohou udělat, aby ho vypudili ven, a tak pro bezpečí Hinaty raději šel sám.
"prosím vás, slibte mi že jí ochráníte!" - otočil se Naruto naposledy na Tsunade.
"Slíbím ti to, když neublížíš vesničanům."
"slibuju" - řekl naposledy a vyšel ven.
"Danzou??!!! Ty parchante! Co tady děláš??!!" a už se na něj chtěl Naruto vrhnout, ale zastavila ho vzpomínka na slib, který dal Tsunade.
"Uzumaki??? Takže to jsi ty ten upír? Zatýkáme tě! Jsi ihned odsouzen k trestu smrti! Budeš pikat za své činy! Sai!"
zpoza něj vyšel mladík se zářivě bílou pletí černými vlasy a černými oči, byl celkem podobný Sasukemu. Ihned se pustil do boje, ale boj se tomu snad ani říkat nedalo. Naruto se nebránil, nechtěl porušit slib a tak se nechal svázat a přivázat na náměstí ke kůlu a díval se jak kolem něj staví hranici. Když byla hranice hotová, přikulhal tam Danzou s pochodní.
"dnes tady zemřeš zrůdo!"
" to ty jsi tady ta nejhorší zrůda Danzou! To ty jsi zaprodal mou rodinu! To ty jsi ze Sasukeho udělal to čím je dnes!"
Danzou ho už chtěl umlčet a tak přistupoval k hranici. Pomalu skláněl pochodeň k roští co mněl Naruto u nohou. Najednou mu ale někdo tu pochodeň vytrhl z ruky.
"Sensei!!!!" poznal toho dotyčného Naruto.
"Může mi někdo vysvětlit co se to tu děje??!!"- rozkřičel se muž na dav který stál jako opařený.
"Nepleť se do toho, je to upír! Tohle už není v tvé pravomoci!!" ohradil se danzou.
"Sensei, já hnedka vypadnu, jen mi slibte, že ochráníte tu dívku, kterou léčí Tsunade-sama!" - muž přikývnul a dýkou přeřezal lana, kterými byl Naruto spoután. Ten ihned jak byl volný zmizel všem z dohledu.
"Co jsi to udělal????" prskal na muže Danzou.
"No řekněme, že jsem vás zachránil,-pro Naruta by ty provazy nebyly ani ten nejmenší problém." - řekl znuděně muž a znovu ponořil své oko zpět do své milované knihy.
Sakura s Temari a Tenten byly už u brány. Neměly dobré tušení když viděly vyraženou bránu do vesnice a taky je nečekalo moc přátelské přivítání….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 saya14 saya14 | E-mail | 2. června 2009 v 19:43 | Reagovat

pekneee =D rychloo pokrackooo =D

2 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 2. června 2009 v 19:49 | Reagovat

pěknyy moc rychle pokráčko:-)
___________@@@@@ ___________@@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@_______@@ ________@@____________@@@___________@@ __________@@__________________________@@ ____@@@@@@______@@@@_____________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@ __@@____________@@@@@@@________@@ _@@____________@@@@@@@@______@@ _@@____________@@@@@@@@____@@@ _@@@___________@@@@@@@_______@@ __@@@@__________@@@@@__________@@ ____@@@@@@_______________________@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@___________@@ ________@@@________@@@@________@@ _________@@@_____@@@_@@@@@@@@ __________@@@@@@@_____@@@@@@ ___________@@@@@_@ ______________________@ _______________________@ ________________________@ ________________________@ ________________________@___@@@ ________________@@@@_@__@____@ ______________@_______@@@__@@ ________________@@@__@__@@ ______________________@ _____________________@ Pošli tuto Kytičku všem svým SB a lidem kteří pro tebe něco znamenají♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Když se Ti to vrátí 1x: Hledej nové SB ! Když se Ti to vrátí 2x: To je dobrý začátek ! Když se Ti to vrátí 3x: Jsi dobré SB ! Když se Ti to vrátí 4x: Zůstaň takové SB jaké jsi ! Když se Ti to vrátí 5x nebo vícekrát: Ochraňují Tě SB ! Za 4 dny dostaneš tento odkaz zpět od každého, kdo Tě má rád!!! Když tento řetěz přerušíš, navěky zůstaneš smolařem!!! Pošli to svým SB jestli je máš rád, jestli Tě mají rádi i oni pošlou Ti to zpět !

3 Jana Jana | Web | 2. června 2009 v 20:39 | Reagovat

Toe užasný..rychle pokráčko..=0)..

4 ▒▒Pupa...SB...lowujuuuce ☺☻▒▒ ▒▒Pupa...SB...lowujuuuce ☺☻▒▒ | Web | 6. června 2009 v 22:44 | Reagovat

to jeuuuzaa rychlo pokrackooooo!

5 Lendinátor♥ Lendinátor♥ | Web | 7. června 2009 v 16:28 | Reagovat

Hojky,chtěla bych tě srdečne pozvat na malou akcičku-Slovní kopaná neváhej a zapoj se také-cenkáá jistá♥ předem děkuji a omlouvám se za reklamu♥(*³*)

http://naruto-gravitation.blog.cz/0906/slovni-kopana-zapoj-se-i-ty

6 chleba chleba | 24. června 2009 v 12:48 | Reagovat

Ahoj,chci tě o něco poprosit.Pls hlásni tady http://sasusakulove.blog.cz/0906/lidicky#komentare,že jo.Plosííííííím.Je to blog mé kamarádky a když tam bude víc jak 10 hlasů tak bude zveřejňovat své povídky.Moc prosím.A promiň za reklamu

7 replica patek philippe replica patek philippe | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 6:39 | Reagovat

I do not work well site in internet eplorer, but i used firefox and is ok.
http://www.palewatches.com

8 replica watches patek philippe replica watches patek philippe | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 8:28 | Reagovat

This is my first visit to your blog. We are starting a new initiative in the same niche as this blog. Your blog provided us with important information to work with. You have done a fantastic job.
http://www.palewatches.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama