láska s krvavou příchutí... 12

7. září 2009 v 21:29 | Titany |  láska s krvavou příchutí
Gome za chyby..... dopisovala jsem to narychlo.....

"Jak jí je?" - Ptal se úzkostlivě Naruto.
"Zatím se drží, ale teď už je to jenom na ní…" - řekla smutně Sakura. Tenten se zvedla aby uvolnila Narutovi místo po Hinatině levé straně. Byli tam teď jen oni čtyři,- Naruto Sakura Tenten a Temari.
"Neměl jsem se měnit, mněl jsem se ovládnout, je to všechno moje vina." - vyčítal si to pořád dokola Naruto.
"Naruto, kdybys to neudělal byli bychom teď všichni mrtví, - prostě se to muselo stát,- byl to osud."
"Teď mluvíš docela jako tvůj bratránek." - zareagoval Naruto ironicky na Sakuřino vysvětlení. Ta jen svěsila hlavu, když si vzpomněla na Nejiho.
"Promiň nechtěl jsem ti to připomínat."
"To je dobrý Naruto, už je to dávno."
"Hotovo!" - prohlásila Temari a blížila se k Hinatě se sklenicí plnou něčeho, co se podobalo řidkému bahnu.
"Jseš si jistá že jí to neublíží?" - zeptal se s pochybami Naruto.
Temi se na něj jen uraženě podívala.
"A že sis nestěžoval, když ti Hin dala polovinu svého lektvaru." - To Naruta umlčelo. Sakura opatrně nadzvedla Hin hlavu a Temi jí pomalinku dala napít. Když do ní dostaly polovinu sklenice opět jí položily a čekaly. To ticho bylo hrozné a minuty ubíhaly tak pomalu. Najednou Hin lehce pohnula hlavou………

Kakashi se zatím dostal k vyražené bráně vesnice. Seděl na střeše jednoho domu a pozorně sledoval onu hospodu…. Náhle si všiml onoho bledého mladíka, který chytil Naruta - předtím než ho vysvobodil z hranice. Sai opatrně sledoval co se děje uvnitř hospody kde byla Hinata a spol. Kakashi jako by se vypařil…. Najednou se objevil za Saiem a přidržoval mu u krku katanu.
"Co tu chceš?"
"Dělám jen svou práci." - řekl a jedním hbitým pohybem se dostal z Kakashiho sevření.
"Poslal tě Danzou abys slídil, že je to tak!"
"Tobě já nemusím na nic odpovídat, nejsi nic víc než pěšák v téhle hře." - řekl Sai a zmizel jako by tam nikdy nebyl. Kakashi jen lehce zavrtěl hlavou a pomalinku vešel do hospody.
Temariini vlci co odpočívali v koutě okamžitě zbystřili, začali vrčet a postavili se před Kakashiho. Temi se okamžitě chopila svého vějíře a postavila se do obrané pozice, stejně tak Tenten. Sakura se za ním jen podívala, a Naruto mu nevěnoval žádnou pozornost Jeho zrak se zaměřil na pomalu se probouzející Hinatu.
Hin pomalinku pohnula hlavou a otevírala oči. Naruto se k ní postavil a držel jí za ruku. V jeho očích se objevila první slza. Slza radosti štěstí a lásky. Hinatiny rty, hned jak uviděla Naruta, se roztáhly do malého roztomilého úsměvu.
"Naruto,… jsi to ty?"
"Ano Hin, jsem tady."
"To už jsem umřela?"
"Ne! NE! To neříkej, ty žiješ, a my všichni tady jsme u tebe." - řekl Naruto a jemně jí odhrnul pramínek vlasů z obličeje. Hin se opatrně zvedla do sedu a podívala se po místnosti. Stáli tam všichni, - její milovaná sestřička, Naruto, Tenten, Temari a ještě jeden člověk,…. Nemohla si na něj vzpomenout,- ale určitě ho znala, - určitě! Byl pro ni důležitý, a ona byla pro něj, - znala ho lépe než kohokoliv jiného. Díval se na ni ustaranýma očima,--- tak jak to uměl jen on,- tak jak se na ni díval vždy, když o ní měl strach. Ano, to je ono! Už si vzpomíná! Je to on!
"Kakashi?" - Kakashiho oči se rozšířili a obličej se mu roztáhl do snad nejšťastnějšího úsměvu, který mu jeho svaly povolovaly.
"Hin! Ty sis vzpomněla!" - řekl a ihned k ní přiskočil a objal jí.
"Jak bych na tebe mohla zapomenout! Jen my dva,- vzpomínáš?" - řekla s úsměvem a strčila mu ruku do vlasů. Kakashi se usmíval od ucha k uchu a udělal to samé co Hin. Nikdo nic nechápal, - ale všichni byli rádi za to, že je Hinata v pořádku. Naruto se sklopenou hlavou pomalu odstupoval od těch dvou. Nechtěl je rušit. V tu chvíli se všechno promlčelo. Nikdo je nechtěl rušit historií. Ti dva jakoby se na chvíli dostali do svého světa. Světa který jim byl před mnoha lety odepřen, - do světa kde existovali jen ti dva a nikdo jiný. Po chvíli se ozval Kakashi.
"Nepůjdeme ke mně domů? Mám tam dost místa pro všechny a je to tam pohodlnější."
"Dobře." - řekla Sakura a pomalu se všichni začali zvedat. Temari přinutila Hin vypít ještě jednu sklenici toho hnusu, potom si vše sbalila a vyšla také ven před hospodu. Uvnitř zbyli jen Naruto Kakashi a Hinata. Naruto přistoupil k posteli a chtěl Hin vzít, ale Kakashi ho zarazil.
"To je dobré, já jí vezmu."- řekl Kakashi a vzal Hin do náruče. Najednou byl v hostinci klid, nikdo tam nebyl, - až na Naruta, který si připadal tak osamělý. Cítil jak se mu Hinata každým okamžikem s Kakashim vzdaluje. Nechtěl jim překážet, ale dal jí slib, - slíbil jí že jí bude chránit,- až do konce jeho života. Pomalu šel za ostatními, a hlavou se mu honilo mnoho myšlenek………………………….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anett anett | Web | 7. září 2009 v 21:32 | Reagovat

Ahojky,mas rada radio?a chces zkusit neco jinyho nez je treba Evropa 2?Ja a moje nej kamoska jsme si jedno radio zalozili.Pokud mas zajem tak se koukni a kdyztak promin za reklamu.www.rightradio.blog.cz

2 saya14 saya14 | E-mail | 8. září 2009 v 17:15 | Reagovat

vyboreneee :)) ale je mi Naruta luto :(
rychlooo dalej =D

3 mia mia | 9. září 2009 v 15:11 | Reagovat

pokračkoooooooooooooooooooo

4 Mono....SB...lovujuuce :D Mono....SB...lovujuuce :D | Web | 20. září 2009 v 21:05 | Reagovat

To bolo užasne :D :D rychlo pokracko...a prepac ze som sa dlho neozvala ale mam toho strasne vela....nova skola a tak nabuchali nam ucenia a posnazim sa aj dalsie pokracko pridat.....tak zatial ahoj KISS :D

5 Anke - tvoje SBéčko ♥♥♥♥ Anke - tvoje SBéčko ♥♥♥♥ | Web | 21. září 2009 v 20:05 | Reagovat

Skvělé :) a jinak se do té povídky do dneška můžeš ještě přihlásit, vypln tady prihlasku - http://anke-s.blog.cz/0909/nova-povidka

6 Titany Titany | 25. září 2009 v 14:47 | Reagovat

http://my-story.webnode.cz/

7 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 30. září 2009 v 14:08 | Reagovat

Sbé ..SBé ...SBé ..SBé .SBé .Sbé ..SBé ...SBé ..SBé .SBé .Sbé ..SBé ...SBé ..SBé .SBé Ahoj moje SBé, mám tě ráda, pokud ty mě a svoje SBé taky, tak jim to pošli, ať vidí, jak moc je máš ráda. Pokud máš ráda i mě, tak mi to pošli zpět!

dnes okolo 00:00 se twe nej lasce bude o tobe zdat a uwedomi si ze temiluje...pokud to neposles 10 lidem do 1hod. Cekaji te problemy,v lascemaly andilek,pozor!Jestli to budes ignorovat bude te twa laskanenavidet a ty budes mit 4000dni smulu.Ve ctyrech dnech od nekohouslysis,ze te opravdu miluje!!!Kdyz prerusis tenhle retez budes mitnavzdy smulu,takze to posli 20ti lidem a me zpet jestli jsem twujkamarad

Když se Ti to vrátí 1x: Hledej nové SB !
Když se Ti to vrátí 2x: To je dobrý začátek !
Když se Ti to vrátí 3x: Jsi dobré SB !
Když se Ti to vrátí 4x: Zůstaň takové SB jaké jsi !
Když se Ti to vrátí 5x nebo vícekrát: Ochraňují Tě SB !
Za 4 dny dostaneš tento odkaz zpět od každého, kdo Tě má rád!!!
Když tento řetěz přerušíš, navěky zůstaneš smolařem!!!
Pošli to svým SB jestli je máš rád, jestli Tě mají rádi i oni pošlou Ti to zpět !!!

8 Mono....SB...lovujuuce :D Mono....SB...lovujuuce :D | Web | 30. září 2009 v 20:45 | Reagovat

pokračko je konečne na blogu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama