Srpen 2009

Promiňte... :(

27. srpna 2009 v 12:52 | Titany
Je mi to děsně líto, ale doma makám tak že se nezastavím, takže na psaní povídek mi tak trochu nezbývá čas........ ale hned jak začne škola tak se to zlepčí, uvidíte

nové SB

3. srpna 2009 v 19:27 | Titany
takže lidičky, mám nové SB - a je hlavně o povídkách tak se tam jukněte TADY :)

láska s krvavou příchutí... 11

2. srpna 2009 v 1:08 | Titany |  láska s krvavou příchutí
Kakashi zuřil, celý nasuptěný se rozeběhl do lesa a tam se snažil najít Naruta, který se krmil.
"Naruto!!!!" - řval na celý les.
Po chvíli k němu přiběhl Naruto, který si ovšem udržoval bezpečnou vzdálenost. Vzduch jakoby náhle ztěžkl, vítr jakoby přestal vát, a oni jakoby zapomněli dýchat….

V hospodě už se vše chýlilo ke konci. Tsunade, Sakura ani Shizune už nemohli nic dělat. Už se dalo jen čekat, jestli Hinata ten boj o život vyhraje, nebo prohraje. Všichni seděli na židlích okolo ní a Sakura jí držela za ruku. Po nějaké chvíli dovnitř vstoupila i Temari.
"Jak jí je?"
"Nevypadá to dobře Temi, my už tu nic nezmůžeme, teď je to jen na ní." - řekla úzkostně Sakura. Temi přišla za Sakurou a jemně ji objala.
"Neboj, ona je silnější než my všichni tu, ona se z toho dostane." - uklidňovala jí.
"Jestli bych mohla, něco bych uvařila - tedy ne k jídlu, ale jeden lektvar, který by snad mohl pomoct." - opatrně se zeptala Temari. Sakura se jen lehce pousmála a pokývla hlavou. Temi se hned pustila do příprav. Pískla na prsty a dovnitř hned vklouzla ta bílá vlčice s brašnou na zádech. Okamžitě přiběhla ke své paní, která si vzala brašnu a horlivě hledala ty správné přísady. ….. Nad kotlíkem se linul už celkem slušný zápach - Temi se něco snažila najít v té své brašně, ale očividně to nenašla.
"Musím ještě pro něco do lesa, za chvíli jsem tu…" - řekla a v tu chvíli byla pryč i se svými vlky. Sakura seděla u Hin a jemně jí držela ruku,- najednou ucítila drobný stisk.

Temi běžela lesem, až našla jednu malou mýtinku. Rozhlédla se kolem a našla to co hledala… - náprstek - rostlina prudce jedovatá, jen 1mg může způsobit zástavu srdce do 5 minut, avšak, když ho použijete správně, má povzbuzující účinky. Temi posbírala pár květů této rostliny a jeden kořen další bylinky. Už chtěla jít pryč, ale v dálce uslyšela nějakou hádku…

"To ty za to můžeš!!! To tys to udělal!!!"
"Já jsem jí chránil!!!"
"A málem jsi jí zabil!!!"
"A kde si byl ty co??!!!"
"Kdybych věděl že žije, nikdy bych jí neopustil!!!"
"Ale ty jsi jí opustil a proto jí unesli!!!!"
" Za tu chybu už pykám víc jak 10 let!"
"Zdá se ale že si se z ní nepoučil, nedokážeš rozeznat spojence od nepřítele…."
Teď už Temi viděla,-- v lese stál Naruto a ten chlápek Kakashi…. Hádali se, a bylo jasné že pouze u toho nezůstanou…. Kakashi už se rozbíhal proti Narutovi, v tom mezi ně skočila Temi.
"TAK TO BY LASKAVĚ STAČILO PÁNOVÉ!!!!" -řekla teda až mooooc ostře Temari.
Naruto se okamžitě zastavil, ale Kakashi se jen tak odradit nenechal.
"Uhni mi z cesty! Nebo tě zabiju s ním!!!" - Najednou kolem Kakashiho stáli její bojovní vlci a donutili ho zastavit. Temari se na něj pohrdavě podívala a třikrát zamlaskala.
" Ale ale , domnívám se že by Hinata nebyla moc ráda že jsi jí zabil Naruta. Ačkoliv o ní vím hodně málo - jedno vím jistě,- tomu, kdo by jen ublížil Sakuře nebo Narutovi, - ač je jemná a vyhýbá se boji a tím spíš brutalitě - tak tomu by pomalinku lámala všechny kosti v těle a týrala by ho tak dlouho, dokud by ji neprosil o smrt. Teprve potom by se smilovala a zabila ho."
Oba dva na ni koukali s otevřenou pusou. Dokud se Kakashi nevzpamatoval.
"Ale to on!!! On ji odhodil na ten strom, to on může za to že je ve stavu v jakém je!!!"
"TAK A DOST!!! CO SI O SOBĚ VŮBEC MYSLÍŠ TY PANÁKU JEDEN! UŽ MNĚ ZAČÍNÁŠ TEDA POŘÁDNĚ SRÁT!!! TO TI TEDA POVIM!!! KDYBY NEBYLO NARUTA, TAK JE HIN UŽ ASI JEDENÁCKRÁT PO SMRTI!!! DÍKY TOMU SNĚHU NA TVÝ PALICI TI ASI ZAMRZNUL MOZEK!!!! JEŠTĚ JEDNU NEMÍSTNOU POZNÁMKU NA KONTO NARUTA A GARANTUJU TI ŽE SE BUDEŠ SERVÍROVAT JAKO GULÁŠ V TÝ NEJZAPLIVANĚJŠÍ HOSPODĚ." - když Temi dokončila svůj opravdu dlouhý a maximálně nasraný proslov, zhluboka se nadechla z nedostatku kyslíku v plicích. Než se Kakashi stačil vzpamatovat popadla Naruta za ruku vlci si stoupli za ní, Temi roztáhla svůj vějíř,a zatočila s ním před nimi. - Najednou tam nikdo nestál, jen Kakashi, který se ještě nestačil vzpamatovat z Temarinýho řevu. Temi s Narutem a vlky přistála přímo před tou hospodou. Naruto se ihned vřítil dovnitř, běžel k Hin, která byla bledší než obvykle a nejevila známky života…….