Červenec 2009

láska s krvavou příchutí... 10

1. července 2009 v 14:11 | Titany |  láska s krvavou příchutí
sorry lidi že to tak trvalo, ale myslím, že to stojí za to--- napadli mně další šílenosti,-- tak přeji pěkný zážitek a prosím napiště mi nějakou kritiku...:)

Naruto byl strašně zesláblý, a mněl strašnou žízeň, ale nechtěl se moc vzdálit od Hinaty. Jednou se chtěl vydat do lesa a jít se najíst, hned si to ale zase rozmyslel a vrátil se. Chodil jako lev v kleci a nevěděl co dělat. Nakonec, jak tak pochodoval kolem hranic vesnice, dostal se až k rozbité bráně, kde zrovna byly i Sakura, Temari a Tenten.
"Sakuro!! Hinata je v tý hospodě!! Tsunade ji tam léčí! Já jsem musel pryč. Prosím tě! Běž za ní! Řekni mi jak na tom je."
"Jasně Naruto, klid, vypadáš strašně, jdi se najíst, musíš být strašně hladový. Za půl hodiny se tu zase sejdeme jo?" - řekla Sakura a už chtěla odejít, ale Naruto ji chytil za zápěstí a otočil ji zpět k sobě.
"Sakuro, je tu něco co by jsi mněla vědět."
"Co se dějě?" Ptala se nechápavě Sakura.
"Je tam jeden chlápek jménem Danzo, asi bude nebezpečnej - a taky,… je tam…. K-Kakashi-sensei." - Dostal ze sebe neochotně Naruto. Sakuře se na čele objevila viditelně hluboká vráska.
"Dobře, - díky že jsi mně informoval Naruto. Ale teď už jdi, já se tu o to postarám." Řekla Sakura a všichni vyrazili do vesnice. Všichni až na jednoho. Naruto tam ještě chvíli chodil, jako lev v kleci, ale potom se rozběhl do lesa. Sakura šla co nejrychleji to šlo, a spolu s ostatními se zastavila až u té hospody.
"Temari, ty prosím zůstaň tady venku s Itachim a vlky. Pokus se prosím odehnat všechny ty co se budou chtít dostat dovnitř." Temari kývla a postavila se přede dveře hospody. Do půlkruhu kolem ní se rozestavěli i její vlci. Sakura s Tenten se otočily a pomalu vyšly do dveří. První co uviděly byl naprosto prázdný bar, o který se opíral Kakashi a četl si knížku. Sakura kolem něj prošla, jako kdyby ho ani neviděla a spěchala dál, do zadní části budovy. Tam stála Tsunade se Shizune a ošetřovaly velice bledou dívku ležící bez hnutí na dřevěném stole, celém od krve.
"Hinato!!" - vykřikla Sakura a rozeběhla se k nim. Tenten jí byla stále v patách. Jakmile uslyšel Kakashi to jméno, trhlo to s ním. Okamžitě otočil hlavu směrem, kde ležela ta polomrtvá dívka. V očích se mu jevilo zděšení, údiv, ale především radost. Sakura okamžitě přistoupila ke stolu a pomáhala s léčením. Tenten kolem nich běhala a nosila jim všechno potřebné. Kakashi chtěl taky pomoct, ale když viděl jak se na něj Sakura tváří, raději se obrátil a šel ven. Tam mněla Temari co dělat aby odehnala všechny ty blázny, co drželi v ruce louče a pochodně a řvali různé nesmysly jakože démoni musí do pekla a že očistí toto místo od zla. Ačkoli její vlci doráželi opravdu ostře, lidé byli stále dotěrní a dovolovali si čím dál tím víc. Najednou se ze dveří vynořil Kakashi, a jedním jeho okem se přísně podíval po neklidném davu.
"Jestli chce někdo něco udělat tomu kdo je uvnitř, bude se muset dostat přezemě, a ujišťuji vás, že tentokrát vám nebudu dávat jen nějaké lekce. Zabiju každého, kdo se jen přiblíží, a bude mi jedno, jestli to bude muž, žena, nebo dítě." - dav hlasitě na sucho polkl a všichni se se strachem v očích stáhli do svých domovů. Temari ještě nikdy neviděla takový respekt, a taky ještě nikdy neslyšela takovou výhružku. Z toho muže vedle ní šel strach a tak pro jistotu o krok ustoupila a v tom samém okamžiku ji obklopili její vlci a začali na Kakashiho mírně vrčet. Temi si ho opatrně měřila a pak se ho odvážně zeptala.
"Vy jste ten Kakashi o kterém mluvil Naruto?"
Kakashi se na ní vyjeveně podíval.
"Takže ty jsi tu se Sakurou a s Narutem?" - Temi jen přikývla a čekala na další slova.
"Pověz mi pravdu, je ta dívka, která tam teď leží opravdu Sakuřina sestra???" - Temi znovu přikývla.
"Řekni mi prosím vše co víš!!!" - Naléhal Kakashi.
"Neodpověděl jste na mou otázku." Opáčila Temi ostřeji, než mněla v úmyslu.
"Ano, mé jméno je Kakashi, byl jsem Narutův sensei, později jsem učil i Sakuru, ale to už je dávno,…. Prosím řekni co víš!!!!" - Znova naléhal Kakashi.
"Vím jen to co mi řekla Sakura. Nějaký Shikamaru prý našel Hinatu v Rusku, zaútočil na ně Sasuke, ale Naruto se Sakurou jim pomohli, potom v ní Naruto probudil bojovou schopnost, když se ale vrátily, jejich tábor byl vyvražděn a vypálen, přežila jen Tenten. Tak chtěli zajít do nejbližší vesnice, tam se připravit a pomstít se Orochimarovi a Sasukemu, ale cestou potkali mně. Chtěla jsem Naruta zabít, ale v souboji nás vyrušil Orochimaru, Sasuke, Kabuto a …Gara." - Bylo vidět, jak s sebou Kakashi cuknul při tom jménu.
"Hinata úplně snadně odrážela Sasukeho, ale když si nedávala pozor, Gara ji rozdrtil nohu. Pak jsme všichni bojovali, všichni jsme byli vyřízení, zbýval už jen Naruto a Gara. Oba se proměnili ve strašná monstra. Nikdy v životě jsem nic takového neviděla." - Kakashi na ni vykulil oči, moc dobře věděl co Naruto dokáže, když se promění.
"Jak se dokázal vrátit zpět?" - Zeptal se nevěřícně.
"Já nevím, Sakura nám řekla abychom probudili Hinatu - byla v bezvědomí - že prý jen ona ho dokáže zastavit. No když jsme jí probudili, ona na něj promluvila a on jí odhodil na nějaký strom, který se málem rozpůlil." - bylo vidět, jak s Kakashim lomcuje vztek, pěsti mněl zaťaté, a klouby mu úplně zbělely.
"Pak si Naruto začal ¨hrát¨ s námi ale když se Hinata sebrala, udělala něco co ho zastavilo. Nevím co to dělala, byla od nás moc daleko, ale fungovalo to. Naruto k ní přišel a pomalu se začal měnit zase k normálu. Strašně se omlouval a bylo mu to strašně líto. Hinata potom na následky zranění upadla do bezvědomí a Sakura řekla Narutovi aby odnesl Hin sem, k Tsunade." - Kakashi na to zůstal stát a koukat s otevřenou pusou. Když se jakž takž sebral, ptal se dál.
"Kde je teď Naruto?"
"Sakura ho poslala lovit."
"A kdo jsi ty?"
"Hele!!!! To má bejt jako nějakej podělanej výslech nebo co jako??!!" - rozkřičela se na něj Temari, která s ním už stratila trpělivost.
"Promiň,.. já jen,… já - radši půjdu hlídat." - řekl otočil se a ve vteřině byl pryč. Temari to totálně dopálilo. Celou dobu naštvaně prskala a přemýšlela o něm. Vrtal jí hlavou ten
až nepřirozený respekt lidí a jeho páska přes oko. Neměla z ní moc dobrý pocit….

V Kakashim se pořád vaří krev. Co udělá až Najde Naruta?? A co má vlastně Kakashi s Hinatou, že se o ní tak zajímá?? Jaká zásadní změna se stane Hinatě až se vzbudí??? To vše v příštím díle